Cz En

Svatava Stodolová

  1. Číslo: 002558
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 079009 (M), Artýsek

  2. 049310 (M), Bubu Podještědská smečka

  3. 069815 (L), Bosorka Lerbynn

  4. 072419 (L), Andora Deabei

Výsledky

  1. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  2. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: Diskvalifikován

  4. ZkA. LA3 I., Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  5. ZkA. LA3 II., Bosorka Lerbynn: 3/8, 46.67 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  6. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  7. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: 8/14, 37.94 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  8. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: 7/14, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  9. ZkA. LA3 I., Bosorka Lerbynn: 2/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  10. ZkA. LA3 II., Bosorka Lerbynn: 5/8, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  11. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  12. Druhá zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  13. Druhá zkouška, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  14. První zkouška, Bosorka Lerbynn: 1/5, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. První zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  17. Zk LA3 I., Bosorka Lerbynn: 2/6, 51.28 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  18. Zk LA3 II., Bosorka Lerbynn: 1/6, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  19. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  20. II. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 6/14, 50.44 s, 1.44 tr. b., 3.77 m/s

  21. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  22. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  23. LA3 - I., Bosorka Lerbynn: 1/7, 43.38 s, 1.38 tr. b., 4.33 m/s

  24. LA3 - II., Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  25. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  26. 1.zkouška LA3 , Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška LA3 , Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  28. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  29. II. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 5/14, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  30. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 3/14, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  31. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  32. II.zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 5/29, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  33. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  34. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  35. 1. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 1/10, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  36. 2. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  37. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  38. III. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  39. II. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 5/13, 45.99 s, 5.99 tr. b., 3.91 m/s

  40. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 3/13, 48.92 s, 10.92 tr. b., 3.78 m/s

  41. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  42. Zkouška 1 LA3, Bosorka Lerbynn: 4/17, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  43. Zkouška 2 LA3, Bosorka Lerbynn: 11/17, 58.83 s, 12.83 tr. b., 3.35 m/s

  44. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  45. Zkoukša 1 LA3, Bosorka Lerbynn: 5/20, 49.41 s, 6.41 tr. b., 3.78 m/s

  46. Zkouška 2 LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  48. ZkA. II. LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  49. ZkA. I. LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  50. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  51. 1. BĚH LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  52. 2. BĚH LA3, Bosorka Lerbynn: 5/16, 74.33 s, 42.33 tr. b., 2.26 m/s

  53. 3. BĚH LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  54. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  55. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 1/19, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  56. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 8/19, 31.8 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  57. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  58. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/19, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  59. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/19, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  60. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  61. Zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/9, 49.53 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  62. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  63. Zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/13, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  64. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  65. Zkouška II LA2, Bosorka Lerbynn: 1/21, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  66. Zkouška I LA2, Bosorka Lerbynn: 6/21, 41.62 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  67. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  68. III. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/22, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  69. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  70. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 3/22, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  71. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  72. Agility - Ne, Bosorka Lerbynn: 18/91, 51.07 s, 7.07 tr. b., 3.49 m/s

  73. Agility - So, Bosorka Lerbynn: 17/97, 55.24 s, 6.24 tr. b., 3.55 m/s

  74. Jumping - Ne, Bosorka Lerbynn: 27/89, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.63 m/s

  75. Jumping - So, Bosorka Lerbynn: 49/97, 43.09 s, 9.09 tr. b., 3.41 m/s

  76. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  77. Agility L, Bosorka Lerbynn: 4/14, 48.98 s, 14.98 tr. b., 2.84 m/s

  78. Hra L, Bosorka Lerbynn: 6/17, 21.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  79. Jumping L, Bosorka Lerbynn: 5/13, 39.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  80. Zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  81. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  82. Druhá zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/26, 43.06 s, 0.06 tr. b., 3.65 m/s

  83. První zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/26, 42.85 s, 0.85 tr. b., 3.62 m/s

  84. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  85. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/27, 44.93 s, 6.93 tr. b., 3.67 m/s

  86. I.zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  87. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  88. III. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 1/25, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  89. III. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/23, 36.58 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  90. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/23, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  91. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 7/25, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  92. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 3/25, 40.54 s, 0.54 tr. b., 3.8 m/s

  93. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 5/23, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  94. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  95. Zkouška 1 LA2, Bosorka Lerbynn: 7/39, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  96. Zkouška 2 LA2, Bosorka Lerbynn: 4/39, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  97. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  98. 1. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 9/28, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  99. 2. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 11/28, 36.91 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  100. 3. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  101. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  102. III.zkouska LA1, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  103. II.zkouska LA1, Bosorka Lerbynn: 6/16, 44.18 s, 12.18 tr. b., 3.26 m/s

  104. I. zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  105. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  106. Zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: 1/8, 30.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  107. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  108. Zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  109. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  110. Zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: 2/8, 36.78 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  111. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  112. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  113. Zka 1, Bosorka Lerbynn: 2/16, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  114. Zka 2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  115. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  116. Agility L, Bosorka Lerbynn: 5/41, 42.57 s, 0.57 tr. b., 4.06 m/s

  117. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 12/19, 46.9 s, 32.9 tr. b., 3.69 m/s

  118. Jumping L, Bosorka Lerbynn: 4/41, 36.11 s, 1.11 tr. b., 4.07 m/s

  119. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: 10/19, 43.45 s, 26.45 tr. b., 3.38 m/s

  120. Zkouska LA1, Bosorka Lerbynn: 1/10, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  121. Zkouska MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  122. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  123. Zka 1, Bosorka Lerbynn: 1/17, 39.07 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  124. Zka 2, Bosorka Lerbynn: 1/17, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  125. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  126. Agility Ne, Bubu Podještědská smečka: 7/20, 42.49 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  127. Jumping Ne, Bubu Podještědská smečka: 13/20, 36.09 s, 10.09 tr. b., 4.24 m/s

  128. ZkA 1 So, Bubu Podještědská smečka: 5/14, 52.86 s, 32.86 tr. b., 3.29 m/s

  129. ZkA 2 So, Bubu Podještědská smečka: 3/14, 41.59 s, 15.59 tr. b., 3.97 m/s

  130. ZkA Ne, Bubu Podještědská smečka: 4/13, 43.92 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  131. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  132. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  133. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: 4/8, 50.08 s, 20.0 tr. b., 3.29 m/s

  134. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  135. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  136. Agility OPEN M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  137. Jumping Open M, Bubu Podještědská smečka: 7/22, 40.23 s, 19.23 tr. b., 3.73 m/s

  138. Zkouska MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  139. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  140. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  141. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  142. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: 7/10, 42.11 s, 30.0 tr. b., 3.97 m/s

  143. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  144. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: 3/5, 38.84 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  145. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  146. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  147. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  148. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: 3/5, 39.37 s, 25.0 tr. b., 4.27 m/s

  149. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  150. ZkA 1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  151. ZkA 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  152. ZkA 3, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  153. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  154. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  155. Agility I, Bubu Podještědská smečka: 20/46, 52.56 s, 28.56 tr. b., 3.08 m/s

  156. Agility II, Bubu Podještědská smečka: 14/48, 54.39 s, 42.19 tr. b., 3.31 m/s

  157. Agility III, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  158. Agility IV, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  159. FINAL, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  160. Jumping I, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  161. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  162. 1. ZkA, Bubu Podještědská smečka: 3/7, 41.36 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  163. 2. ZkA, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  164. Jumping, Bubu Podještědská smečka: 9/18, 42.05 s, 15.05 tr. b., 4.0 m/s

  165. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  166. Agility Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  167. Jumping Ne, Bubu Podještědská smečka: 7/15, 43.36 s, 15.36 tr. b., 3.51 m/s

  168. Zka Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  169. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  170. MA1 II MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/9, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  171. MA2 II MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  172. MA2 I MA2, Bubu Podještědská smečka: 10/13, 41.08 s, 25.0 tr. b., 3.99 m/s

  173. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  174. Jumping MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/3, 30.16 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  175. Zkouška 1 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  176. Zkouška 2 MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/3, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  177. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  178. MA1 druhý běh MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  179. MA1 první běh MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  180. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  181. Heroutice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  182. Heroutice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  183. Heroutice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  184. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  185. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  186. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  187. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  188. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  189. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  190. Agility 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  191. Agility 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  192. Jumping, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  193. Jumping 2, Bubu Podještědská smečka: 12/18, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  194. Memorial Ivy Patakove, Bubu Podještědská smečka: 10/14, 29.98 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  195. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  196. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 13/24, 44.96 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  197. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: 20/25, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  198. MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  199. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  200. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: 4/7, 43.49 s, 25.0 tr. b., 3.66 m/s

  201. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  202. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  203. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  204. Agility Medium, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  205. Jumping Medium, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  206. ZkA, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  207. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  208. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/6, 29.31 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  209. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  210. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 3/6, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  211. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  212. Zkouška 1 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  213. Zkouška 2 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  214. Zkouška 3 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  215. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  216. Zk MA1 III MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  217. Zk MA1 II MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  218. Zk MA1 I MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/5, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  219. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  220. Agility - Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  221. Agility - So, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  222. Jumping - Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  223. ZkA - Ne, Bubu Podještědská smečka: 4/8, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  224. ZkA - So, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  225. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  226. Agility M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  227. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 3/4, 37.87 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  228. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  229. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 9/17, 53.63 s, 11.63 tr. b., 3.39 m/s

  230. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  231. MA1, Bubu Podještědská smečka: 7/8, 40.23 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  232. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  233. Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  234. Jumping M, Artýsek: Diskvalifikován

  235. Zkouška MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  236. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  237. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Artýsek: Diskvalifikován

  238. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Artýsek: Diskvalifikován

  239. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  240. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Artýsek: 5/7, 42.62 s, 10.62 tr. b., 3.36 m/s

  241. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Artýsek: Diskvalifikován

  242. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  243. 1.Zkouška MA2 MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  244. 2.Zkouška MA2 MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  245. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  246. Agility MA1, Artýsek: 8/12, 45.68 s, 11.68 tr. b., 2.89 m/s

  247. Agility MA1 - 2., Artýsek: 3/12, 35.57 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  248. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  249. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  250. MA1_2, Artýsek: 2/5, 49.58 s, 11.58 tr. b., 2.92 m/s

  251. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  252. AGILITY, Artýsek: 5/11, 55.59 s, 14.59 tr. b., 3.11 m/s

  253. AGILITY, Artýsek: Diskvalifikován

  254. JUMPING, Artýsek: Diskvalifikován

  255. MA1, Artýsek: 2/3, 48.68 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  256. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  257. Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II., 14. 08. 2010 - 15. 08. 2010

  258. NE - Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  259. NE - Zkouška MA1, Artýsek: 3/7, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  260. SO - Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  261. SO - Jumping M, Artýsek: 18/26, 45.08 s, 14.08 tr. b., 3.37 m/s

  262. SO - Zkouška MA1, Artýsek: 5/8, 54.3 s, 27.3 tr. b., 2.85 m/s

  263. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  264. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  265. MA1 - 2., Artýsek: 2/4, 54.73 s, 17.73 tr. b., 2.63 m/s

  266. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  267. AGILITY, Artýsek: 7/16, 66.12 s, 26.12 tr. b., 2.33 m/s

  268. AGILITY, Artýsek: Diskvalifikován

  269. JUMPING, Artýsek: Diskvalifikován

  270. MA1, Artýsek: 3/9, 66.53 s, 34.53 tr. b., 2.21 m/s

  271. MA1, Artýsek: Diskvalifikován