Cz En

Svatava Stodolová

  1. Číslo: 002558
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 079009 (M), Artýsek

  2. 049310 (M), Bubu Podještědská smečka

  3. 069815 (L), Bosorka Lerbynn

  4. 072419 (L), Andora Deabei

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  2. 1. běh LA1, Andora Deabei: 3/12, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  3. 2. běh LA1, Andora Deabei: Diskvalifikován

  4. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  5. II. zkouška A1 L, Andora Deabei: 1/9, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  6. I, zkouška A1 L, Andora Deabei: Diskvalifikován

  7. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  8. 1. zkouška, Bosorka Lerbynn: 3/7, 49.34 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  9. 1. zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška, Andora Deabei: 4/11, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  11. 2. zkouška, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  12. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  13. 1. Zkouška LA1, Andora Deabei: 2/10, 47.52 s, 22.52 tr. b., 3.32 m/s

  14. 1. Zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 2/12, 50.42 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  15. 2. Zkouška LA1, Andora Deabei: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 5/12, 69.24 s, 36.24 tr. b., 2.8 m/s

  17. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  18. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: Diskvalifikován

  19. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: 7/14, 42.58 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  20. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  21. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: Diskvalifikován

  22. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: Diskvalifikován

  23. ZkA. LA3 I., Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  24. ZkA. LA3 II., Bosorka Lerbynn: 3/8, 46.67 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  25. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  26. ZkA. LA1 I., Andora Deabei: 8/14, 37.94 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  27. ZkA. LA1 II., Andora Deabei: 7/14, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  28. ZkA. LA3 I., Bosorka Lerbynn: 2/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  29. ZkA. LA3 II., Bosorka Lerbynn: 5/8, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  30. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  31. Druhá zkouška, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  32. Druhá zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  33. První zkouška, Bosorka Lerbynn: 1/5, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  34. První zkouška, Andora Deabei: Diskvalifikován

  35. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  36. Zk LA3 I., Bosorka Lerbynn: 2/6, 51.28 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  37. Zk LA3 II., Bosorka Lerbynn: 1/6, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  38. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  39. II. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 6/14, 50.44 s, 1.44 tr. b., 3.77 m/s

  40. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  42. LA3 - I., Bosorka Lerbynn: 1/7, 43.38 s, 1.38 tr. b., 4.33 m/s

  43. LA3 - II., Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  44. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  45. 1.zkouška LA3 , Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška LA3 , Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  47. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  48. II. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 5/14, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  49. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 3/14, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  50. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  51. II.zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 5/29, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  52. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  54. 1. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 1/10, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  55. 2. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  56. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  57. III. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  58. II. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 5/13, 45.99 s, 5.99 tr. b., 3.91 m/s

  59. I. zkouška LA3, Bosorka Lerbynn: 3/13, 48.92 s, 10.92 tr. b., 3.78 m/s

  60. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  61. Zkouška 1 LA3, Bosorka Lerbynn: 4/17, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  62. Zkouška 2 LA3, Bosorka Lerbynn: 11/17, 58.83 s, 12.83 tr. b., 3.35 m/s

  63. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  64. Zkoukša 1 LA3, Bosorka Lerbynn: 5/20, 49.41 s, 6.41 tr. b., 3.78 m/s

  65. Zkouška 2 LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  67. ZkA. II. LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  68. ZkA. I. LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  69. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  70. 1. BĚH LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  71. 2. BĚH LA3, Bosorka Lerbynn: 5/16, 74.33 s, 42.33 tr. b., 2.26 m/s

  72. 3. BĚH LA3, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  73. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  74. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 1/19, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  75. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 8/19, 31.8 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  77. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/19, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  78. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/19, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  79. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  80. Zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/9, 49.53 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  81. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  82. Zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/13, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  83. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  84. Zkouška II LA2, Bosorka Lerbynn: 1/21, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  85. Zkouška I LA2, Bosorka Lerbynn: 6/21, 41.62 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  86. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  87. III. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/22, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  88. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  89. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 3/22, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  90. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  91. Agility - Ne, Bosorka Lerbynn: 18/91, 51.07 s, 7.07 tr. b., 3.49 m/s

  92. Agility - So, Bosorka Lerbynn: 17/97, 55.24 s, 6.24 tr. b., 3.55 m/s

  93. Jumping - Ne, Bosorka Lerbynn: 27/89, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.63 m/s

  94. Jumping - So, Bosorka Lerbynn: 49/97, 43.09 s, 9.09 tr. b., 3.41 m/s

  95. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  96. Agility L, Bosorka Lerbynn: 4/14, 48.98 s, 14.98 tr. b., 2.84 m/s

  97. Hra L, Bosorka Lerbynn: 6/17, 21.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  98. Jumping L, Bosorka Lerbynn: 5/13, 39.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  99. Zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  100. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  101. Druhá zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/26, 43.06 s, 0.06 tr. b., 3.65 m/s

  102. První zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 2/26, 42.85 s, 0.85 tr. b., 3.62 m/s

  103. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  104. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/27, 44.93 s, 6.93 tr. b., 3.67 m/s

  105. I.zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  106. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  107. III. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 1/25, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  108. III. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/23, 36.58 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  109. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 4/23, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  110. II. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 7/25, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  111. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 3/25, 40.54 s, 0.54 tr. b., 3.8 m/s

  112. I. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 5/23, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  113. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  114. Zkouška 1 LA2, Bosorka Lerbynn: 7/39, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  115. Zkouška 2 LA2, Bosorka Lerbynn: 4/39, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  116. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  117. 1. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 9/28, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  118. 2. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: 11/28, 36.91 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  119. 3. zkouška LA2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  120. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  121. III.zkouska LA1, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  122. II.zkouska LA1, Bosorka Lerbynn: 6/16, 44.18 s, 12.18 tr. b., 3.26 m/s

  123. I. zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  124. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  125. Zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: 1/8, 30.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  126. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  127. Zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  128. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  129. Zkouška LA1, Bosorka Lerbynn: 2/8, 36.78 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  130. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  131. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  132. Zka 1, Bosorka Lerbynn: 2/16, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  133. Zka 2, Bosorka Lerbynn: Diskvalifikován

  134. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  135. Agility L, Bosorka Lerbynn: 5/41, 42.57 s, 0.57 tr. b., 4.06 m/s

  136. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 12/19, 46.9 s, 32.9 tr. b., 3.69 m/s

  137. Jumping L, Bosorka Lerbynn: 4/41, 36.11 s, 1.11 tr. b., 4.07 m/s

  138. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: 10/19, 43.45 s, 26.45 tr. b., 3.38 m/s

  139. Zkouska LA1, Bosorka Lerbynn: 1/10, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  140. Zkouska MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  141. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  142. Zka 1, Bosorka Lerbynn: 1/17, 39.07 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  143. Zka 2, Bosorka Lerbynn: 1/17, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  144. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  145. Agility Ne, Bubu Podještědská smečka: 7/20, 42.49 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  146. Jumping Ne, Bubu Podještědská smečka: 13/20, 36.09 s, 10.09 tr. b., 4.24 m/s

  147. ZkA 1 So, Bubu Podještědská smečka: 5/14, 52.86 s, 32.86 tr. b., 3.29 m/s

  148. ZkA 2 So, Bubu Podještědská smečka: 3/14, 41.59 s, 15.59 tr. b., 3.97 m/s

  149. ZkA Ne, Bubu Podještědská smečka: 4/13, 43.92 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  150. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  151. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  152. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: 4/8, 50.08 s, 20.0 tr. b., 3.29 m/s

  153. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  154. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  155. Agility OPEN M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  156. Jumping Open M, Bubu Podještědská smečka: 7/22, 40.23 s, 19.23 tr. b., 3.73 m/s

  157. Zkouska MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  158. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  159. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  160. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  161. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: 7/10, 42.11 s, 30.0 tr. b., 3.97 m/s

  162. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  163. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: 3/5, 38.84 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  164. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  165. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  166. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  167. Zkouška MA2, Bubu Podještědská smečka: 3/5, 39.37 s, 25.0 tr. b., 4.27 m/s

  168. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  169. ZkA 1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  170. ZkA 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  171. ZkA 3, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  172. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  173. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  174. Agility I, Bubu Podještědská smečka: 20/46, 52.56 s, 28.56 tr. b., 3.08 m/s

  175. Agility II, Bubu Podještědská smečka: 14/48, 54.39 s, 42.19 tr. b., 3.31 m/s

  176. Agility III, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  177. Agility IV, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  178. FINAL, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  179. Jumping I, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  180. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  181. 1. ZkA, Bubu Podještědská smečka: 3/7, 41.36 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  182. 2. ZkA, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  183. Jumping, Bubu Podještědská smečka: 9/18, 42.05 s, 15.05 tr. b., 4.0 m/s

  184. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  185. Agility Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  186. Jumping Ne, Bubu Podještědská smečka: 7/15, 43.36 s, 15.36 tr. b., 3.51 m/s

  187. Zka Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  188. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  189. MA1 II MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/9, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  190. MA2 II MA2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  191. MA2 I MA2, Bubu Podještědská smečka: 10/13, 41.08 s, 25.0 tr. b., 3.99 m/s

  192. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  193. Jumping MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/3, 30.16 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  194. Zkouška 1 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  195. Zkouška 2 MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/3, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  196. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  197. MA1 druhý běh MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  198. MA1 první běh MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  199. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  200. Heroutice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  201. Heroutice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  202. Heroutice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  203. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  204. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  205. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  206. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  207. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  208. Agility, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  209. Agility 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  210. Agility 2, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  211. Jumping, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  212. Jumping 2, Bubu Podještědská smečka: 12/18, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  213. Memorial Ivy Patakove, Bubu Podještědská smečka: 10/14, 29.98 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  214. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  215. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 13/24, 44.96 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  216. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: 20/25, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  217. MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  218. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  219. Horní Počernice, 1. běh, Bubu Podještědská smečka: 4/7, 43.49 s, 25.0 tr. b., 3.66 m/s

  220. Horní Počernice, 2. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  221. Horní Počernice, 3. běh, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  222. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  223. Agility Medium, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  224. Jumping Medium, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  225. ZkA, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  226. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  227. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/6, 29.31 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  228. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  229. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 3/6, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  230. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  231. Zkouška 1 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  232. Zkouška 2 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  233. Zkouška 3 MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  234. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  235. Zk MA1 III MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  236. Zk MA1 II MA1, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  237. Zk MA1 I MA1, Bubu Podještědská smečka: 2/5, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  238. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  239. Agility - Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  240. Agility - So, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  241. Jumping - Ne, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  242. ZkA - Ne, Bubu Podještědská smečka: 4/8, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  243. ZkA - So, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  244. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  245. Agility M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  246. Zkouška MA1, Bubu Podještědská smečka: 3/4, 37.87 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  247. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  248. Agility M, Bubu Podještědská smečka: 9/17, 53.63 s, 11.63 tr. b., 3.39 m/s

  249. Jumping M, Bubu Podještědská smečka: Diskvalifikován

  250. MA1, Bubu Podještědská smečka: 7/8, 40.23 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  251. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  252. Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  253. Jumping M, Artýsek: Diskvalifikován

  254. Zkouška MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  255. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  256. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Artýsek: Diskvalifikován

  257. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Artýsek: Diskvalifikován

  258. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  259. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Artýsek: 5/7, 42.62 s, 10.62 tr. b., 3.36 m/s

  260. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Artýsek: Diskvalifikován

  261. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  262. 1.Zkouška MA2 MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  263. 2.Zkouška MA2 MA2, Artýsek: Diskvalifikován

  264. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  265. Agility MA1, Artýsek: 8/12, 45.68 s, 11.68 tr. b., 2.89 m/s

  266. Agility MA1 - 2., Artýsek: 3/12, 35.57 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  267. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  268. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  269. MA1_2, Artýsek: 2/5, 49.58 s, 11.58 tr. b., 2.92 m/s

  270. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  271. AGILITY, Artýsek: 5/11, 55.59 s, 14.59 tr. b., 3.11 m/s

  272. AGILITY, Artýsek: Diskvalifikován

  273. JUMPING, Artýsek: Diskvalifikován

  274. MA1, Artýsek: 2/3, 48.68 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  275. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  276. Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II., 14. 08. 2010 - 15. 08. 2010

  277. NE - Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  278. NE - Zkouška MA1, Artýsek: 3/7, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  279. SO - Agility M, Artýsek: Diskvalifikován

  280. SO - Jumping M, Artýsek: 18/26, 45.08 s, 14.08 tr. b., 3.37 m/s

  281. SO - Zkouška MA1, Artýsek: 5/8, 54.3 s, 27.3 tr. b., 2.85 m/s

  282. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  283. MA1, Artýsek: Diskvalifikován

  284. MA1 - 2., Artýsek: 2/4, 54.73 s, 17.73 tr. b., 2.63 m/s

  285. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  286. AGILITY, Artýsek: 7/16, 66.12 s, 26.12 tr. b., 2.33 m/s

  287. AGILITY, Artýsek: Diskvalifikován

  288. JUMPING, Artýsek: Diskvalifikován

  289. MA1, Artýsek: 3/9, 66.53 s, 34.53 tr. b., 2.21 m/s

  290. MA1, Artýsek: Diskvalifikován