Cz En

013118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Fraisová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Hurricane Suri Quick Angel, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  2. Agility Trial I: 4/9, 43.9 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  5. JUMPING ORIGINAL II L: 13/30, 42.97 s, 19.97 tr. b., 3.77 m/s

  6. JUMPING ORIGINAL I L: Diskvalifikován

  7. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  8. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  9. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška LA1: 3/12, 35.51 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  11. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  12. ZkA I: 3/22, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  13. ZkA II: Diskvalifikován

  14. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  15. III. Zkouška: Diskvalifikován

  16. II: Zkouška: Diskvalifikován

  17. I. Zkouška : Diskvalifikován

  18. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  19. Agility Open A1: Diskvalifikován

  20. ZkA I: Diskvalifikován

  21. ZkA II: Diskvalifikován

  22. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  23. ZkA I: 3/10, 63.95 s, 18.95 tr. b., 3.3 m/s

  24. ZkA II: Diskvalifikován

  25. ZkA III: 5/10, 62.11 s, 26.11 tr. b., 25.76 m/s

  26. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  27. Agility Zk I: Diskvalifikován

  28. Agility Zk II: Diskvalifikován

  29. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  30. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  33. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  34. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  35. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  36. Jumping open LA: 10/16, 44.13 s, 18.13 tr. b., 3.49 m/s

  37. Jumping tunel LA: 8/16, 29.99 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  38. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  40. Jumping L: 15/32, 40.93 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  41. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  42. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  43. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  44. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  47. 1. zkouška: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška: Diskvalifikován

  49. 3. zkouška: Diskvalifikován

  50. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  51. Jumping 1: Diskvalifikován

  52. Jumping 2: Diskvalifikován

  53. Zkoušky: Diskvalifikován

  54. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  55. Agility LA: Diskvalifikován

  56. Jumping L: Diskvalifikován

  57. LA 1: 9/14, 45.54 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  58. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  59. Agility Trial I: Diskvalifikován

  60. Agility Trial II: Diskvalifikován

  61. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  62. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA1 2 LA1: 4/21, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  64. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  65. 1.zkouška LA1: 3/15, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  66. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  68. Agility Open: Diskvalifikován

  69. Agility Trial: Diskvalifikován

  70. Jumping Open: Diskvalifikován