Cz En

062317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Šomek

    Člen KA

Pes

  1. A Little Bit of Blue The Best of Aussies, Australský ovčák

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  2. 1.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  5. TRIAL I.: 1/8, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  6. TRIAL II.: Diskvalifikován

  7. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  8. ZkA I: 2/5, 42.75 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  9. ZkA II: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  11. Trial I.: Diskvalifikován

  12. Trial II.: 11/23, 37.41 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  13. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  14. Zkouška I.: Diskvalifikován

  15. Zkouška II: Diskvalifikován

  16. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  17. Zkouška I.: Diskvalifikován

  18. Zkouška II.: Diskvalifikován

  19. Zkouška III.: Diskvalifikován

  20. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  21. ZkA I: Diskvalifikován

  22. ZkA II: 9/22, 37.5 s, 25.0 tr. b., 4.03 m/s

  23. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  24. III. Zkouška: 4/7, 31.6 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  25. II: Zkouška: 3/7, 32.6 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  26. I. Zkouška : 2/7, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  27. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  28. ZkA I: Diskvalifikován

  29. ZkA II: Diskvalifikován

  30. ZkA III: Diskvalifikován

  31. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  32. Agility Zk I: Diskvalifikován

  33. Agility Zk II: Diskvalifikován

  34. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  35. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  38. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 7/36, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  43. Zkoušky: Diskvalifikován

  44. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  45. Trial I: Diskvalifikován

  46. Trial II: Diskvalifikován

  47. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  48. Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II: Diskvalifikován

  50. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  51. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  54. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  57. Agility Trial I: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II: Diskvalifikován

  59. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  60. Agility Trial I: Diskvalifikován

  61. Agility Trial II: Diskvalifikován

  62. Agility Trial III: Diskvalifikován

  63. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  64. Agility Trial I: Diskvalifikován

  65. Agility Trial II: Diskvalifikován

  66. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: Diskvalifikován

  69. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  70. Agility L L: Diskvalifikován

  71. Jumping L L: Diskvalifikován

  72. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  73. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  74. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  77. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  80. Jumping II L: 17/30, 37.57 s, 20.0 tr. b., 5.19 m/s

  81. Jumping I. L: Diskvalifikován

  82. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  84. Agility Trial: 8/14, 37.8 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  85. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 7/34, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  86. Žabákova cesta - Jumping Open: 18/34, 40.06 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  87. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  88. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA1 2 LA1: 4/10, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  90. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  91. 1. zkouška LA1: 7/21, 36.38 s, 25.0 tr. b., 4.7 m/s

  92. 2. zkouška LA1: 6/21, 34.39 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  93. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  94. Agility Open: Diskvalifikován

  95. Agility Trial: 2/12, 39.6 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  96. Jumping Open: 13/38, 37.64 s, 10.64 tr. b., 4.09 m/s

  97. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  98. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška LA1: 6/22, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  100. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  101. Agility I: 10/21, 30.61 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  102. Agility II: 10/21, 29.37 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  103. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  104. Jumping L: Diskvalifikován

  105. Speciál Jumping L: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA1: 4/7, 31.79 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s