Cz En

Soutěž dvojic

  1. Datum: 23. 08. 2019
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 29.52 5.66
2 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 30.31 5.51
3 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 31.86 5.24
4 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.32 4.87
5 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 34.52 4.84
6 080217 Klára Tioková Terezka 0 0 0.0 0.0 41.32 4.04
7 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 1 0 0.0 5.0 33.82 4.94
8 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 34.44 4.85
9 Žukowská Anna Chila 0 1 0.0 5.0 36.1 4.63
10 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar 1 0 0.0 5.0 41.86 3.99
11 059415 Veronika Grešáková Ambiente 1 0 1.47 6.47 43.47 3.84
12 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 1 1 0.0 10.0 34.81 4.8
13 077016 Iveta Ouředníčková Bady 2 1 1.47 16.47 43.47 3.84
14 079418 Ivan Pospíšil Mystic 0 0 16.86 16.86 58.86 2.84
15 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 2 2 8.89 28.89 50.89 3.28
16 061217 Martina Binarová Angel Flies In Extreme speed 4 2 0.0 30.0 41.07 4.07
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076016 Eliška Rypová Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS