Cz En

037918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Frankovičová

    Člen KA

Pes

  1. Bernadette nad Stádem koní, Sheltie

Výsledky

  1. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  2. Agility Open: 9/20, 52.38 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  3. Agility Trial: 5/8, 60.99 s, 25.99 tr. b., 3.2 m/s

  4. Jumping Open: Diskvalifikován

  5. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  6. Agility S: 14/21, 49.17 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  7. Jumping S: Diskvalifikován

  8. Tuneliáda S : 7/21, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  9. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  10. 1. zkouška: Diskvalifikován

  11. 2. zkouška: Diskvalifikován

  12. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  13. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  14. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  15. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  16. Agility Open: Diskvalifikován

  17. Agility Trial: 1/9, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  18. Jumping Open: 11/21, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  19. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  20. zkouška SA2 1: 1/5, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  21. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  22. zkouška SA2 3: 4/5, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  23. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  24. zkouška SA2 1: 3/4, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  25. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  26. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  27. Agility Trial I: 1/5, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  28. Agility Trial II: 4/5, 34.02 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  29. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  30. 1. zkouška: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška: Diskvalifikován

  32. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II: 1/2, 36.7 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  35. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  36. II zkouška A2 S: Diskvalifikován

  37. I zkouška A2 S: Diskvalifikován

  38. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  39. ZkA I: Diskvalifikován

  40. ZkA II: Diskvalifikován

  41. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  42. ZkA I: Diskvalifikován

  43. ZkA II: Diskvalifikován

  44. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  45. 1. Zkouška A2 S: 3/8, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  46. 2. Zkouška A2 S: 1/8, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  47. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  48. 1. zkouška SA2: 5/6, 42.41 s, 19.41 tr. b., 3.04 m/s

  49. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  50. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  51. TRIAL I.: 1/8, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  52. TRIAL II.: 6/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  53. TRIAL III.: 4/8, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  54. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  55. Jumping Open: Diskvalifikován

  56. ZkA I: Diskvalifikován

  57. ZkA II: Diskvalifikován

  58. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  59. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  60. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  61. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  62. ZkA I: Diskvalifikován

  63. ZkA II: Diskvalifikován

  64. ZkA III: 1/4, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  66. Agility Open: Diskvalifikován

  67. Agility Zk: Diskvalifikován

  68. Jumping Open: 13/30, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  69. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  70. Agility Open: Diskvalifikován

  71. Agility Zk: Diskvalifikován

  72. Jumping Open: 13/28, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  73. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  74. Agility: 1/21, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  75. Jumping: Diskvalifikován

  76. SA 2: 4/8, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  77. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  78. Agility Trial: Diskvalifikován

  79. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  80. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  81. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  82. Zkouška SA2 1 SA2: 4/11, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  83. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  84. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  85. Agility: Diskvalifikován

  86. Jumping: Diskvalifikován

  87. Tuneliáda: Diskvalifikován

  88. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  89. Agility: Diskvalifikován

  90. Agility Trial: 1/5, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  91. Agility Trial II: 1/7, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  92. Agility Trial III: 1/7, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  93. Jumping: Diskvalifikován

  94. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  95. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  96. Zkouška 2 SA1: 3/6, 39.08 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  97. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  98. 1. zkouška SA1: 5/11, 38.18 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  99. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  100. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  101. Agility I: Diskvalifikován

  102. Jumping I: Diskvalifikován

  103. Jumping II: Diskvalifikován

  104. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  105. Jumping I: 1/23, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  106. Jumping II: Diskvalifikován

  107. Jumping III: 1/23, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  108. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  109. Agility Open: 1/31, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  110. Agility Trial: 1/4, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  111. Jumping Open: Diskvalifikován

  112. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  113. Agility 1 S: 3/13, 39.2 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  114. Agility 2 S: Diskvalifikován

  115. Zkouška SA1: 1/2, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  116. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  117. Agility Trial I: 1/5, 25.19 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  118. Agility Trial II: 3/5, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  119. Agility Trial III: 3/5, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  120. Agility Trial IV: 1/4, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  121. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  122. Agility Open: 2/25, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  123. Agility Trial: Diskvalifikován

  124. Jumping Open: 2/25, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  125. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  126. 1. Zkouška SA1: 1/4, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  127. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  128. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  129. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  130. 1. Zkouška - neděle SA1: 1/1, 46.88 s, 17.88 tr. b., 3.28 m/s

  131. 2. Zkouška - neděle SA1: 1/1, 36.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  132. 3. Zkouška - neděle SA1: Diskvalifikován

  133. Zkouška 1 So SA1: Diskvalifikován

  134. Zkouška 2 So SA1: Diskvalifikován

  135. Zkouška 3 So SA1: 1/1, 50.31 s, 22.31 tr. b., 3.38 m/s

  136. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  137. CURRICULUM S: 2/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  138. TRIAL II. SA1: 1/5, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  139. TRIAL I. SA1: 3/5, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s