037918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Frankovičová

    Arrow_down

Pes

  1. Bernadette nad Stádem koní, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  2. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  4. 3. zkouška A3: 1/7, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  5. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  6. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2.: 5/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  8. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  9. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  10. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  11. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  12. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  13. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  15. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  16. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  17. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  19. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: Diskvalifikován

  24. Jumping I: Diskvalifikován

  25. Jumping II: Diskvalifikován

  26. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  27. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  29. Agility Trial: Diskvalifikován

  30. Nornikovo bludiste: 1/22, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  32. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II: 3/7, 41.63 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  35. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký DOG RUN, 07. 05. 2022

  36. Agility Trial: Diskvalifikován

  37. Memorial Martiny Smolkove - Agility: Diskvalifikován

  38. Memorial Martiny Smolkove - Jumping: Diskvalifikován

  39. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  43. Jumping A3: 1/3, 48.93 s, 13.93 tr. b., 3.88 m/s

  44. Zkouška I.: Diskvalifikován

  45. Zkouška II.: 1/3, 46.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  46. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  47. Zkouška I.: 4/5, 59.58 s, 24.58 tr. b., 3.69 m/s

  48. Zkouška II.: Diskvalifikován

  49. Zkouška III.: 3/5, 57.47 s, 15.47 tr. b., 3.65 m/s

  50. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  51. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  53. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  54. Zkouška I.: Diskvalifikován

  55. Zkouška II.: 3/4, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  56. Zkouška III.: 2/4, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  57. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  58. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  60. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  61. TRIAL I.: Diskvalifikován

  62. TRIAL II.: Diskvalifikován

  63. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  64. TRIAL I.: 2/5, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  65. TRIAL II.: Diskvalifikován

  66. TRIAL III.: Diskvalifikován

  67. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  68. Agility S: 8/24, 46.6 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  69. Agility S: 8/24, 46.6 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  70. Jumping S: 4/25, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  71. Jumping S: 4/25, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  72. Tuneliáda S : 15/24, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  73. Tuneliáda S : 15/24, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  74. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  75. Agility Trial I: Diskvalifikován

  76. Agility Trial II: 1/4, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  77. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  78. Agility Trial I: Diskvalifikován

  79. Agility Trial II: Diskvalifikován

  80. Agility Trial III: Diskvalifikován

  81. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  82. Agility Trial: Diskvalifikován

  83. Earth dog's labyrinth: 1/24, 32.74 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  84. Frog's course: 19/24, 22.6 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  85. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  86. Agility Open: 9/20, 52.38 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  87. Agility Trial: 5/8, 60.99 s, 25.99 tr. b., 3.2 m/s

  88. Jumping Open: Diskvalifikován

  89. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  90. Agility S: 14/21, 49.17 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  91. Jumping S: Diskvalifikován

  92. Tuneliáda S : 7/21, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  93. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  94. 1. zkouška: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška: Diskvalifikován

  96. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  97. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  98. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  99. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  100. Agility Open: Diskvalifikován

  101. Agility Trial: 1/9, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  102. Jumping Open: 11/21, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  103. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  104. zkouška SA2 1: 1/5, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  105. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  106. zkouška SA2 3: 4/5, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  107. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  108. zkouška SA2 1: 3/4, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  109. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  110. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  111. Agility Trial I: 1/5, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  112. Agility Trial II: 4/5, 34.02 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  113. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  114. 1. zkouška: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška: Diskvalifikován

  116. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  117. Agility Trial I: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II: 1/2, 36.7 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  119. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  120. II zkouška A2 S: Diskvalifikován

  121. I zkouška A2 S: Diskvalifikován

  122. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  123. ZkA I: Diskvalifikován

  124. ZkA II: Diskvalifikován

  125. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  126. ZkA I: Diskvalifikován

  127. ZkA II: Diskvalifikován

  128. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  129. 1. Zkouška A2 S: 3/8, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  130. 2. Zkouška A2 S: 1/8, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  131. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  132. 1. zkouška SA2: 5/6, 42.41 s, 19.41 tr. b., 3.04 m/s

  133. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  135. TRIAL I.: 1/8, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  136. TRIAL II.: 6/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  137. TRIAL III.: 4/8, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  138. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  139. Jumping Open: Diskvalifikován

  140. ZkA I: Diskvalifikován

  141. ZkA II: Diskvalifikován

  142. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  143. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  144. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  145. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  146. ZkA I: Diskvalifikován

  147. ZkA II: Diskvalifikován

  148. ZkA III: 1/4, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  149. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  150. Agility Open: Diskvalifikován

  151. Agility Zk: Diskvalifikován

  152. Jumping Open: 13/30, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  153. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  154. Agility Open: Diskvalifikován

  155. Agility Zk: Diskvalifikován

  156. Jumping Open: 13/28, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  157. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  158. Agility: 1/21, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  159. Jumping: Diskvalifikován

  160. SA 2: 4/8, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  161. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  162. Agility Trial: Diskvalifikován

  163. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  164. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  165. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  166. Zkouška SA2 1 SA2: 4/11, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  167. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  168. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  169. Agility: Diskvalifikován

  170. Jumping: Diskvalifikován

  171. Tuneliáda: Diskvalifikován

  172. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  173. Agility: Diskvalifikován

  174. Agility Trial: 1/5, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  175. Agility Trial II: 1/7, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  176. Agility Trial III: 1/7, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  177. Jumping: Diskvalifikován

  178. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  179. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  180. Zkouška 2 SA1: 3/6, 39.08 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  181. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  182. 1. zkouška SA1: 5/11, 38.18 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  183. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  184. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  185. Agility I: Diskvalifikován

  186. Jumping I: Diskvalifikován

  187. Jumping II: Diskvalifikován

  188. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  189. Jumping I: 1/23, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  190. Jumping II: Diskvalifikován

  191. Jumping III: 1/23, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  192. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  193. Agility Open: 1/31, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  194. Agility Trial: 1/4, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  195. Jumping Open: Diskvalifikován

  196. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  197. Agility 1 S: 3/13, 39.2 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  198. Agility 2 S: Diskvalifikován

  199. Zkouška SA1: 1/2, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  200. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  201. Agility Trial I: 1/5, 25.19 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  202. Agility Trial II: 3/5, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  203. Agility Trial III: 3/5, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  204. Agility Trial IV: 1/4, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  205. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  206. Agility Open: 2/25, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  207. Agility Trial: Diskvalifikován

  208. Jumping Open: 2/25, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  209. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  210. 1. Zkouška SA1: 1/4, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  211. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  212. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  213. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  214. Zkouška 1 So SA1: Diskvalifikován

  215. Zkouška 2 So SA1: Diskvalifikován

  216. Zkouška 3 So SA1: 1/1, 50.31 s, 22.31 tr. b., 3.38 m/s

  217. 1. Zkouška - neděle SA1: 1/1, 46.88 s, 17.88 tr. b., 3.28 m/s

  218. 2. Zkouška - neděle SA1: 1/1, 36.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  219. 3. Zkouška - neděle SA1: Diskvalifikován

  220. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  221. CURRICULUM S: 2/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  222. TRIAL II. SA1: 1/5, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  223. TRIAL I. SA1: 3/5, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s