Cz En

004913

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Smrčková, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Beauty ze Smrčkova dvora, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  2. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  4. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  5. Jumping veteráni S: Diskvalifikován

  6. Tuneliáda veteráni S: 5/6, 50.01 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  7. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  8. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  11. Agility Trial I: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  14. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  15. ZkA. I. SA2: 1/5, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  16. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  17. ZkA. II. SA2: 2/5, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  18. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  19. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  20. Jumping 1 A2 + A3: 4/8, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  21. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  22. Jumping 3 A2 + A3: 6/8, 20.95 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  23. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  24. Zkouška I.: Diskvalifikován

  25. Zkouška II.: 1/2, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  26. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  27. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  29. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  30. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  33. TRIAL I.: 2/5, 42.45 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  34. TRIAL II.: Diskvalifikován

  35. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  36. Agility Trial: Diskvalifikován

  37. Nornikovo bludiste: 8/22, 52.62 s, 6.62 tr. b., 4.18 m/s

  38. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  39. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  40. Zkouška I.: 2/8, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  41. Zkouška II.: Diskvalifikován

  42. Zkouška III.: 4/8, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  43. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  44. TRIAL I.: Diskvalifikován

  45. TRIAL II.: Diskvalifikován

  46. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  47. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  48. Jumping II- Sheltie: 5/18, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  49. Jumping I - Sheltie: 12/18, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  50. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  51. Agility Open: Diskvalifikován

  52. Jumping Light: Diskvalifikován

  53. Jumping Open: 3/7, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  54. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  55. TRIAL I.: Diskvalifikován

  56. TRIAL II.: 2/6, 45.57 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  57. TRIAL III.: Diskvalifikován

  58. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  59. Agility SA: Diskvalifikován

  60. Jumping SA: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  63. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  64. Zkouška I.SA2: Diskvalifikován

  65. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  66. agility CHALLENGE S: 4/21, 49.26 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  67. open JUMPING S: Diskvalifikován

  68. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  69. 1. Zkouška SA2: 4/5, 41.49 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  70. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  71. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  72. Agility S: Diskvalifikován

  73. Agility S: Diskvalifikován

  74. Jumping S: Diskvalifikován

  75. Jumping S: Diskvalifikován

  76. Tuneliáda S : 13/24, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  77. Tuneliáda S : 13/24, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  78. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  79. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. 3. Zkouška SA2: 2/6, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  83. Agility Open: Diskvalifikován

  84. Agility Trial: 2/8, 48.09 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  85. Jumping Open: 9/18, 52.48 s, 10.48 tr. b., 3.72 m/s

  86. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  87. 1. Zkouška SA2: 4/7, 50.29 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  88. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  89. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  91. TRIAL I.: 3/5, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  92. TRIAL II.: Diskvalifikován

  93. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  94. Sobota Agility S: Diskvalifikován

  95. Sobota Jumping S: 8/15, 53.09 s, 13.09 tr. b., 4.14 m/s

  96. Sobota zkouška S A2: Diskvalifikován

  97. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  98. Jumping 1 - A2+A3: Diskvalifikován

  99. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  100. Jumping 3 - A2+A3: Diskvalifikován

  101. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  102. TRIAL I.: Diskvalifikován

  103. TRIAL II.: Diskvalifikován

  104. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  105. TRIAL I.: Diskvalifikován

  106. TRIAL II. : Diskvalifikován

  107. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  108. Agility Trial I: 4/11, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  109. Agility Trial II: Diskvalifikován

  110. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  111. Agility Trial II: 3/4, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  112. Aility Trial I: 1/4, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  113. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  114. Agility Trial: 3/8, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  115. Earth dog's labyrinth: 20/24, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  116. Frog's course: 13/24, 30.1 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  117. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  118. Trial I.: Diskvalifikován

  119. Trial II.: Diskvalifikován

  120. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  121. TRIAL I.: Diskvalifikován

  122. TRIAL II.: Diskvalifikován

  123. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  124. Agility Trial I: Diskvalifikován

  125. Agility Trial II: Diskvalifikován

  126. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  127. ZkA I: Diskvalifikován

  128. ZkA II: 6/10, 44.89 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  129. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  130. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  131. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  132. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  133. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  134. Zkouška I.: Diskvalifikován

  135. Zkouška II.: Diskvalifikován

  136. Zkouška III.: 1/3, 54.92 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  137. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  138. Agility I: Diskvalifikován

  139. Jumping I: Diskvalifikován

  140. Jumping II: Diskvalifikován

  141. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  142. III. Zkouška: Diskvalifikován

  143. II: Zkouška: 4/4, 45.36 s, 5.36 tr. b., 3.31 m/s

  144. I. Zkouška : Diskvalifikován

  145. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  146. Jumping Open: Diskvalifikován

  147. ZkA I: Diskvalifikován

  148. ZkA II: 4/11, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  149. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  150. Agility Open 2+3: 3/19, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  151. ZkA I: Diskvalifikován

  152. ZkA II: Diskvalifikován

  153. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  154. ZkA I: Diskvalifikován

  155. ZkA II: Diskvalifikován

  156. ZkA III: Diskvalifikován

  157. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  158. Agility Open: 13/30, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  159. Agility Zk: Diskvalifikován

  160. Jumping Open: Diskvalifikován

  161. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  162. jumping: Diskvalifikován

  163. zkouška1: 2/4, 45.97 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  164. zkouška2: 2/4, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  165. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  166. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  167. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  168. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  169. Jumping S: Diskvalifikován

  170. Zkouška II. SA2: 3/5, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  171. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  172. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  173. 1.Zkouška - SA2: 1/9, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  174. 2.Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  175. Agility S: Diskvalifikován

  176. Jumping S: 2/12, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  177. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  178. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  179. Agility Trial I: Diskvalifikován

  180. Agility Trial II: Diskvalifikován

  181. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  182. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  183. Jumping So A2+3 S S: Diskvalifikován

  184. Zkouška Ne-1 SA2: Diskvalifikován

  185. Zkouška Ne-2 SA2: Diskvalifikován

  186. Zkouška So-1 SA2: Diskvalifikován

  187. Zkouška So-2 SA2: Diskvalifikován

  188. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  189. Agility Trial I: Diskvalifikován

  190. Agility Trial II: Diskvalifikován

  191. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  192. Agility: Diskvalifikován

  193. Jumping: 7/24, 43.37 s, 11.0 tr. b., 3.71 m/s

  194. Tuneliáda: Diskvalifikován

  195. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  196. TRIAL II. SA2: 1/4, 48.36 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  197. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  198. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  199. Agility Trial II: Diskvalifikován

  200. Agility Trial III: 6/6, 53.42 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  201. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  202. Agility Trial I: Diskvalifikován

  203. Agility Trial II: Diskvalifikován

  204. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  205. Agility SA: Diskvalifikován

  206. Agility SA: Diskvalifikován

  207. Jumping SA: Diskvalifikován

  208. Jumping SA: Diskvalifikován

  209. Zkouška SA2: 8/14, 45.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  210. Zkouška SA2: 8/14, 45.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  211. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  212. TRIAL III. SA2: Diskvalifikován

  213. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  214. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  215. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  216. Agility Trial I: Diskvalifikován

  217. Agility Trial II: Diskvalifikován

  218. Jumping Open: Diskvalifikován

  219. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  220. Agility I: Diskvalifikován

  221. Jumping I: Diskvalifikován

  222. Jumping II: Diskvalifikován

  223. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  224. TRIAL III. SA2: Diskvalifikován

  225. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  226. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  227. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  228. Agility Open: Diskvalifikován

  229. Agility Trial: 3/11, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  230. Jumping Open: 23/31, 57.29 s, 26.29 tr. b., 3.39 m/s

  231. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  232. CURRICULUM S: 4/15, 39.62 s, 0.62 tr. b., 4.97 m/s

  233. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  234. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  235. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  236. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  237. Zkouška 1 SA2: 8/12, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  238. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  239. Zkouška II SA2: 4/12, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  240. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  241. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  242. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  243. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  244. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  245. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  246. agility open S: Diskvalifikován

  247. Jumping open S: 21/26, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  248. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  249. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  250. Agility Open: Diskvalifikován

  251. Agility Trial: Diskvalifikován

  252. I Agility Trial: 1/8, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  253. II Agility Trial: Diskvalifikován

  254. Jumping Open: Diskvalifikován

  255. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  256. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  257. TRIAL I. SA2: 3/10, 50.46 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  258. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  259. TRIAL II. SA2: 2/6, 59.01 s, 11.01 tr. b., 3.36 m/s

  260. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  261. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  262. Agility I: 14/21, 54.53 s, 20.53 tr. b., 3.08 m/s

  263. Jumping I: 17/21, 39.12 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  264. Jumping II: Diskvalifikován

  265. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  266. Agility Open: Diskvalifikován

  267. Agility Trial: Diskvalifikován

  268. Jumping Open: Diskvalifikován

  269. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  270. Agility Trial I: Diskvalifikován

  271. Agility Trial II: 4/13, 50.08 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  272. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  273. Agility Trial I: Diskvalifikován

  274. Agility Trial II: Diskvalifikován

  275. Jumping I: Diskvalifikován

  276. Jumping II: 13/23, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  277. Jumping Open: Diskvalifikován

  278. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  279. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  280. Open Jumping: Diskvalifikován

  281. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  282. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  283. Jumping S: 11/19, 40.09 s, 11.09 tr. b., 3.77 m/s

  284. zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  285. zkouška 4 SA1: 1/4, 39.38 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  286. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  287. AGILITY: Diskvalifikován

  288. JUMPING: 23/33, 40.29 s, 16.29 tr. b., 3.52 m/s

  289. SA1: Diskvalifikován

  290. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  291. Jumping 1: Diskvalifikován

  292. Jumping 2: Diskvalifikován

  293. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  294. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  295. TUNELIADA: 26/29, 29.03 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  296. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  297. Agility sobota S: 13/21, 53.57 s, 12.57 tr. b., 3.7 m/s

  298. Jumping sobota S: Diskvalifikován

  299. zkouška sobota SA1: Diskvalifikován

  300. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  301. II.zkouška SA1: 1/4, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  302. I.zkouška SA1: 3/4, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  303. JUMPING S: Diskvalifikován

  304. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  305. II.zkouška SA1: Diskvalifikován

  306. I.zkouška SA1: Diskvalifikován

  307. Jumping S: Diskvalifikován

  308. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  309. 1. Agility: Diskvalifikován

  310. 2. Agility: Diskvalifikován

  311. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  312. I. Agility: 5/10, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  313. II. Agility: 2/10, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  314. Jumping Open: Diskvalifikován