Cz En

004913

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Smrčková, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Beauty ze Smrčkova dvora, Sheltie

Výsledky

  1. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Jumping So A2+3 S S: Diskvalifikován

  3. Zkouška Ne-1 SA2: Diskvalifikován

  4. Zkouška Ne-2 SA2: Diskvalifikován

  5. Zkouška So-1 SA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška So-2 SA2: Diskvalifikován

  7. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  8. Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  11. Agility: Diskvalifikován

  12. Jumping: 7/24, 43.37 s, 11.0 tr. b., 3.71 m/s

  13. Tuneliáda: Diskvalifikován

  14. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  15. TRIAL II. SA2: 1/4, 48.36 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  16. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  17. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Agility Trial III: 6/6, 53.42 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  20. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  21. Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  24. Agility SA: Diskvalifikován

  25. Agility SA: Diskvalifikován

  26. Jumping SA: Diskvalifikován

  27. Jumping SA: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA2: 8/14, 45.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  29. Zkouška SA2: 8/14, 45.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  30. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  31. TRIAL III. SA2: Diskvalifikován

  32. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  33. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  34. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Jumping Open: Diskvalifikován

  38. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  39. Agility I: Diskvalifikován

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  43. TRIAL III. SA2: Diskvalifikován

  44. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  45. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  46. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  47. Agility Open: Diskvalifikován

  48. Agility Trial: 3/11, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  49. Jumping Open: 23/31, 57.29 s, 26.29 tr. b., 3.39 m/s

  50. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  51. CURRICULUM S: 4/15, 39.62 s, 0.62 tr. b., 4.97 m/s

  52. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  53. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  54. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  55. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  56. Zkouška 1 SA2: 8/12, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  57. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  58. Zkouška II SA2: 4/12, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  59. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  60. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  61. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  64. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  65. agility open S: Diskvalifikován

  66. Jumping open S: 21/26, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  68. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  69. Agility Open: Diskvalifikován

  70. Agility Trial: Diskvalifikován

  71. I Agility Trial: 1/8, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  72. II Agility Trial: Diskvalifikován

  73. Jumping Open: Diskvalifikován

  74. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  75. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  76. TRIAL I. SA2: 3/10, 50.46 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  77. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  78. TRIAL II. SA2: 2/6, 59.01 s, 11.01 tr. b., 3.36 m/s

  79. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  80. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  81. Agility I: 14/21, 54.53 s, 20.53 tr. b., 3.08 m/s

  82. Jumping I: 17/21, 39.12 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  83. Jumping II: Diskvalifikován

  84. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  85. Agility Open: Diskvalifikován

  86. Agility Trial: Diskvalifikován

  87. Jumping Open: Diskvalifikován

  88. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  89. Agility Trial I: Diskvalifikován

  90. Agility Trial II: 4/13, 50.08 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  91. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  92. Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Agility Trial II: Diskvalifikován

  94. Jumping I: Diskvalifikován

  95. Jumping II: 13/23, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  96. Jumping Open: Diskvalifikován

  97. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  98. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  99. Open Jumping: Diskvalifikován

  100. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  101. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  102. Jumping S: 11/19, 40.09 s, 11.09 tr. b., 3.77 m/s

  103. zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  104. zkouška 4 SA1: 1/4, 39.38 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  105. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  106. AGILITY: Diskvalifikován

  107. JUMPING: 23/33, 40.29 s, 16.29 tr. b., 3.52 m/s

  108. SA1: Diskvalifikován

  109. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  110. Jumping 1: Diskvalifikován

  111. Jumping 2: Diskvalifikován

  112. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  113. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  114. TUNELIADA: 26/29, 29.03 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  115. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  116. Agility sobota S: 13/21, 53.57 s, 12.57 tr. b., 3.7 m/s

  117. Jumping sobota S: Diskvalifikován

  118. zkouška sobota SA1: Diskvalifikován

  119. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  120. II.zkouška SA1: 1/4, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  121. I.zkouška SA1: 3/4, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  122. JUMPING S: Diskvalifikován

  123. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  124. II.zkouška SA1: Diskvalifikován

  125. I.zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. Jumping S: Diskvalifikován

  127. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  128. 1. Agility: Diskvalifikován

  129. 2. Agility: Diskvalifikován

  130. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  131. I. Agility: 5/10, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  132. II. Agility: 2/10, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  133. Jumping Open: Diskvalifikován