Cz En

028619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Frimmelová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch True Love Tiffany vom Mehrental, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  2. Agility Open S: 3/13, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  3. Jump Open S: 4/13, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  4. Zkouška S3: Diskvalifikován

  5. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  6. Agility S: Diskvalifikován

  7. Agility S Finále: Diskvalifikován

  8. II. Jumping S: 2/18, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  9. I. Jumping S: 7/18, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  10. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  11. Agility I: 9/32, 42.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  12. Agility II: Diskvalifikován

  13. Jumping I: 13/33, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  14. Jumping II: 6/31, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  15. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  16. Agility SA: 1/14, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  17. Jumping SA: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA3: 1/5, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  20. AGILITY S: 2/17, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  21. JUMPING S: 5/18, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  23. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  24. Zkouška I.: 1/4, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  25. Zkouška II.: 2/4, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  26. Zkouška III.: 1/4, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  27. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  28. TRIAL I.: 4/9, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  29. TRIAL II.: Diskvalifikován

  30. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  31. Agility SA: 13/29, 40.24 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  32. Jumping SA: 7/30, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  33. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  35. 1. Zkouška SA3: 1/3, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  36. 2. Zkouška SA3: 1/3, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  37. 3. Zkouška SA3: 1/3, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  38. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  39. Agility SA: 1/32, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  40. Jumping SA: 4/33, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  41. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  43. agility CHALLENGE S: Diskvalifikován

  44. jumping CHALLENGE S: 6/18, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  45. jumping HRA S: 4/23, 37.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  46. open AGILITY S: 6/31, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  47. open JUMPING S: 7/36, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  48. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  49. Agility Individual: 24/65, 47.4 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  50. Agility Squads as Individual: 33/68, 47.91 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  51. Jumping Individual: 31/67, 38.92 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  52. Jumping Squads as Individual: 10/67, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  53. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  54. 1. Zkouška SA3: 4/8, 45.45 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  57. Agility S: Diskvalifikován

  58. Jumping S: 10/19, 36.29 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  59. Zkouška SA3: 5/7, 42.42 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  60. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  61. Agility I: Diskvalifikován

  62. Agility II: Diskvalifikován

  63. Jumping I: 11/69, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  64. Jumping II: Diskvalifikován

  65. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  66. 1. Zkouška SA3: 2/10, 39.46 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  67. 2. Zkouška SA3: 1/10, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  68. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  69. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška SA3: 1/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  71. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  72. Zk. 1: 1/5, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  73. Zk. 2: Diskvalifikován

  74. Zk. 3: 2/5, 45.85 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  75. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  76. Agility Individual: Diskvalifikován

  77. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  78. Jumping Individual: 16/68, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  79. Jumping Squads as Individual: 6/68, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  80. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  81. Agility Small: 6/20, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  82. Jumping Small: Diskvalifikován

  83. Zkouška SA3: 2/10, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  84. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  85. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  86. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  87. Agility S: 5/20, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  88. Fin Agility S: 10/12, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  89. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  90. Agility I: Diskvalifikován

  91. Agility II: Diskvalifikován

  92. Jumping I: 5/41, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  93. Jumping II: 8/39, 42.64 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  94. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  95. 1. Zkouška SA3: 1/9, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  96. 2. Zkouška SA3: 4/9, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  97. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  98. Agility S: Diskvalifikován

  99. Jumping S: 13/26, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  100. ZkouškaSA3: 5/14, 43.53 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  101. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  102. ZkA I: 2/8, 49.5 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  103. ZkA II: Diskvalifikován

  104. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  105. Agility SA: Diskvalifikován

  106. Jumping SA: 5/20, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  107. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  108. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  109. Agility SA sobota: 2/26, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  110. Jumping SA sobota: 11/26, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  111. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  112. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  113. ZkA I: Diskvalifikován

  114. ZkA II: 3/12, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  115. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  116. ZkA I: 2/8, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  117. ZkA II: 1/8, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  118. ZkA III: 3/8, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  119. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  120. III. Zkouška: Diskvalifikován

  121. II: Zkouška: 1/4, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  122. I. Zkouška : Diskvalifikován

  123. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  124. TRIAL I.: Diskvalifikován

  125. TRIAL II.: 2/8, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  126. TRIAL III.: 1/8, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  128. Jumping Open: 7/20, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  129. ZkA I: 1/11, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  130. ZkA II: 2/11, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  131. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  132. Zkouška SA2 - druhá: Diskvalifikován

  133. Zkouška SA2 - první: 2/7, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  134. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  135. AgilityS: 3/35, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  136. JumpingS: Diskvalifikován

  137. ZkouškaSA2: Diskvalifikován

  138. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  139. Zk agility I: Diskvalifikován

  140. Zk agility II: Diskvalifikován

  141. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  142. SA2 - druhá: Diskvalifikován

  143. SA2 - první: 4/9, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  144. SA2 - třetí: 7/9, 33.65 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  145. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  146. 1. Zkouška SA1: 7/8, 30.89 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  147. 2. Zkouška SA1: 1/8, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  148. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  149. Agility Open: 1/28, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  150. Agility Zk: 1/8, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  151. Jumping Open: 1/28, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  152. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  153. 1. Zkouška SA1: 1/6, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  154. 2. Zkouška SA1: 1/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  155. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  156. Agility Trial I: 1/10, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  157. Agility Trial II: Diskvalifikován

  158. Jumping Trial I: 2/9, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  159. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  160. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška SA1: 2/8, 29.43 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  162. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  163. JUMPING S S: 9/18, 42.46 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  164. v - 1. Zkouška SA1 SA1: 2/8, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  165. zz - 2. Zkouška SA1 SA1: 1/8, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  166. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  167. Agility Open SA: 13/24, 58.69 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  168. Jumping Open SA: Diskvalifikován

  169. SA1: 1/6, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s