Cz En

QJ5 Jumping

  1. Datum: 09. 06. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Crespel, Pascale (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Šedivá Ziggy 0 0 0.0 0.0 36.01 5.55 V V
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.55 5.33 V V
3 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 37.96 5.27 V V
4 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.04 5.26 V V
5 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 38.27 5.23 V V
6 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.36 5.21 V V
7 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.39 5.21 V V
8 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 38.53 5.19 V V
9 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 38.58 5.18 V V
10 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.36 5.08 V V
11 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 40.69 4.92 V V
12 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 40.7 4.91 V V
13 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.8 4.78 V V
14 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 42.17 4.74 V V
15 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 42.25 4.73 V V
16 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 42.56 4.7 V V
17 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 43.9 4.56 V V
18 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 38.62 5.18 V V
19 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 39.19 5.1 V V
20 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 1 0 0.0 5.0 42.0 4.76 V V
21 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 1 0 0.8 5.8 44.8 4.46 V V
22 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 0 4.25 9.25 48.25 4.15 VD VD
23 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 0 10.97 15.97 54.97 3.64 VD VD
24 041515 Hana Černošková Benny Valašské hory 1 0 13.35 18.35 57.35 3.49 D D
25 090116 Marián Broda Mercedes Nový krystal 1 0 15.83 20.83 59.83 3.34 D D
26 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 2 1 6.95 21.95 50.95 3.93 D D
DIS 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO