033623

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Višvaderová

    Arrow_down

Pes

  1. Arrow Stormy Anubis Canis, Australská kelpie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: 14/81, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  4. QA3 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  6. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  8. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  9. 1. zkouška: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška: Diskvalifikován

  11. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 + Complex dog CUP 1/5, 07. 04. 2024

  12. 1. Zkouška MLA2: 1/2, 40.76 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  13. 2. Zkouška MLA2: 2/2, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  14. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  15. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  16. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  17. 1. zkouška IA1: 1/6, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  18. 2. zkouška IA1: 3/5, 42.41 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  19. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky I., 23. 03. 2024

  20. 1. zkouška IA1: 1/6, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  21. 2. zkouška IA1: Diskvalifikován

  22. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  23. A1 ML 1.zkouška: Diskvalifikován

  24. A1 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. Jumping ML: Diskvalifikován

  26. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  27. Agility ML: Diskvalifikován

  28. Jumping ML: Diskvalifikován

  29. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  30. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  31. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška MLA1: 1/2, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  33. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  34. A1 ML 1.zkouška: 1/3, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  35. A1 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  36. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  37. 1. zkouška MLA1: 2/3, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  38. 2. zkouška MLA1: 1/3, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  39. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  40. 1. zkouška ML A1: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška ML A1: Diskvalifikován

  42. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  43. A0 ML I.: 3/4, 25.25 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  44. A0 ML II.: 3/4, 24.71 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s