Cz En

021915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Henzl, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy, Australská kelpie

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  2. Agility ML Krmení.cz: 6/23, 38.12 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  3. Jumping ML PET2Me registr zvířat: 7/24, 36.97 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  4. Zkouška MLA3 Vento.cz PPP: Diskvalifikován

  5. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  6. Agility ML: 5/14, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  7. Agility Neděle ML: Diskvalifikován

  8. Jumping ML: 1/15, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  9. Jumping neděle ML: Diskvalifikován

  10. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  11. Zkouška Neděle ML3: 1/4, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  12. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  13. Agility: 7/58, 43.29 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 41/58, 41.69 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  15. Jumping: Diskvalifikován

  16. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 3/59, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  17. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  18. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  19. ZKOUŠKA II.: 4/7, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  20. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  21. Agility 1 ML: 2/45, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  22. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  24. Jumping 2 ML: 17/43, 41.59 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  25. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  26. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška MLA3: 3/8, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  28. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  29. Jumping ML: Diskvalifikován

  30. Neděle Jumping ML: 3/13, 30.34 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  31. Neděle zkouška2 MLA3: Diskvalifikován

  32. Neděle Zkouška MLA3 : Diskvalifikován

  33. Zkouška2 MLA3: 1/5, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  34. Zkouška MLA3: 2/5, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  35. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  36. Agility ML: 3/13, 38.19 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  37. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  38. Jumping ML: Diskvalifikován

  39. Zkouška 2 MLA3: Diskvalifikován

  40. Zkouška 3 MLA3: Diskvalifikován

  41. Zkouška MLA3: 1/6, 50.79 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  42. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  43. Agility ML: Diskvalifikován

  44. Jumping ML: Diskvalifikován

  45. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  46. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška MLA3: 8/8, 42.61 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  49. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  50. 1. Zkouška MLA3: 2/4, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  51. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  53. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  54. Zkouška MLA3 I.: Diskvalifikován

  55. Zkouška MLA3 II.: 2/3, 39.31 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  56. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  57. Sobota Jumping2+3 ML: 5/14, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  58. Sobota MLA3 I.: Diskvalifikován

  59. Sobota MLA3 II.: 3/9, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  60. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  61. Agility I 500: Diskvalifikován

  62. Agility II 500: 9/26, 44.09 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  63. Agility III 500: Diskvalifikován

  64. Jumping I 500: Diskvalifikován

  65. Jumping II 500: Diskvalifikován

  66. Jumping III 500: Diskvalifikován

  67. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  68. Zkouška A3 II. ML: Diskvalifikován

  69. Zkouška A3 I. ML: 1/3, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  70. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  71. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MLA3: 5/7, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  73. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  74. II. zkouška: Diskvalifikován

  75. I. zkouška: 1/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  76. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  77. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  78. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  79. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  80. Finále: 5/11, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  81. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  82. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: 7/23, 42.21 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  83. Jumping FirstAnimal ML: 1/23, 31.64 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  84. Zkouška A3 Josera ML: 7/10, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  85. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  86. Agility ML: Diskvalifikován

  87. Jumping ML: Diskvalifikován

  88. Neděle Agility ML: 6/16, 34.25 s, 15.0 tr. b., 5.84 m/s

  89. Neděle Jumping ML: 1/16, 26.77 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  90. Neděle Zkouška ML3: 1/7, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  91. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  93. Agility Individual: Diskvalifikován

  94. Agility Squads as Individual: 3/46, 41.04 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  95. Jumping Individual: 4/46, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  96. Jumping Squads as Individual: 5/46, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  97. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  98. 1. zkouška: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška: 3/8, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  100. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  101. Agility ML: 8/17, 35.78 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  102. Jumping ML: 2/18, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  103. Zkouška ML A3 - I.: Diskvalifikován

  104. Zkouška ML A3 - II. : Diskvalifikován

  105. Zkouška ML A3 - Ne: 3/7, 41.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  106. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  107. Zkouška MLA3 I.: Diskvalifikován

  108. Zkouška MLA3 II.: 1/7, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  109. Zkouška MLA3 III.: 2/6, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  110. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  111. 1. zkouška: 1/3, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  112. 2. zkouška: 1/3, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  113. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  114. Agility 1 ML: 11/34, 45.59 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  115. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  116. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 ML: 7/34, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  118. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  119. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  120. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  123. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  124. 1. Zkouška MLA3: 1/1, 39.7 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  125. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  126. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  127. 1. Zkouška MLA3: 2/4, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  128. 2. Zkouška MLA3: 3/4, 37.59 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  129. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  130. Trial I.: Diskvalifikován

  131. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  132. NE Agility ML: 2/15, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  133. NE Jumping ML: 1/15, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  134. NE Zkouška ML3: Diskvalifikován

  135. SO Agility ML: Diskvalifikován

  136. So Jumping ML: 10/16, 32.07 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  137. SO Zkouška ML3: Diskvalifikován

  138. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  139. I. agility ML: 13/38, 47.97 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  140. II. agility ML: 5/37, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  141. II. jumping ML: 13/38, 34.7 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  142. I. jumping ML: 10/37, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  143. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  144. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  145. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  146. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  147. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška MLA3: 1/7, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  149. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  150. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  151. Agility 2 ML: 2/10, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  152. Finále ML: 6/8, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  153. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  154. Jumping 2 ML: 1/10, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  155. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  156. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  157. Agility ML: Diskvalifikován

  158. Jumping ML: Diskvalifikován

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  160. Agility ML: Diskvalifikován

  161. Jumping ML: Diskvalifikován

  162. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  163. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  164. 1. Zkouška MLA3: 4/5, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  165. 2. Zkouška MLA3: 2/5, 42.51 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  166. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  167. Neděle Agility ML: Diskvalifikován

  168. Neděle Jumping ML: 1/8, 28.92 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  169. Neděle Zkouška ML3: Diskvalifikován

  170. Sobota Agility ML: 1/9, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  171. Sobota Jumping ML: Diskvalifikován

  172. Sobota zkouška ML3: 1/5, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  173. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  174. Agility ML: Diskvalifikován

  175. Jumping ML: Diskvalifikován

  176. Zkouška - MLA3: 8/12, 45.09 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  177. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  178. 1. Zka - LA3: 2/15, 29.13 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  179. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  180. Jumping - Large: 2/32, 23.28 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  182. 1. Zkouška LA3: 5/15, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  183. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  185. Agility: 9/28, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  186. Jumping: 5/28, 30.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  187. Zkouška: 2/18, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  188. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  189. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  190. První zkouška LA3: 3/9, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  191. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  192. Agility L: 11/29, 33.68 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  193. Jumping L: 5/29, 26.28 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  194. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  195. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  196. Agility L: 9/42, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  197. Agility neděle L: 7/45, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  198. Jumping L: 3/43, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  199. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  200. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  201. Zkouška neděle LA3: 7/16, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  202. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  203. 1. Zka - LA3: 3/16, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  204. 2. Zka - LA3: 10/16, 37.0 s, 12.0 tr. b., 3.78 m/s

  205. Jumping - Large: Diskvalifikován

  206. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  207. Zkouška 1 LA3 LA3: Diskvalifikován

  208. Zkouška 2 LA3 LA3: 2/9, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  209. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  210. Agility - LA: 17/43, 32.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  211. Jumping LA: Diskvalifikován

  212. ZkA - LA3: 15/18, 33.7 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  213. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  214. Jumping L: 3/44, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  215. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  216. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  217. Zkouška 2 neděle LA2: 3/15, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  218. Zkouška LA2: 1/19, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  219. Zkouška neděle LA2: 6/14, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  220. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  221. I Agility Open: Diskvalifikován

  222. II Agility Open: Diskvalifikován

  223. II Jumping Open: Diskvalifikován

  224. I Jumping Open: 30/139, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  225. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  226. Agility: 16/50, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  227. Agility: 24/47, 48.19 s, 20.0 tr. b., 3.86 m/s

  228. Finále: Diskvalifikován

  229. Jumping: 7/47, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  230. Jumping: Diskvalifikován

  231. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  232. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  233. Agility: Diskvalifikován

  234. Jumping: Diskvalifikován

  235. Zkouška LA2: 2/19, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  236. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  237. Agility: Diskvalifikován

  238. Jumping: 5/44, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  239. Zkouška LA2: 3/20, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  240. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  241. Agility LA: 4/32, 34.44 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  242. Jumping LA: 13/32, 30.21 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  243. ZkA - LA2: 1/15, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  244. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  245. Agility L: 12/48, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  246. Jumping L: Diskvalifikován

  247. Zkouška - LA2: 5/20, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  248. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  249. Agility: Diskvalifikován

  250. Jumping: 6/51, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  251. Zka - LA2: Diskvalifikován