008119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslava Smejkalová, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Arrow_down

Pes

  1. Alessia Be Lacami, Australská kelpie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  2. Jump III. MLA2 + A3: 3/7, 54.41 s, 21.41 tr. b., 3.58 m/s

  3. Jump II. MLA2 + A3: Diskvalifikován

  4. Jump I. MLA2 + A3: 5/7, 42.65 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  6. 1.zkouška: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška: 5/9, 48.88 s, 15.88 tr. b., 4.01 m/s

  8. 3.zkouška: 5/9, 41.22 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  10. Jumping LIGHT: 10/14, 20.62 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  11. Jumping OPEN I: 3/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. Jumping OPEN II: Diskvalifikován

  13. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  14. III. zkouška: 2/4, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  15. II. zkouška: Diskvalifikován

  16. I. zkouška: 2/4, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  17. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  18. Agility Open: 5/10, 43.04 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  19. Agility Open - kelpie: 2/5, 43.04 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  20. Jumping Light: Diskvalifikován

  21. Jumping Open: 3/10, 40.23 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. Jumping Open - kelpie: 2/5, 40.23 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  23. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  24. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  25. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  26. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  27. 1.zkouška: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška: 2/2, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  29. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  30. ZkA. III. MLA3: 2/3, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  31. ZkA. II. MLA3: 3/3, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  33. 1. zkouška: 3/4, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  34. 2. zkouška: 2/4, 48.34 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  35. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  36. II. Zkouška MLA2: 1/6, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  37. I. Zkouška MLA2: 4/6, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  38. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  39. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  40. 2. Zkouška MLA2: 2/3, 55.27 s, 17.27 tr. b., 3.55 m/s

  41. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  42. Zkouška II MLA2: Diskvalifikován

  43. Zkouška I MLA2: Diskvalifikován

  44. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  45. Agility Open ML: Diskvalifikován

  46. Jumping Open ML: 7/10, 38.15 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  47. Zkouška MLA2: 2/3, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  48. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  49. 1. zkouška A2 ML: 1/4, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  50. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  52. 1.zkouška: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška: Diskvalifikován

  54. 3.zkouška: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  56. II. zkouška: Diskvalifikován

  57. I. zkouška: 2/5, 28.46 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  58. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  59. 1.zkouška: Diskvalifikován

  60. 2.zkouška: Diskvalifikován

  61. 3.zkouška: 1/4, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  62. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  63. 1.zkouška: Diskvalifikován

  64. 2.zkouška: Diskvalifikován

  65. 3.zkouška: 1/3, 35.57 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  66. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  67. III. jumpng ML: 4/10, 23.24 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  68. III. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  69. II. jumping ML: 2/10, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  70. II. zkouška A2 ML: 1/3, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  71. I. jumping ML: 2/10, 27.73 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. IV. zkouška A2 ML: 1/3, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  73. I. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  74. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  75. Zkouška II. MLA2: 1/3, 38.49 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  76. Zkouška I.MLA2: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  78. II. zkouška: 3/4, 54.43 s, 14.43 tr. b., 3.47 m/s

  79. I. zkouška: 2/4, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  80. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  81. Finále: 6/11, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  82. 1.kvalifikace: 2/19, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  83. 2.kvalifikace: 7/19, 34.28 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  84. 3.kvalifikace: 2/18, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  85. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  86. Agility ML: 1/6, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  87. Jumping ML: Diskvalifikován

  88. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  89. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Finále: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: 3/13, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  93. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  94. Agility Individual: 13/40, 46.63 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. Agility Squads as Individual: 13/46, 41.43 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  96. Jumping Individual: Diskvalifikován

  97. Jumping Squads as Individual: 21/46, 46.69 s, 11.69 tr. b., 4.52 m/s

  98. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  99. 1. zkouška: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška: 1/1, 47.36 s, 25.0 tr. b., 4.33 m/s

  101. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  102. Zkouška 1: Diskvalifikován

  103. Zkouška 2: 1/1, 37.84 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  104. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  105. 1.zkouška: 2/2, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  106. 2.zkouška: 1/2, 44.94 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  107. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  108. 1. zkouška: 1/2, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  109. 2. zkouška: 1/2, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  110. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  111. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  112. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  113. Jumping 1 ML: 8/34, 45.97 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  114. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  115. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  116. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  117. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  120. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  121. 1. Zkouška MLA2: 2/6, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. 2. Zkouška MLA2: 1/6, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  123. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  124. 1. zkouška: 3/4, 35.21 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  125. 2. zkouška: 2/4, 47.72 s, 19.72 tr. b., 3.02 m/s

  126. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  127. Jumping I: 2/12, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  128. Jumping II: 7/12, 42.74 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  129. Jumping light: 3/12, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  130. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  131. ZkA. MLA2 I.: 2/7, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  132. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  133. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  134. Finále: 2/7, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  135. 1.kvalifikace: 11/17, 37.05 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  136. 2.kvalifikace: 10/17, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  137. 3.kvalifikace: 7/17, 47.61 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  138. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  139. Agility 1: Diskvalifikován

  140. Jumping 1: 6/11, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  141. Jumping 2: 8/10, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  142. Zkouška 1: Diskvalifikován

  143. Zkouška 2: 4/4, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  144. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  145. dr.A2: 5/9, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  146. pr.A2: 3/10, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  147. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  148. 1. Jumping ML: 20/26, 49.65 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  149. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška MLA2: 2/6, 37.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  151. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  152. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  153. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  154. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  155. II. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  156. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  157. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  158. II. zkouška: Diskvalifikován

  159. I. zkouška: 1/4, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  160. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  161. 1. zkouška A1: 1/1, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  162. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  163. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  164. 7.studenecká: Diskvalifikován

  165. 8.studenecká: 3/7, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  166. 9.studenecká: 2/7, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  167. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  168. Agility 1: 6/18, 44.99 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  169. Finále: 7/11, 53.97 s, 16.97 tr. b., 3.71 m/s

  170. Jumping 1: 7/18, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  171. Jumping 2: 11/17, 41.66 s, 10.66 tr. b., 3.89 m/s

  172. Zkouška 1: 1/4, 25.9 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  173. Zkouška 2: 2/3, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  174. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  175. 1 .běh LA1: 13/15, 33.34 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  176. 2. běh LA1: 5/15, 29.5 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  177. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  178. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA1: 2/11, 38.13 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  180. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  181. Ne-: Diskvalifikován

  182. Ne-Agility: 19/34, 52.73 s, 20.0 tr. b., 3.66 m/s

  183. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  184. So-: 1/8, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  185. So-Agility: Diskvalifikován

  186. So-Jumping: Diskvalifikován