Cz En

Soutěž družstev

  1. Datum: 23. 08. 2019
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 31.57 5.45
2 Adámková Lenka Mája Kásný motýl 0 0 0.0 0.0 33.77 5.09
3 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 0 0 0.0 0.0 35.08 4.9
4 077916 Štěpánka Řeholová A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 35.19 4.89
5 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 0 0 0.0 0.0 35.75 4.81
6 081116 Natálie Šišovská A3Ch Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 37.82 4.55
7 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 39.98 4.3
8 050516 Iveta Trnková Kesi 0 0 0.0 0.0 40.06 4.29
9 Adámková Lenka Cherubín Kásný motýl 0 0 0.0 0.0 42.17 4.08
10 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.95 0.95 44.95 3.83
11 Bzdúšková Kamila Alexia-Agility Bohemia Grant 0 0 1.67 1.67 45.67 3.77
12 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 2.97 2.97 46.97 3.66
13 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 4.53 4.53 48.53 3.54
14 Adámková Lenka Agility-Sherry Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 38.53 4.46
15 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 1 0.0 5.0 41.54 4.14
16 070712 Barbara Matějková Ammy 0 1 5.91 10.91 49.91 3.45
17 002519 Iveta Kotásková Matylda Psí štěstí 0 1 10.6 15.6 54.6 3.15
18 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma 0 0 0.0 0.0 196.53 0.88
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Małgorzata PEPSICOLA Pirackie Oblicze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014719 Tomáš Dočkal Arabela Agnes Agility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cabadajová Michaela Dark Speedjump Life Victory (Boo) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Woroniecka Anna Taco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gusowska Alicja Raszka Daruma Melisa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Małgorzata Cola mały Zawadiaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Filová Simona Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ďurigová Daniela Ashley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075316 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010819 Zuzana Pacáková Lili Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013717 Lenka Klásková Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Więckowska Patrycja Indirica PEPPERS BHUT JOLOKIA „Kebi“ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Žukowská Anna Misza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Giel Jitka Lilly, Adventuress Ashley von der Grenzsaegmuehle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000619 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS