Cz En

Iveta Kotásková

  1. Číslo: 001064
  2. OSA: OSA Permoník Ostrava
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034805 (S), Phoebe

  2. 016806 (XS), Monkey

  3. 021809 (L), Božena Unno Jezvé

  4. 067913 (L), Anarey Tefibo Design

  5. 002519 (XS), Matylda Psí štěstí

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  2. 1. Zkouška A2 XS, Matylda Psí štěstí: 1/2, 60.03 s, 14.03 tr. b., 3.33 m/s

  3. 2. Zkouška A2 XS, Matylda Psí štěstí: 1/2, 58.67 s, 8.67 tr. b., 3.34 m/s

  4. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  5. JUMPING ORIGINAL II XS, Matylda Psí štěstí: 4/7, 43.36 s, 5.36 tr. b., 3.74 m/s

  6. JUMPING ORIGINAL I XS, Matylda Psí štěstí: 5/7, 43.21 s, 1.21 tr. b., 3.84 m/s

  7. ZKOUŠKA XS A2, Matylda Psí štěstí: 4/4, 70.41 s, 19.41 tr. b., 3.12 m/s

  8. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  9. zkouška XSA2 1, Matylda Psí štěstí: 4/5, 80.71 s, 40.71 tr. b., 2.3 m/s

  10. zkouška XSA2 2, Matylda Psí štěstí: 5/5, 67.28 s, 32.28 tr. b., 2.69 m/s

  11. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  12. Jumping I, Matylda Psí štěstí: 3/7, 51.1 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  13. Jumping II, Matylda Psí štěstí: 3/7, 56.89 s, 13.89 tr. b., 3.27 m/s

  14. Jumping III, Matylda Psí štěstí: 4/7, 60.47 s, 5.47 tr. b., 3.47 m/s

  15. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  16. zkouška XSA2 1, Matylda Psí štěstí: 7/8, 64.92 s, 18.92 tr. b., 2.93 m/s

  17. zkouška XSA2 2, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  18. zkouška XSA2 3, Matylda Psí štěstí: 6/8, 61.52 s, 13.52 tr. b., 3.17 m/s

  19. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  20. zkouška XSA2 1, Matylda Psí štěstí: 2/6, 59.38 s, 1.38 tr. b., 3.27 m/s

  21. zkouška XSA2 2, Matylda Psí štěstí: 4/6, 68.62 s, 15.62 tr. b., 2.81 m/s

  22. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  23. 1. zkouška, Matylda Psí štěstí: 2/4, 57.36 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  24. 2. zkouška, Matylda Psí štěstí: 3/4, 62.32 s, 10.32 tr. b., 3.21 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  26. 1. Zkouška A2 XS, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška A2 XS, Matylda Psí štěstí: 2/3, 66.66 s, 15.66 tr. b., 2.91 m/s

  28. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  29. Agility XS, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  30. Jumping XS, Matylda Psí štěstí: 4/8, 51.56 s, 2.56 tr. b., 3.88 m/s

  31. Zkouška XSA2, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  32. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  33. Agility Open 2+3, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  34. ZkA I, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  35. ZkA II, Matylda Psí štěstí: 2/3, 54.83 s, 5.83 tr. b., 3.06 m/s

  36. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  37. Zkouška II. XSA2, Matylda Psí štěstí: 1/2, 56.86 s, 1.86 tr. b., 3.17 m/s

  38. Zkouška I. XSA2, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  39. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  40. Agility Zk I, Matylda Psí štěstí: 1/4, 45.89 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  41. Agility Zk II, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  42. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  43. 1. Zkouška XSA1, Matylda Psí štěstí: 1/3, 51.79 s, 0.0 tr. b., 2.99 m/s

  44. 2. Zkouška XSA1, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  45. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  46. Jumping open XSA, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  47. Jumping tunel XSA, Matylda Psí štěstí: 5/7, 42.56 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  48. Zkouška XSA1, Matylda Psí štěstí: 1/5, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  49. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  50. Soutěž družstev, Matylda Psí štěstí: 17/38, 54.6 s, 15.6 tr. b., 3.15 m/s

  51. Soutěž dvojic, Matylda Psí štěstí: 11/38, 45.39 s, 3.39 tr. b., 3.68 m/s

  52. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Matylda Psí štěstí: 21/36, 62.41 s, 19.41 tr. b., 3.0 m/s

  53. Soutěž klubů, Matylda Psí štěstí: 15/38, 69.45 s, 22.45 tr. b., 2.69 m/s

  54. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  55. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  56. Agility open XS, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  57. Jumping open XS, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  58. Tuneliáda XS, Matylda Psí štěstí: 4/6, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  59. Zkouška XSA1, Matylda Psí štěstí: 1/3, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  60. Zkouška XSA1 2, Matylda Psí štěstí: 1/2, 55.05 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  61. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  62. 1. Jumping XS, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  63. 2. Jumping XS, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  64. 3. Jumping XS, Matylda Psí štěstí: 4/12, 43.62 s, 3.62 tr. b., 3.62 m/s

  65. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  66. Agility, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  67. Jumping, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  68. SA 1, Matylda Psí štěstí: 2/5, 53.19 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  69. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  70. Agility Trial I, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  72. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  73. 1. Zkouška SA1, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška SA1, Matylda Psí štěstí: 1/2, 57.7 s, 12.7 tr. b., 2.76 m/s

  75. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  76. Zkouška SA1 1 SA1, Matylda Psí štěstí: 6/7, 55.52 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  77. Zkouška SA1 2 SA1, Matylda Psí štěstí: 3/7, 46.78 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  78. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  79. Agility Basic S SA1, Matylda Psí štěstí: 13/15, 35.61 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  80. Agility I S S, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  81. Jumping Basic S SA1, Matylda Psí štěstí: 6/18, 25.61 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  82. Jumping I S S, Matylda Psí štěstí: Diskvalifikován

  83. Tuneliáda S S, Matylda Psí štěstí: 38/48, 34.41 s, 12.41 tr. b., 3.66 m/s

  84. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  85. so - Agility L, Anarey Tefibo Design: 10/23, 59.28 s, 34.28 tr. b., 2.5 m/s

  86. so - Agility L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  87. so - Jumping L, Božena Unno Jezvé: 5/23, 41.21 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  88. so - Jumping L, Anarey Tefibo Design: Diskvalifikován

  89. so - zkouška LA1, Anarey Tefibo Design: Diskvalifikován

  90. so - zkouška LA3, Božena Unno Jezvé: 2/7, 48.66 s, 4.66 tr. b., 3.29 m/s

  91. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  92. II. Zkouška LA3 LA3, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  93. I. Zkouška LA3 LA3, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  94. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  95. ne - Agility L, Božena Unno Jezvé: 4/21, 49.06 s, 8.06 tr. b., 3.55 m/s

  96. ne - Jumping L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  97. ne - zkouška LA3, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  98. so - Agility L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  99. so - Jumping L, Božena Unno Jezvé: 1/27, 37.79 s, 0.79 tr. b., 3.97 m/s

  100. so - zkouška LA3, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  101. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  102. Jumping LA3, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  103. Zkouška LA3, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  104. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  105. I. agility LA2, Božena Unno Jezvé: 9/17, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  106. II. agility LA2, Božena Unno Jezvé: 3/17, 42.87 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  107. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  108. LA2 - 1. kolo LA2, Božena Unno Jezvé: 3/15, 46.22 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  109. LA2 - 2. kolo LA2, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  110. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  111. Agility Open L, Božena Unno Jezvé: 2/8, 57.38 s, 12.38 tr. b., 3.24 m/s

  112. Agility Open neděle L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  113. Jumping Open L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  114. Jumping Open neděle L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  115. Zkoušky LA2, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  116. Zkoušky neděle LA2, Božena Unno Jezvé: 3/7, 50.01 s, 10.01 tr. b., 3.34 m/s

  117. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  118. Druhá zkouška LA2, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  119. První zkouška LA2, Božena Unno Jezvé: 2/17, 50.24 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  120. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  121. AGILITY I, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  122. AGILITY II, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  123. JUMPING I, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  124. JUMPING II, Božena Unno Jezvé: 33/124, 46.35 s, 6.35 tr. b., 3.84 m/s

  125. JUMPING III, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  126. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  127. Jump Large ne, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  128. Jump Large so, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  129. LA2 ne, Božena Unno Jezvé: 3/12, 43.57 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  130. LA2 so, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  131. Open large ne, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  132. Open Large so, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  133. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  134. ne-AGILITY L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  135. ne-JUMPING L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  136. ne-zkouška LA2, Božena Unno Jezvé: 5/13, 45.07 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  137. so-AGILITY L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  138. so-JUMPING L, Božena Unno Jezvé: 6/32, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  139. so-zkouška LA2, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  140. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  141. Agility L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  142. Jumping L, Božena Unno Jezvé: 4/14, 45.18 s, 3.18 tr. b., 3.39 m/s

  143. Zkoušky LA2, Božena Unno Jezvé: 6/10, 46.69 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  144. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  145. Agility L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  146. Jumping L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  147. Jumping L, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  148. Zkoušky LA2, Božena Unno Jezvé: 3/12, 51.57 s, 4.57 tr. b., 3.16 m/s

  149. Zkoušky LA2, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  150. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  151. 1. Jumping LA, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  152. 1. Open LA, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  153. 2. Jumping LA, Božena Unno Jezvé: 12/22, 43.8 s, 18.8 tr. b., 3.88 m/s

  154. 2. Open LA, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  155. 3. Open LA, Božena Unno Jezvé: 1/24, 54.45 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  156. 4. Open LA, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  157. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  158. Agility large, Božena Unno Jezvé: 12/42, 52.44 s, 23.44 tr. b., 3.68 m/s

  159. Jump Large, Božena Unno Jezvé: 9/42, 51.65 s, 19.65 tr. b., 3.35 m/s

  160. LA2, Božena Unno Jezvé: 6/21, 56.61 s, 19.61 tr. b., 3.04 m/s

  161. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  162. 1. Jumping LA, Božena Unno Jezvé: 7/28, 47.81 s, 6.81 tr. b., 3.72 m/s

  163. 1. Open LA, Božena Unno Jezvé: 7/28, 52.21 s, 7.21 tr. b., 3.35 m/s

  164. 2. Jumping LA, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  165. 2. Open LA, Božena Unno Jezvé: 13/28, 59.35 s, 16.35 tr. b., 3.24 m/s

  166. 3. Open LA, Božena Unno Jezvé: 11/26, 47.02 s, 14.02 tr. b., 3.4 m/s

  167. 4. Open LA, Božena Unno Jezvé: 12/26, 60.61 s, 18.61 tr. b., 2.97 m/s

  168. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár I., 30. 05. 2009 - 31. 05. 2009

  169. Jumping II. - LA, Božena Unno Jezvé: Diskvalifikován

  170. Jumping I. - LA, Božena Unno Jezvé: 7/17, 45.55 s, 5.55 tr. b., 3.42 m/s

  171. Zkouška LA1, Božena Unno Jezvé: 1/8, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s