Cz En

SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM

  1. Datum: 25. 08. 2019
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 35.34 5.29
2 Cabadajová Michaela Dark Speedjump Life Victory (Boo) 0 0 0.0 0.0 36.3 5.15
3 010819 Zuzana Pacáková Lili Ritakim 0 0 0.0 0.0 37.29 5.01
4 077916 Štěpánka Řeholová A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 39.03 4.79
5 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 0 0 0.0 0.0 39.16 4.78
6 081116 Natálie Šišovská A3Ch Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 42.44 4.41
7 014719 Tomáš Dočkal Arabela Agnes Agility 0 0 0.0 0.0 43.42 4.31
8 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 44.58 4.19
9 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 44.69 4.18
10 Adámková Lenka Cherubín Kásný motýl 0 0 0.0 0.0 45.83 4.08
11 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 0.0 0.0 47.68 3.92
12 Górska-Guzowska Małgorzata Cola mały Zawadiaka 0 1 0.0 5.0 30.59 6.11
13 Woroniecka Anna Taco 0 1 0.0 5.0 42.54 4.4
14 Więckowska Patrycja Indirica PEPPERS BHUT JOLOKIA „Kebi“ 0 1 0.0 5.0 42.88 4.36
15 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek 1 0 0.0 5.0 45.04 4.15
16 Górska-Guzowska Małgorzata PEPSICOLA Pirackie Oblicze 0 1 0.0 5.0 45.05 4.15
17 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 2 0 0.0 10.0 45.71 4.09
18 013717 Lenka Klásková Jack 2 0 1.86 11.86 49.86 3.75
19 Ďurigová Daniela Ashley 0 2 2.04 12.04 50.04 3.74
20 Gusowska Alicja Raszka Daruma Melisa 0 1 10.2 15.2 58.2 3.21
21 002519 Iveta Kotásková Matylda Psí štěstí 0 1 14.41 19.41 62.41 3.0
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000619 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Giel Jitka Lilly, Adventuress Ashley von der Grenzsaegmuehle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adámková Lenka Agility-Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Žukowská Anna Misza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075316 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Filová Simona Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070712 Barbara Matějková Ammy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adámková Lenka Mája Kásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS