Cz En

SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ

  1. Datum: 24. 08. 2019
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Adámková Lenka Mája Kásný motýl 0 0 0.0 0.0 35.6 4.92
2 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 37.26 4.7
3 Woroniecka Anna Taco 0 0 0.0 0.0 37.98 4.61
4 081116 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.83 4.39
5 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 40.65 4.31
6 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 41.35 4.23
7 050516 Iveta Trnková Kesi 0 0 0.0 0.0 42.15 4.15
8 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.0 0.0 44.07 3.97
9 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut 0 0 2.55 2.55 47.55 3.68
10 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 1 0 0.0 5.0 40.03 4.37
11 Giel Jitka Lilly, Adventuress Ashley von der Grenzsaegmuehle 1 0 0.0 5.0 41.95 4.17
12 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 2 0 0.0 10.0 42.43 4.12
13 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 2 0 0.68 10.68 45.68 3.83
14 Adámková Lenka Agility-Sherry Bohemia Grant 0 2 1.49 11.49 46.49 3.76
15 013717 Lenka Klásková Jack 2 0 3.22 13.22 48.22 3.63
16 010819 Zuzana Pacáková Lili Ritakim 2 1 0.0 15.0 42.85 4.08
17 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 2 15.04 25.04 60.04 2.91
18 Ďurigová Daniela Ashley 2 2 18.51 38.51 63.51 2.76
DIS 014719 Tomáš Dočkal Arabela Agnes Agility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002519 Iveta Kotásková Matylda Psí štěstí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006115 Eliška Tučková Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Małgorzata PEPSICOLA Pirackie Oblicze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cabadajová Michaela Dark Speedjump Life Victory (Boo) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adámková Lenka Cherubín Kásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gusowska Alicja Raszka Daruma Melisa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Małgorzata Cola mały Zawadiaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Filová Simona Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075316 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Więckowska Patrycja Indirica PEPPERS BHUT JOLOKIA „Kebi“ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Žukowská Anna Misza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000619 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS