Cz En

Jumping Challenge S SA2

  1. Datum: 07. 04. 2019
  2. Závod: Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.5 4.85 V V
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 38.81 4.69 V V
3 024219 Lucie Drápelová Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 40.78 4.46 V V
4 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 42.5 4.28 V V
5 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 42.65 4.27 V V
6 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 43.56 4.18 V V
7 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 44.73 4.07 V V
8 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí 0 0 1.74 1.74 48.74 3.73 V V
9 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 38.5 4.73 V V
10 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 43.07 4.23 V V
11 Zvonko Valenčak Nafardi guba Nafardi guba 1 0 0.0 5.0 43.21 4.21 V V
12 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 0 1 0.0 5.0 45.81 3.97 V V
13 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 9.06 9.06 56.06 3.25 VD VD
14 076214 Šárka Šandová Máša 0 0 9.32 9.32 56.32 3.23 VD VD
15 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora 1 0 8.92 13.92 55.92 3.25 VD VD
16 075617 Zuzana Sobková Kejssy 0 1 13.2 18.2 60.2 3.02 D D
17 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 1 1 11.24 21.24 58.24 3.13 D D
DIS Simona Filová Allegra la Vera Felicita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005512 Marcela Steinerová Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048315 Ivana Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tomáš Neuhort Daphne DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018317 Jiřina Sáňková Golden Bule Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO