Cz En

Tuneliáda S S

  1. Datum: 07. 04. 2019
  2. Závod: Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 126.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 11
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 20.35 6.19
2 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně 0 0 0.0 0.0 20.55 6.13
3 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 20.7 6.09
4 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 20.8 6.06
5 048315 Ivana Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 21.24 5.93
6 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 21.49 5.86
7 Simona Filová Allegra la Vera Felicita 0 0 0.0 0.0 21.57 5.84
8 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar 0 0 0.0 0.0 22.28 5.66
9 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 0 0 0.0 0.0 22.52 5.6
10 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 22.53 5.59
11 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 0 0 0.0 0.0 22.89 5.5
12 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 23.39 5.39
13 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 0 0.0 0.0 23.41 5.38
14 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 0 0.0 0.0 23.5 5.36
15 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 23.59 5.34
15 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 0 0 0.0 0.0 23.59 5.34
16 073218 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence 0 0 0.0 0.0 23.67 5.32
17 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 23.7 5.32
18 Zvonko Valenčak Gizzy nornik 0 0 0.0 0.0 23.92 5.27
19 024219 Lucie Drápelová Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 24.03 5.24
20 083918 Leona Hubáčková Fenestraria Aeternum 0 0 0.0 0.0 24.37 5.17
21 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 24.9 5.06
22 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 0 0 0.0 0.0 25.5 4.94
23 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 25.61 4.92
24 075617 Zuzana Sobková Kejssy 0 0 0.0 0.0 26.19 4.81
25 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí 0 0 0.0 0.0 26.39 4.77
26 063117 Zuzana Batlová Felix od Petrovických Pláňat 0 0 0.0 0.0 27.16 4.64
27 072911 Petra Zámečníková Bimbo 0 0 0.0 0.0 28.4 4.44
28 Lucia Šteinerová Garf od Světlovského potůčku 0 0 0.0 0.0 28.43 4.43
29 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 0 0.0 0.0 28.47 4.43
30 076214 Šárka Šandová Máša 0 0 0.33 0.33 32.33 3.9
31 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 0.87 0.87 32.87 3.83
32 067815 Jiřina Benešová Jessie 0 0 1.1 1.1 33.1 3.81
33 072618 Štěpánka Heinzová Bety 0 0 4.06 4.06 36.06 3.49
34 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora 0 0 4.39 4.39 36.39 3.46
35 Tomáš Neuhort Daphne 0 1 0.0 5.0 28.0 4.5
36 066318 Marcela Heinzová Jessie 0 1 0.0 5.0 29.23 4.31
37 005512 Marcela Steinerová Andy 0 1 0.0 5.0 29.24 4.31
38 002519 Iveta Kotásková Matylda Psí štěstí 0 2 2.41 12.41 34.41 3.66
39 061513 Petra Topičová Golden Caramel Od Andulky 0 1 11.09 16.09 43.09 2.92
DIS 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012014 Leona Hubáčková Heda z Hodonínských sádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018317 Jiřina Sáňková Golden Bule Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049911 Lucie Drápelová Sasha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025912 Pavlína Guricová Elita od Paplové cesty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zvonko Valenčak Nafardi guba Nafardi guba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS