Cz En

Jumping I S S

  1. Datum: 06. 04. 2019
  2. Závod: Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 33.2 5.36
2 024219 Lucie Drápelová Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 36.97 4.81
3 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 0 0.0 0.0 37.14 4.79
4 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 41.16 4.32
5 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 41.53 4.29
6 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 0 0.58 0.58 44.58 3.99
7 075617 Zuzana Sobková Kejssy 0 0 0.75 0.75 44.75 3.98
8 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora 0 0 2.14 2.14 46.14 3.86
9 Lucia Šteinerová Garf od Světlovského potůčku 0 0 4.35 4.35 48.35 3.68
10 Zvonko Valenčak Gizzy nornik 1 0 0.0 5.0 37.88 4.7
11 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 39.87 4.46
12 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 0 1 0.0 5.0 42.15 4.22
13 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream 0 1 0.0 5.0 43.02 4.14
14 025912 Pavlína Guricová Elita od Paplové cesty 0 0 6.56 6.56 50.56 3.52
15 073218 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence 1 0 4.36 9.36 48.36 3.68
16 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble 0 2 0.0 10.0 38.54 4.62
17 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 0 0.0 10.0 39.79 4.47
18 076214 Šárka Šandová Máša 0 0 10.1 10.1 54.1 3.29
19 012014 Leona Hubáčková Heda z Hodonínských sádek 0 2 2.91 12.91 46.91 3.79
20 005512 Marcela Steinerová Andy 2 0 5.22 15.22 49.22 3.62
21 083918 Leona Hubáčková Fenestraria Aeternum 2 0 6.84 16.84 50.84 3.5
22 061513 Petra Topičová Golden Caramel Od Andulky 0 1 21.58 26.58 65.58 2.71
23 063117 Zuzana Batlová Felix od Petrovických Pláňat 1 2 19.06 34.06 63.06 2.82
DIS 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066318 Marcela Heinzová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072618 Štěpánka Heinzová Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002519 Iveta Kotásková Matylda Psí štěstí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018317 Jiřina Sáňková Golden Bule Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004816 Zuzana Sobková Lila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049911 Lucie Drápelová Sasha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tomáš Neuhort Daphne DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048315 Ivana Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simona Filová Allegra la Vera Felicita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025212 Jana Kopřivová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS