072021

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Dovrtělová, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. Ria Kojál, Foxterier hrubosrstý

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility: 38/79, 61.38 s, 26.38 tr. b., 3.27 m/s

  3. QA2 Agility: Diskvalifikován

  4. QA3 Agility: 33/77, 50.97 s, 9.97 tr. b., 3.77 m/s

  5. QJ1 Jumping : 26/80, 44.64 s, 0.64 tr. b., 4.5 m/s

  6. QJ2 Jumping: 43/77, 42.11 s, 6.11 tr. b., 4.51 m/s

  7. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  9. Agility II. S: 17/38, 59.0 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  10. Agility I. S: Diskvalifikován

  11. Jumping III. S: 10/34, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  12. Jumping II. S: Diskvalifikován

  13. Jumping I. S: 18/38, 52.29 s, 20.29 tr. b., 3.84 m/s

  14. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  15. SA3 I: 3/7, 53.43 s, 13.43 tr. b., 4.01 m/s

  16. SA3 II: 3/7, 55.69 s, 5.69 tr. b., 3.95 m/s

  17. SA3 III: Diskvalifikován

  18. SA3 IV: Diskvalifikován

  19. Kladno - Zkoušky - březen 2024, 08. 03. 2024

  20. 1. zkouška SA2: 2/4, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  21. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  23. Agility S: 4/21, 48.13 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  24. Jumping S: Diskvalifikován

  25. Krátký jumping S: 5/19, 26.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  26. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  27. III. Zk SA2: 2/6, 40.18 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  28. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  29. I. Zk SA2: 1/6, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  30. Kladno - Zkoušky - únor 2024, 16. 02. 2024

  31. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška SA2: 1/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  33. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  34. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  35. SA2 I: Diskvalifikován

  36. SA2 II: 1/4, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  37. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  38. SA2 I: Diskvalifikován

  39. SA2 II: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  41. ZkA. II. SA2: 1/5, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  42. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  43. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  44. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška SA2: 2/6, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  46. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  47. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE S: 2/11, 58.66 s, 3.66 tr. b., 3.75 m/s

  48. OPEN AGILITY sobota S: Diskvalifikován

  49. OPEN JUMPING neděle S: 5/17, 49.21 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  50. OPEN JUMPING sobota S: Diskvalifikován

  51. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  52. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  53. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  54. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  55. První zkouška: Diskvalifikován

  56. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  57. 1. Zkouška SA1: 3/6, 51.5 s, 12.5 tr. b., 2.99 m/s

  58. 2. Zkouška SA1: 3/6, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  59. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  60. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  62. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  63. Agility – soutěž jednotlivců: 5/11, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  64. Jumping družstev: 8/11, 49.01 s, 12.01 tr. b., 3.57 m/s

  65. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  66. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška SA1: 3/6, 49.61 s, 21.61 tr. b., 3.0 m/s

  68. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  69. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  72. Zkouška I / A1 / S: Diskvalifikován

  73. Zkouška II / A1 / S: 3/7, 47.91 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  74. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  75. 1. Zkouška SA1: 3/8, 42.0 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  76. 2. Zkouška SA1: 2/8, 43.95 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  77. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  78. Jumping 1 + 0 S: Diskvalifikován

  79. SA1 III: Diskvalifikován

  80. SA1 IV: 1/3, 44.43 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  81. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  82. 1. Jumping S: 13/18, 36.98 s, 14.98 tr. b., 3.68 m/s

  83. 2. Jumping S: 10/18, 37.04 s, 9.04 tr. b., 3.75 m/s

  84. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  85. 4. Jumping S: 3/18, 38.2 s, 3.2 tr. b., 3.69 m/s

  86. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  87. 1. Jumping SA0 : 2/5, 25.07 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  88. 2. Jumping SA0: 3/5, 29.53 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  89. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  90. JUMPING I A0 M: 3/6, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  91. JUMPING II A0 M: 2/6, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  92. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  93. DVA KRÁT DVA 1.: 3/6, 52.28 s, 15.28 tr. b., 3.21 m/s

  94. DVA KRÁT DVA 2.: 4/6, 48.28 s, 16.28 tr. b., 3.48 m/s

  95. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  96. Skok do výběhu – Jumping družstev: Diskvalifikován

  97. Kladno - JumpBee (2x A0 Jump), 27. 03. 2022

  98. 1. Jumping MA0: 4/12, 32.83 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  99. 2. Jumping MA0: 6/12, 28.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s