036421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Pfeiferová, ZKO Vysoké Mýto

    Arrow_down

Pes

  1. Finesse - Fína Mondeo, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Červnové dvojzkoušky + PARA, 29. 06. 2024

  2. 1. Zkouška SA3: 1/4, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: 2/4, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  4. Hrádek (Srch) - BRIT CUP, 15. 06. 2024

  5. FIALOVÝ A2/3 S: 2/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  6. MODRÝ A2/3 S: 1/5, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  7. RŮŽOVÝ A2/3 S: Diskvalifikován

  8. Hrádek u Pardubic - Pohodové jumpy vol.2 - A0 , open A1/2/3, 26. 05. 2024

  9. 1. JUMP OPEN S: 1/4, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  10. 2. JUMP OPEN S: 1/4, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  11. 3. JUMP OPEN S: 1/4, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  13. QA4 Agility: Diskvalifikován

  14. QA5 Agility: 20/71, 43.81 s, 1.81 tr. b., 4.41 m/s

  15. QA6 Agility: Diskvalifikován

  16. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  19. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  20. Agility II S: 12/29, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  21. Agility I. S: 6/31, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  22. Jumping III S: Diskvalifikován

  23. Jumping II. S: 7/29, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  24. Jumping I. S: 9/30, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  25. Jumping IV S - šeltií: 4/12, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  26. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  27. QA1 Agility: Diskvalifikován

  28. QA2 Agility: 30/76, 43.26 s, 6.26 tr. b., 4.46 m/s

  29. QA3 Agility: Diskvalifikován

  30. QJ1 Jumping : 20/80, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  31. QJ2 Jumping: 29/77, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  32. QJ3 Jumping: 38/77, 45.5 s, 14.5 tr. b., 4.15 m/s

  33. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  34. III. Jumping S: Diskvalifikován

  35. II. Jumping S: 5/15, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  36. I. Jumping S: 6/15, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  38. Agility 1 - Small: 8/26, 28.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  39. Agility 2 - Small: 7/24, 28.74 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Jumping 1 - Small: 10/26, 24.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  41. Jumping 2 - Small: 8/24, 24.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  42. Studenec u Trutnova - OPSION 091, 02. 03. 2024

  43. 1.zkouška: 2/7, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. 2.zkouška: 1/7, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  45. 3.zkouška: 4/7, 52.76 s, 7.76 tr. b., 3.77 m/s

  46. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  47. 1. zkouška A3 S: 2/4, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  49. 3. zkouška A3 S: 2/4, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  50. 4. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  51. 5. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  52. 6. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  53. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  54. Agility Open S: Diskvalifikován

  55. Jumping Light S: Diskvalifikován

  56. Jumping Open S: 4/12, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  57. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  58. 1. zkouška A3 S: 2/5, 49.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  59. 2. zkouška A3 S: 2/5, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  60. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  61. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  62. Zkouška II. SA3: 3/6, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  63. Zkouška I. SA3: 4/6, 50.01 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  64. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  65. Zkouška I.: Diskvalifikován

  66. Zkouška II.: 2/7, 52.83 s, 14.83 tr. b., 3.65 m/s

  67. Zkouška III.: 3/7, 58.31 s, 10.31 tr. b., 3.69 m/s

  68. Zkouška IV.: 2/7, 63.3 s, 15.3 tr. b., 3.38 m/s

  69. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  70. II. Jump 2/3 S: 2/4, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. I. Jump 2/3 S: 4/4, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  72. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  73. ZkA. II. SA3: 1/3, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  74. ZkA. II. SA3: 1/3, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  75. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  76. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  77. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  78. I. : Diskvalifikován

  79. II.: 1/2, 48.11 s, 5.11 tr. b., 4.03 m/s

  80. III: Diskvalifikován

  81. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  82. Zkouška SA2 I.: 1/3, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  83. Zkouška SA2 II.: 1/3, 49.13 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  84. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  85. agility: 4/10, 45.45 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  86. jumping: 2/10, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. zkoušky: 1/5, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  88. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  89. Agility S: Diskvalifikován

  90. Junping S 2: 2/7, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  91. Zkouška A2 S: 2/7, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  92. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  93. Jump III. SA2 + A3: Diskvalifikován

  94. Jump II. SA2 + A3: 1/5, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  95. Jump I. SA2 + A3: Diskvalifikován

  96. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  97. 1. zkouška SA2: 1/2, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  98. 2. zkouška SA2: 1/2, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  99. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  100. 1. zkouška: 1/3, 44.88 s, 4.88 tr. b., 3.34 m/s

  101. 2. zkouška: 1/3, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  102. 3. zkouška: 1/3, 41.15 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  103. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  104. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška SA2: 2/3, 59.72 s, 19.72 tr. b., 3.22 m/s

  106. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  107. II.zkouška A2 S: Diskvalifikován

  108. I. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  109. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  110. 3. zkouška A2 S: 1/1, 49.46 s, 4.46 tr. b., 3.4 m/s

  111. 4. zkouška SA2: 1/1, 44.04 s, 4.04 tr. b., 3.43 m/s

  112. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  113. III. zkouška: 1/4, 48.03 s, 9.03 tr. b., 3.12 m/s

  114. II. zkouška: Diskvalifikován

  115. I. zkouška: 2/4, 51.64 s, 8.64 tr. b., 3.2 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  117. III. zkouška: Diskvalifikován

  118. II. zkouška: 1/6, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  119. I. zkouška: 1/6, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  120. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  121. II. Zkouška SA1: 2/6, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  122. I. Zkouška SA1: 1/6, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  123. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  124. Agility: 7/11, 50.13 s, 6.13 tr. b., 3.87 m/s

  125. Jumping: Diskvalifikován

  126. Zkoušky: Diskvalifikován

  127. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  128. III. zkouška: 3/8, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  129. II. zkouška: 2/8, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  130. I. zkouška: 1/8, 41.94 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  131. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  132. Agility: 4/13, 54.41 s, 13.41 tr. b., 3.27 m/s

  133. Jumping S1: 2/6, 44.85 s, 4.85 tr. b., 3.72 m/s

  134. Zkouška S1: 1/6, 44.77 s, 1.77 tr. b., 3.53 m/s

  135. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  136. Zkouška 1: 3/7, 41.1 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  137. Zkouška 2: Diskvalifikován

  138. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  139. II. Zkouška SA1: 1/7, 45.48 s, 1.48 tr. b., 3.3 m/s

  140. I. Zkouška SA1: 5/7, 56.17 s, 19.17 tr. b., 2.87 m/s

  141. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  142. Agility Open: Diskvalifikován

  143. Jumping Light: 9/17, 36.01 s, 5.01 tr. b., 3.64 m/s

  144. Jumping Open: Diskvalifikován