042518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kamila Bálintová, Run as one

    Arrow_down

Pes

  1. Cavalier Henry Aura Fantasia, Pudl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 73 s Calibrou - A3 speciál - 4 x zkouška, 04. 07. 2024

  2. Zkouška I.: 1/6, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  3. Zkouška II.: Diskvalifikován

  4. Zkouška III.: 3/6, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  5. Zkouška IV.: 1/6, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  6. Přerov - Dvojzkoušky, 23. 06. 2024

  7. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška agility: 2/3, 34.83 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  9. Mladeč - Nové Zámky - VIII. Agility Cup Nové Zámky, 16. 06. 2024

  10. Agility open XS: 2/15, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  11. Jumping open XS: 3/15, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  12. Zkouška A3 XS: 2/7, 42.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. Hranice - XII. Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 01. 06. 2024

  14. Norníkovo bludiště: 1/11, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  15. Zkouška Agility: 3/6, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  16. Žabákova cesta: 1/11, 23.35 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  17. Přerov - Přerovem letem skokem posedmé, 25. 05. 2024

  18. Agility: Diskvalifikován

  19. Jumping: Diskvalifikován

  20. Zkoušky Agility: 1/4, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  21. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN III. + A0, 11. 05. 2024

  22. Agility A2 + A3 XS: Diskvalifikován

  23. Jumping A2 + A3 XS: 1/5, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  24. Zkouška A3 XS: 4/5, 41.89 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  26. Jumping 1: 6/9, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  27. Jumping 2: 6/9, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  28. Tuneliáda: 1/9, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  29. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  30. Agility II XS: Diskvalifikován

  31. Agility I. XS: 2/37, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  32. Jumping III XS: 8/34, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  33. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  34. Jumping IV XS- pudlů: 2/7, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  35. Jumping I. XS: 6/36, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  36. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  37. QA1 Agility: 16/40, 48.36 s, 18.36 tr. b., 4.16 m/s

  38. QA2 Agility: Diskvalifikován

  39. QA3 Agility: Diskvalifikován

  40. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  41. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  42. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  43. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  44. Zkouška A3 - II XS: 1/4, 42.21 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  45. Zkouška A3 - I XS: 3/4, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  46. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  47. A3 XS 1.zkouška: 2/6, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  48. A3 XS 2.zkouška: Diskvalifikován

  49. Jumping A3 XS: 1/7, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  50. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  51. 1. zkouška XSA3: 1/2, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  52. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  53. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  54. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  55. A3 XS 2.zkouška: Diskvalifikován

  56. Jumping XS: 1/15, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  58. 1. zkouška XS A3: 2/6, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  59. 2. zkouška XS A3: 3/6, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  61. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  63. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  64. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  65. A3 XS 2.zkouška: 1/7, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  66. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  67. 1. zkouška Krmiva Hulín: 1/5, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  68. 2. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  69. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  70. 1. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  72. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  73. 1.zkouška A3: Diskvalifikován

  74. 2.zkouška A3: 1/4, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  75. 3.zkouška A3: 2/4, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  76. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  77. Zkouška II. XSA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška I. XSA3: 1/3, 52.25 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  79. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  80. 1. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  82. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  83. 1. zkouška XS A3: 2/5, 47.14 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  84. 2. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  85. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  86. Zkouška II. XSA3: Diskvalifikován

  87. Zkouška I. XSA3: Diskvalifikován

  88. Horka nad Moravou - Havliczech 69 - odpolední 2 x A3, 04. 11. 2023

  89. Zkouška I.: Diskvalifikován

  90. Zkouška II.: 2/3, 56.0 s, 16.0 tr. b., 3.5 m/s

  91. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  92. 1. Zkouška XSA3: 1/3, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  93. 2. Zkouška XSA3: 1/3, 43.7 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  94. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  95. Agility družstev XS: 6/24, 50.47 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  96. Agility jednotlivci XS: 7/23, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  97. Jumping družstev XS: 4/24, 42.97 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  98. Jumping jednotlivci XS: Diskvalifikován

  99. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  100. 1. Zkouška XSA3: 2/5, 54.48 s, 11.48 tr. b., 4.04 m/s

  101. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  102. Prostějov - Prostějovský trojboj A2 + A3, 26. 08. 2023

  103. III. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  104. II. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  105. I. Zkouška A3 XS: 1/3, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  106. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  107. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  108. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  109. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  110. Zkouška I.: Diskvalifikován

  111. Zkouška II.: 1/2, 51.51 s, 6.01 tr. b., 3.9 m/s

  112. Zkouška III.: 2/2, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  113. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  114. 1. zkouška XSA3: 1/5, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  115. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  116. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  117. Agility XS: 1/6, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  118. Jumping III. XS: 2/6, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  119. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  120. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  121. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  122. Zkouška Agility 2: 1/2, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  123. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  124. Agility II XS: 9/23, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  125. Agility I XS: 8/23, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  126. Jumping II XS: 4/23, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  127. Jumping I XS: 2/23, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  128. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  129. Agility 1: Diskvalifikován

  130. Agility 2: Diskvalifikován

  131. Jumping 1: Diskvalifikován

  132. Jumping 2: 12/19, 41.36 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  133. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  134. Agility II XS: 7/24, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  135. Agility I. XS: 7/28, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  136. Jumping III XS: 12/26, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  137. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  138. Jumping IV XS- pudlů: 3/7, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  139. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  140. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  141. 1.zkouška XSA3: 3/3, 40.27 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  142. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  143. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  144. 1.Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  145. 2.zkouška XSA3: 2/3, 50.59 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  146. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  147. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 48.19 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  148. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  149. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  150. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  151. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  153. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  154. 1. zkouška: 1/2, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  155. 2. zkouška: Diskvalifikován

  156. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  157. Zkouška II. XSA3: 1/4, 38.73 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  158. Zkouška I. XSA3: 1/4, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  159. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  160. Zkouška II. XSA3: 1/3, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  161. Zkouška I. XSA3: Diskvalifikován

  162. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  163. Zkouška II. XSA3: Diskvalifikován

  164. Zkouška I. XSA3: Diskvalifikován

  165. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  166. Agility: Diskvalifikován

  167. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  170. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  171. Zkouška I.: Diskvalifikován

  172. Zkouška II.: Diskvalifikován

  173. Zkouška III.: Diskvalifikován

  174. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  175. Jumping 1 A2 + A3: 6/8, 35.14 s, 1.85 tr. b., 4.61 m/s

  176. Jumping 2 A2 + A3: 5/8, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  177. Jumping 3 A2 + A3: 3/8, 19.86 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  178. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  179. Zkouška I.: 1/1, 50.61 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  180. Zkouška II.: Diskvalifikován

  181. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  182. Zkouška II. XSA3: 2/2, 54.93 s, 23.93 tr. b., 3.59 m/s

  183. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  184. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  185. TRIAL I.: Diskvalifikován

  186. TRIAL II.: 2/3, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  187. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  188. Agility II S: Diskvalifikován

  189. Agility I S: 2/13, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  190. Agility lepší běh S: 6/13, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  191. Jumping II S: Diskvalifikován

  192. Jumping I S: 4/13, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  193. Jumping lepší běh S: 9/13, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  194. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  195. Agility I: Diskvalifikován

  196. Agility II: 2/32, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  197. Jumping I: 16/33, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  198. Jumping II: 5/31, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  199. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  200. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  201. zkouška SA3 2: 3/9, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  202. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  203. Zkouška I.: 2/5, 58.69 s, 13.69 tr. b., 3.75 m/s

  204. Zkouška II.: Diskvalifikován

  205. Zkouška III.: Diskvalifikován

  206. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  207. Zkouška I.: 2/4, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  208. Zkouška II.: Diskvalifikován

  209. Zkouška III.: Diskvalifikován

  210. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  211. Agility SA: 8/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  212. Jumping SA: Diskvalifikován

  213. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  214. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  215. TRIAL I.: 5/9, 48.49 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  216. TRIAL II.: Diskvalifikován

  217. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  218. Agility Trial I: Diskvalifikován

  219. Agility Trial II: Diskvalifikován

  220. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  221. Agility Trial I: Diskvalifikován

  222. Agility Trial II: Diskvalifikován

  223. Agility Trial III: Diskvalifikován

  224. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  225. Agility Trial I: 3/6, 42.62 s, 5.62 tr. b., 3.75 m/s

  226. Agility Trial II: Diskvalifikován

  227. Agility Trial III: 1/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  228. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  229. TRIAL I.: Diskvalifikován

  230. TRIAL II.: Diskvalifikován

  231. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  232. 1. Agility - S - Zletilí: Diskvalifikován

  233. 2. Agility - S - Zletilí: Diskvalifikován

  234. 3. Jumping - S - Zletilí: 11/30, 40.24 s, 12.24 tr. b., 4.42 m/s

  235. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  236. TRIAL I.: Diskvalifikován

  237. TRIAL II.: 3/5, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  238. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  239. Agility Trial I: Diskvalifikován

  240. Agility Trial II: 6/11, 43.11 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  241. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  242. Agility I: Diskvalifikován

  243. Agility II: Diskvalifikován

  244. Jumping I: Diskvalifikován

  245. Jumping II: Diskvalifikován

  246. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  247. Agility Trial I: Diskvalifikován

  248. Agility Trial II: 3/4, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  249. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  250. Trial I.: 1/4, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  251. Trial II.: Diskvalifikován

  252. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  253. TRIAL I.: Diskvalifikován

  254. TRIAL II.: 1/6, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  255. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  256. Trial I.: 1/1, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  257. Trial II.: 1/1, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  258. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  259. TRIAL I.: Diskvalifikován

  260. TRIAL II.: Diskvalifikován

  261. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  262. Jumping I: Diskvalifikován

  263. Jumping II: Diskvalifikován

  264. Jumping III: 1/11, 43.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  265. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  266. Agility Open: Diskvalifikován

  267. Agility Trial: 3/9, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  268. Jumping Open: Diskvalifikován

  269. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  270. TRIAL I.: Diskvalifikován

  271. TRIAL II.: 3/4, 49.67 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  272. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  273. TRIAL I.: 1/1, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  274. TRIAL II. : 1/1, 43.86 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  275. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  276. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  277. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  278. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  279. TRIAL I.: Diskvalifikován

  280. TRIAL II.: Diskvalifikován

  281. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  282. ZkA I: Diskvalifikován

  283. ZkA II: Diskvalifikován

  284. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  285. 1. Jumping S: 8/22, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  286. 2. Jumping S: 6/21, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  287. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  288. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  289. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  290. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  291. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  292. JUMPING I.: Diskvalifikován

  293. JUMPING II.: 5/18, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  294. JUMPING III.: 14/18, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  295. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  296. ZkA I: Diskvalifikován

  297. ZkA II: 2/4, 50.54 s, 17.54 tr. b., 3.48 m/s

  298. ZkA III: 1/4, 46.18 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  299. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  300. Jumping Open: 2/20, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  301. ZkA I: Diskvalifikován

  302. ZkA II: Diskvalifikován

  303. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  304. Agility Open A1: 1/2, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  305. ZkA I: Diskvalifikován

  306. ZkA II: 1/2, 37.86 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  307. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  308. Zkouška II. SA1: 2/7, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  309. Zkouška I. SA1: 2/7, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  310. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  311. Agility Open: 3/30, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  312. Agility Zk: Diskvalifikován

  313. Jumping Open: 10/30, 43.68 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  314. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  315. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  316. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  317. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  318. 1. Zkouška SA1: 6/8, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  319. 2. Zkouška SA1: 4/8, 34.72 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  320. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  321. Agility Open: Diskvalifikován

  322. Agility Zk: Diskvalifikován

  323. Jumping Open: Diskvalifikován

  324. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  325. 1. zkouška SA1: 5/6, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  326. 2. zkouška SA1: 1/6, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  327. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  328. 1. Jumping SJ1: 4/9, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  329. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  330. 2. Jumping SJ1: Diskvalifikován

  331. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  332. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  333. Agility Trial: 4/6, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  334. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  335. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  336. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  337. Zkouška Ne-1 SA1: Diskvalifikován

  338. Zkouška Ne-2 SA1: 2/4, 41.04 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  339. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  340. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  341. 2.zkouška SA1: 6/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  342. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  343. Agility Trial I: 2/5, 55.68 s, 20.0 tr. b., 3.48 m/s

  344. Agility Trial II: 3/5, 37.78 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  345. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  346. 1. Zkouška SA1 SA1: 2/8, 32.55 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  347. 2. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  348. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  349. Agility Open: Diskvalifikován

  350. Agility Trial: 2/7, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  351. Jumping Open: Diskvalifikován

  352. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  353. Agility: Diskvalifikován

  354. Agility Trial: 2/5, 47.9 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  355. Agility Trial II: Diskvalifikován

  356. Agility Trial III: 5/7, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  357. Jumping: Diskvalifikován

  358. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  359. Agility Trial I: 3/9, 39.65 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  360. Agility Trial II: 2/9, 39.42 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  361. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  362. Agility Trial I: 4/7, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  363. Agility Trial II: Diskvalifikován

  364. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  365. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  366. 2. zkouška SA1: 5/9, 41.0 s, 15.0 tr. b., 3.12 m/s

  367. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  368. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  369. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  370. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  371. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  372. Agility Trial I: Diskvalifikován

  373. Agility Trial II: Diskvalifikován

  374. Jumping Open: Diskvalifikován

  375. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  376. TRIAL II. SA1: Diskvalifikován

  377. TRIAL I. SA1: Diskvalifikován

  378. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  379. Agility Trial I: Diskvalifikován

  380. Agility Trial II: 1/8, 34.48 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  381. Agility Trial III: Diskvalifikován