Cz En

042518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kamila Bálintová

    Člen KA

Pes

  1. Cavalier Henry Aura Fantasia, Pudl

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  2. Zkouška I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška II.: Diskvalifikován

  4. Zkouška III.: Diskvalifikován

  5. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  6. Jumping 1 A2 + A3: 6/8, 35.14 s, 1.85 tr. b., 4.61 m/s

  7. Jumping 2 A2 + A3: 5/8, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  8. Jumping 3 A2 + A3: 3/8, 19.86 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  9. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  10. Zkouška I.: 1/1, 50.61 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  11. Zkouška II.: Diskvalifikován

  12. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  13. Zkouška II. XSA3: 2/2, 54.93 s, 23.93 tr. b., 3.59 m/s

  14. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  15. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  16. TRIAL I.: Diskvalifikován

  17. TRIAL II.: 2/3, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  19. Agility II S: Diskvalifikován

  20. Agility I S: 2/13, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  21. Agility lepší běh S: 6/13, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  22. Jumping II S: Diskvalifikován

  23. Jumping I S: 4/13, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  24. Jumping lepší běh S: 9/13, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  25. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  26. Agility I: Diskvalifikován

  27. Agility II: 2/32, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  28. Jumping I: 16/33, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  29. Jumping II: 5/31, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  30. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  31. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  32. zkouška SA3 2: 3/9, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  33. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  34. Zkouška I.: 2/5, 58.69 s, 13.69 tr. b., 3.75 m/s

  35. Zkouška II.: Diskvalifikován

  36. Zkouška III.: Diskvalifikován

  37. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  38. Zkouška I.: 2/4, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  39. Zkouška II.: Diskvalifikován

  40. Zkouška III.: Diskvalifikován

  41. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  42. Agility SA: 8/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  43. Jumping SA: Diskvalifikován

  44. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  46. TRIAL I.: 5/9, 48.49 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  47. TRIAL II.: Diskvalifikován

  48. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  49. Agility Trial I: Diskvalifikován

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  52. Agility Trial I: Diskvalifikován

  53. Agility Trial II: Diskvalifikován

  54. Agility Trial III: Diskvalifikován

  55. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  56. Agility Trial I: 3/6, 42.62 s, 5.62 tr. b., 3.75 m/s

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Agility Trial III: 1/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  59. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  60. TRIAL I.: Diskvalifikován

  61. TRIAL II.: Diskvalifikován

  62. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  63. 1. Agility - S - Zletilí: Diskvalifikován

  64. 2. Agility - S - Zletilí: Diskvalifikován

  65. 3. Jumping - S - Zletilí: 11/30, 40.24 s, 12.24 tr. b., 4.42 m/s

  66. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  67. TRIAL I.: Diskvalifikován

  68. TRIAL II.: 3/5, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  69. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: 6/11, 43.11 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  72. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  73. Agility I: Diskvalifikován

  74. Agility II: Diskvalifikován

  75. Jumping I: Diskvalifikován

  76. Jumping II: Diskvalifikován

  77. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  78. Agility Trial I: Diskvalifikován

  79. Agility Trial II: 3/4, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  80. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  81. Trial I.: 1/4, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  82. Trial II.: Diskvalifikován

  83. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  84. TRIAL I.: Diskvalifikován

  85. TRIAL II.: 1/6, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  86. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  87. Trial I.: 1/1, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  88. Trial II.: 1/1, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  89. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  90. TRIAL I.: Diskvalifikován

  91. TRIAL II.: Diskvalifikován

  92. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  93. Jumping I: Diskvalifikován

  94. Jumping II: Diskvalifikován

  95. Jumping III: 1/11, 43.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  96. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  97. Agility Open: Diskvalifikován

  98. Agility Trial: 3/9, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  99. Jumping Open: Diskvalifikován

  100. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  101. TRIAL I.: Diskvalifikován

  102. TRIAL II.: 3/4, 49.67 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  103. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  104. TRIAL I.: 1/1, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  105. TRIAL II. : 1/1, 43.86 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  106. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  107. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  108. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  109. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  110. TRIAL I.: Diskvalifikován

  111. TRIAL II.: Diskvalifikován

  112. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  113. ZkA I: Diskvalifikován

  114. ZkA II: Diskvalifikován

  115. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  116. 1. Jumping S: 8/22, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  117. 2. Jumping S: 6/21, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  118. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  119. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  120. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  122. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  123. JUMPING I.: Diskvalifikován

  124. JUMPING II.: 5/18, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  125. JUMPING III.: 14/18, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  126. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  127. ZkA I: Diskvalifikován

  128. ZkA II: 2/4, 50.54 s, 17.54 tr. b., 3.48 m/s

  129. ZkA III: 1/4, 46.18 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  130. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  131. Jumping Open: 2/20, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  132. ZkA I: Diskvalifikován

  133. ZkA II: Diskvalifikován

  134. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  135. Agility Open A1: 1/2, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  136. ZkA I: Diskvalifikován

  137. ZkA II: 1/2, 37.86 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  138. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  139. Zkouška II. SA1: 2/7, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  140. Zkouška I. SA1: 2/7, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  141. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  142. Agility Open: 3/30, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  143. Agility Zk: Diskvalifikován

  144. Jumping Open: 10/30, 43.68 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  145. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  146. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  147. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  148. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  149. 1. Zkouška SA1: 6/8, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  150. 2. Zkouška SA1: 4/8, 34.72 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  151. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  152. Agility Open: Diskvalifikován

  153. Agility Zk: Diskvalifikován

  154. Jumping Open: Diskvalifikován

  155. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  156. 1. zkouška SA1: 5/6, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  157. 2. zkouška SA1: 1/6, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  158. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  159. 1. Jumping SJ1: 4/9, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  160. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  161. 2. Jumping SJ1: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  163. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  164. Agility Trial: 4/6, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  165. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  166. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  167. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  168. Zkouška Ne-1 SA1: Diskvalifikován

  169. Zkouška Ne-2 SA1: 2/4, 41.04 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  170. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  171. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  172. 2.zkouška SA1: 6/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  173. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  174. Agility Trial I: 2/5, 55.68 s, 20.0 tr. b., 3.48 m/s

  175. Agility Trial II: 3/5, 37.78 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  176. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  177. 1. Zkouška SA1 SA1: 2/8, 32.55 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  178. 2. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  179. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  180. Agility Open: Diskvalifikován

  181. Agility Trial: 2/7, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  182. Jumping Open: Diskvalifikován

  183. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  184. Agility: Diskvalifikován

  185. Agility Trial: 2/5, 47.9 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  186. Agility Trial II: Diskvalifikován

  187. Agility Trial III: 5/7, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  188. Jumping: Diskvalifikován

  189. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  190. Agility Trial I: 3/9, 39.65 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  191. Agility Trial II: 2/9, 39.42 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  192. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  193. Agility Trial I: 4/7, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  194. Agility Trial II: Diskvalifikován

  195. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  196. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  197. 2. zkouška SA1: 5/9, 41.0 s, 15.0 tr. b., 3.12 m/s

  198. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  199. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  200. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  201. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  202. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  203. Agility Trial I: Diskvalifikován

  204. Agility Trial II: Diskvalifikován

  205. Jumping Open: Diskvalifikován

  206. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  207. TRIAL II. SA1: Diskvalifikován

  208. TRIAL I. SA1: Diskvalifikován

  209. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  210. Agility Trial I: Diskvalifikován

  211. Agility Trial II: 1/8, 34.48 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  212. Agility Trial III: Diskvalifikován