Cz En

040719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Dočekalová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Jack, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  2. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  4. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  5. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  6. Zkouška S A1 - I.: Diskvalifikován

  7. Zkouška S A1 - II.: Diskvalifikován

  8. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  9. 2.Zkouška SA1: 1/3, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  10. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  12. Jumping III. S: Diskvalifikován

  13. Jumping II. S: Diskvalifikován

  14. Jumping I. S: Diskvalifikován

  15. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  16. Agility 1 - Small: 22/35, 27.42 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  17. Agility 2 - Small: 15/35, 28.78 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  18. Jumping 1 - Small: 8/34, 23.92 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  19. Jumping 2 - Small: 22/35, 31.01 s, 8.01 tr. b., 4.19 m/s

  20. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  21. Czech Imp Jump Small: 15/30, 25.17 s, 0.17 tr. b., 4.93 m/s

  22. Jumping 1 - Small: 12/30, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. Jumping 2 - Small: 21/30, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  24. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  25. Agility Open S: Diskvalifikován

  26. Jumping Open S: 5/14, 47.21 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  27. Zkouška S A1: 5/6, 31.13 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  28. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  29. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  31. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  32. Jumpinng SA1: 2/5, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  33. Zkouška SA1 1.běh: 2/5, 37.56 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  34. Zkouška SA1 2.běh: 3/5, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  35. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  36. Agility Trial I: 1/7, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  37. Agility Trial II: 3/7, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  38. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  39. Agility I: Diskvalifikován

  40. Agility II: Diskvalifikován

  41. Jumping I: Diskvalifikován

  42. Jumping II: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  44. 1.zkouška SA1: 2/6, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  45. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  46. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  47. Agility small: Diskvalifikován

  48. Jumping small: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  51. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  52. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  53. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  54. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  57. Agility S: Diskvalifikován

  58. Jumping S: Diskvalifikován

  59. Zkouška SA1: 3/7, 34.48 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  60. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  61. Agility I: Diskvalifikován

  62. Agility II: Diskvalifikován

  63. Jumping I: Diskvalifikován

  64. Jumping II: Diskvalifikován

  65. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  66. 1. zkouška: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška: 4/9, 38.46 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s