Cz En

Denisa Dočekalová

  1. Číslo: 006103
  2. OSA: KK Šlapanka Havlíčkův Brod
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 055617 (S), Kvida

  2. 040719 (S), Jack

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  2. 1.zkouška SA1, Jack: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška SA1, Jack: Diskvalifikován

  4. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  5. Jumpinng SA1, Jack: 2/5, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  6. Zkouška SA1 1.běh, Jack: 2/5, 37.56 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  7. Zkouška SA1 2.běh, Jack: 3/5, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  8. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  9. Agility Trial I, Jack: 1/7, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  10. Agility Trial II, Jack: 3/7, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  11. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  12. Agility I, Jack: Diskvalifikován

  13. Agility II, Jack: Diskvalifikován

  14. Jumping I, Jack: Diskvalifikován

  15. Jumping II, Jack: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  17. 1.zkouška SA1, Jack: 2/6, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  18. 2.zkouška SA1, Jack: Diskvalifikován

  19. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  20. Agility small, Jack: Diskvalifikován

  21. Jumping small, Jack: Diskvalifikován

  22. Zkouška SA1, Jack: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  24. ZkA. SA1 I., Jack: Diskvalifikován

  25. ZkA. SA1 II., Jack: Diskvalifikován

  26. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  27. 1. Zkouška SA1, Jack: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška SA1, Jack: Diskvalifikován

  29. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  30. Agility S, Jack: Diskvalifikován

  31. Jumping S, Jack: Diskvalifikován

  32. Zkouška SA1, Jack: 3/7, 34.48 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  33. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. Agility I, Jack: Diskvalifikován

  35. Agility II, Jack: Diskvalifikován

  36. Jumping I, Jack: Diskvalifikován

  37. Jumping II, Jack: Diskvalifikován

  38. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  39. 1. zkouška, Jack: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška, Jack: 4/9, 38.46 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  42. Czech Imp Jump, Kvida: 9/20, 24.6 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  43. Jumping 1, Kvida: Diskvalifikován

  44. Jumping 2 , Kvida: Diskvalifikován

  45. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  46. Agility, Kvida: 13/21, 42.15 s, 12.15 tr. b., 3.63 m/s

  47. Jumping, Kvida: 7/21, 35.03 s, 6.03 tr. b., 3.51 m/s

  48. Zkouška A1, Kvida: 2/6, 41.47 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  49. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  50. 1. běh SA1, Kvida: 2/5, 40.03 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  51. 2. běh SA1, Kvida: 1/5, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  52. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  53. A1S neděle, Kvida: 1/6, 38.8 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  54. A1S sobota, Kvida: 1/6, 39.05 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  55. Agility neděle, Kvida: 3/20, 51.37 s, 1.37 tr. b., 3.99 m/s

  56. Agility sobota, Kvida: 3/21, 44.95 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  57. Jumping nedělě, Kvida: 5/20, 45.7 s, 5.7 tr. b., 3.63 m/s

  58. Jumping sobota, Kvida: 10/21, 43.38 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  59. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  60. Zkouška 1 SA1, Kvida: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2 SA1, Kvida: Diskvalifikován

  62. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  63. Agility Trial II, Kvida: 2/7, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  64. Agility Trial III, Kvida: 4/7, 55.36 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  65. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  66. 1. BĚH SA1, Kvida: Diskvalifikován

  67. 2. BĚH SA1, Kvida: 1/4, 41.45 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  68. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  69. 1. zkouška SA1, Kvida: 1/8, 38.91 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  70. 2. zkouška SA1, Kvida: 4/8, 45.32 s, 6.32 tr. b., 2.89 m/s