Cz En

008320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Brokešová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Tay, Kříženec

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  2. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška XSA3: 1/3, 78.34 s, 40.34 tr. b., 2.81 m/s

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  5. zkouška XSA3 1: 1/2, 58.35 s, 7.35 tr. b., 3.46 m/s

  6. zkouška XSA3 2: 1/2, 52.09 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  7. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility I: Diskvalifikován

  9. Agility II: 8/18, 72.64 s, 19.64 tr. b., 2.79 m/s

  10. Jumping I: 5/18, 47.85 s, 3.85 tr. b., 3.68 m/s

  11. Jumping II: 14/18, 57.41 s, 9.41 tr. b., 3.34 m/s

  12. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  13. Dogplace Agility Trial I: 1/3, 56.02 s, 3.02 tr. b., 3.82 m/s

  14. Dogplace Agility Trial II: 1/3, 70.56 s, 18.56 tr. b., 2.95 m/s

  15. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  16. Agility I: 13/23, 63.09 s, 16.09 tr. b., 3.49 m/s

  17. Agility II: 7/23, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  18. Jumping I: 10/23, 44.11 s, 2.49 tr. b., 4.06 m/s

  19. Jumping II: 18/22, 54.15 s, 14.15 tr. b., 3.32 m/s

  20. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  21. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  24. 1. Zkouška SA3: 5/10, 52.56 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  25. 2. Zkouška SA3: 6/10, 72.17 s, 20.17 tr. b., 3.05 m/s

  26. 3. Zkouška SA3: 6/10, 68.2 s, 21.2 tr. b., 3.23 m/s

  27. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  28. Agility I: 1/9, 52.82 s, 2.82 tr. b., 3.79 m/s

  29. Agility II: 1/9, 52.09 s, 1.09 tr. b., 3.97 m/s

  30. Agility Trial I: 2/6, 52.39 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  31. Agility Trial II: 1/6, 57.78 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  32. Jumping I: 3/9, 49.38 s, 1.38 tr. b., 4.11 m/s

  33. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  34. Agility Trial I: 3/9, 53.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  35. Agility Trial II: Diskvalifikován

  36. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  37. Rožnovský dvojboj 1. A3: Diskvalifikován

  38. Rožnovský dvojboj 2. A3: 5/5, 55.5 s, 15.5 tr. b., 2.81 m/s

  39. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  40. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  43. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  44. Vitar Agility Trial II: 4/8, 61.96 s, 5.96 tr. b., 3.34 m/s

  45. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  46. JK Animals Agility Trial I: 4/8, 49.22 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  47. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  49. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  50. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  52. Agility Trial I: Diskvalifikován

  53. Agility Trial II: 1/7, 50.2 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  54. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  55. Agility S: 4/19, 51.19 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  56. Final-Jump S: Diskvalifikován

  57. Jumping S: 4/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  58. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  60. 1. Zkouška A2 S: 3/6, 44.92 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  61. 2. zkouška A2 S: 2/6, 56.31 s, 1.31 tr. b., 3.73 m/s

  62. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  63. zkouška SA2 1: 4/6, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  64. zkouška SA2 2: 1/6, 47.71 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  65. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  66. Agility Trial I: Diskvalifikován

  67. Agility Trial II: 2/4, 54.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  68. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  69. Agility S: 8/18, 58.26 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  70. Jumping S: 8/18, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  71. Zkouška SA2: 2/5, 53.37 s, 6.37 tr. b., 3.65 m/s

  72. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  73. TRIAL I.: Diskvalifikován

  74. TRIAL II.: 2/3, 58.19 s, 18.19 tr. b., 2.96 m/s

  75. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  76. TRIAL I.: Diskvalifikován

  77. TRIAL II.: Diskvalifikován

  78. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  79. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  80. zkouška SA2 2: 2/8, 48.74 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  81. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  82. Agility I: Diskvalifikován

  83. Agility II: 29/66, 60.52 s, 5.52 tr. b., 3.64 m/s

  84. Jumping I: 27/69, 46.29 s, 4.29 tr. b., 4.0 m/s

  85. Jumping II: 35/64, 80.23 s, 45.23 tr. b., 2.56 m/s

  86. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  87. Agility Trial I: Diskvalifikován

  88. Agility Trial II: 2/4, 59.76 s, 6.76 tr. b., 3.43 m/s

  89. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  90. Agility Trial I: 4/5, 51.79 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  91. Agility Trial II: 3/5, 65.36 s, 15.36 tr. b., 3.17 m/s

  92. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  93. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  95. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: 1/3, 51.63 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  98. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  99. 1. Zkouška SA2: 4/7, 61.62 s, 16.62 tr. b., 3.16 m/s

  100. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  101. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  102. II. Zkouška A2 S: 4/5, 70.59 s, 22.59 tr. b., 2.42 m/s

  103. I. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  104. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  105. zkouška SA2 1: 1/7, 52.91 s, 7.91 tr. b., 3.52 m/s

  106. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  107. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  108. SA2 I.: 1/3, 48.19 s, 0.19 tr. b., 3.74 m/s

  109. SA2 II.: Diskvalifikován

  110. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  111. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška SA2: 3/10, 59.56 s, 9.56 tr. b., 3.29 m/s

  113. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  114. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  115. ZkA I: 1/8, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  116. ZkA II: Diskvalifikován

  117. ZkA III: Diskvalifikován

  118. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  119. Agility Trial I: 1/7, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  120. Agility Trial II: Diskvalifikován

  121. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  122. 1. zkouška SA2: 2/4, 54.51 s, 5.51 tr. b., 3.43 m/s

  123. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  124. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  125. 1. Zkouška SA1: 2/9, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  126. 2. Zkouška SA1: 1/9, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  127. 3. Zkouška SA1: 2/9, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  128. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  129. II zkouška A1 S: 2/7, 41.51 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  130. I zkouška A1 S: 2/7, 46.15 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s