Cz En

017817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Kalkusová, KK Hodonín

    Člen KA

Pes

  1. Argey Od Kanynky, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 21/32, 46.85 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  7. Agility SA: Diskvalifikován

  8. Jumping SA: Diskvalifikován

  9. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  11. Agility I: 31/68, 54.28 s, 10.28 tr. b., 3.96 m/s

  12. Agility II: 38/66, 59.07 s, 24.07 tr. b., 3.72 m/s

  13. Jumping I: 48/69, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  14. Jumping II: Diskvalifikován

  15. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  16. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška SA1: 1/10, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  18. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  19. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  20. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  21. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  22. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  23. Agility Small: Diskvalifikován

  24. Jumping Small: 1/14, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  25. Zkouška SA1: 1/8, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  27. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  29. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  30. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  31. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  34. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  35. Canviťácký Jumping S: Diskvalifikován

  36. Husse Jumping S: Diskvalifikován

  37. Stávečkovo jumping S: Diskvalifikován

  38. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  39. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  41. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  42. Junior agility SA: Diskvalifikován

  43. Junior jumping SA: Diskvalifikován

  44. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  45. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  47. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  48. 1. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  50. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  51. Agility S: Diskvalifikován

  52. Jumping S: 14/20, 38.82 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  53. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  54. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  55. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  57. 3. Zkouška SA1: 5/10, 47.05 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  58. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  59. 1. Zkouška SA1: 3/6, 43.89 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  60. 2. Zkouška SA1: 1/6, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  61. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  62. Agility Trial I: 1/7, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  63. Agility Trial II: Diskvalifikován

  64. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  65. 1. Agility S: Diskvalifikován

  66. 1. Jumping S: 18/23, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  67. 2. Agility S: Diskvalifikován

  68. 2. Jumping S: 4/23, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  69. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  70. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  73. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  74. I Agility Trial: Diskvalifikován

  75. II Agility Trial: Diskvalifikován

  76. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  77. Agility I: 7/10, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  78. Agility II: 6/10, 40.07 s, 16.07 tr. b., 3.29 m/s

  79. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  80. Agility S: Diskvalifikován

  81. Jumping S: 4/16, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  82. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  83. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  84. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  85. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  86. 3. Jumping S: 9/17, 58.65 s, 28.65 tr. b., 3.22 m/s

  87. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  88. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  89. 2. Zk SA1: Diskvalifikován

  90. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  91. Agility Open Small: Diskvalifikován

  92. Agility Open Small: Diskvalifikován

  93. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  94. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  95. Zkouška SA1: 1/4, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  96. Zkouška SA1: Diskvalifikován