Cz En

058918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Brokešová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Tobby, Kříženec

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  2. 1.Zkouška SA3: 4/5, 64.46 s, 12.46 tr. b., 3.27 m/s

  3. 2.Zkouška SA3: 1/5, 70.24 s, 16.24 tr. b., 3.08 m/s

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  5. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  6. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  7. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  8. Dogplace Agility Trial II: Diskvalifikován

  9. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  10. Agility I: 19/32, 73.35 s, 22.35 tr. b., 3.0 m/s

  11. Agility II: 19/32, 64.7 s, 18.7 tr. b., 3.08 m/s

  12. Jumping I: 26/33, 52.8 s, 16.18 tr. b., 3.39 m/s

  13. Jumping II: 19/31, 51.44 s, 8.44 tr. b., 3.5 m/s

  14. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  15. 1. Zkouška SA3: 4/6, 55.85 s, 13.85 tr. b., 3.35 m/s

  16. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  18. 1. Zkouška SA3: 7/10, 63.34 s, 6.34 tr. b., 3.47 m/s

  19. 2. Zkouška SA3: 5/10, 65.05 s, 13.05 tr. b., 3.38 m/s

  20. 3. Zkouška SA3: 5/10, 68.65 s, 11.65 tr. b., 3.2 m/s

  21. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  22. Agility I: 3/9, 59.44 s, 9.44 tr. b., 3.36 m/s

  23. Agility II: 5/9, 66.85 s, 25.85 tr. b., 3.1 m/s

  24. Agility Trial I: 4/6, 58.22 s, 3.22 tr. b., 3.66 m/s

  25. Agility Trial II: 3/6, 70.85 s, 17.85 tr. b., 3.09 m/s

  26. Jumping I: 6/9, 55.4 s, 12.4 tr. b., 3.66 m/s

  27. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  28. Agility Trial I: 5/9, 61.11 s, 11.11 tr. b., 3.6 m/s

  29. Agility Trial II: 2/9, 69.05 s, 14.05 tr. b., 3.19 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  31. Rožnovský dvojboj 1. A3: 2/5, 51.84 s, 11.84 tr. b., 3.01 m/s

  32. Rožnovský dvojboj 2. A3: 4/5, 52.87 s, 12.87 tr. b., 2.95 m/s

  33. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  34. Vitar Agility Trial I: 7/10, 64.63 s, 15.63 tr. b., 3.03 m/s

  35. Vitar Agility Trial II: 7/10, 69.31 s, 15.31 tr. b., 3.07 m/s

  36. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  37. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  38. Vitar Agility Trial II: 6/8, 68.86 s, 12.86 tr. b., 3.01 m/s

  39. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  40. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. JK Animals Agility Trial II: 5/8, 57.92 s, 15.92 tr. b., 3.11 m/s

  42. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  43. VITAR Agility Trial I: 2/5, 65.68 s, 12.68 tr. b., 3.29 m/s

  44. VITAR Agility Trial II: 2/5, 66.34 s, 13.34 tr. b., 3.24 m/s

  45. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  46. Agility Trial I: 2/7, 52.43 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  47. Agility Trial II: 4/7, 63.21 s, 12.21 tr. b., 3.29 m/s

  48. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  49. Agility S: Diskvalifikován

  50. Jumping S: 6/19, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  51. Zkouška SA2: 3/6, 49.6 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  52. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  53. 1. Zkouška A2 S: 5/6, 55.36 s, 9.36 tr. b., 3.22 m/s

  54. 2. zkouška A2 S: 3/6, 74.46 s, 24.46 tr. b., 2.82 m/s

  55. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  56. zkouška SA2 1: 3/6, 52.06 s, 4.06 tr. b., 3.3 m/s

  57. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  58. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  59. Agility Trial I: 1/4, 56.11 s, 2.11 tr. b., 3.74 m/s

  60. Agility Trial II: 3/4, 64.04 s, 8.04 tr. b., 3.44 m/s

  61. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  62. Agility S: 9/18, 64.35 s, 5.35 tr. b., 3.4 m/s

  63. Jumping S: 9/18, 50.73 s, 6.73 tr. b., 3.73 m/s

  64. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  65. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  66. TRIAL I.: 2/3, 67.65 s, 32.65 tr. b., 2.54 m/s

  67. TRIAL II.: Diskvalifikován

  68. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  69. TRIAL I.: 1/3, 76.08 s, 23.08 tr. b., 2.66 m/s

  70. TRIAL II.: 1/3, 59.09 s, 7.09 tr. b., 3.38 m/s

  71. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  72. zkouška SA2 1: 1/8, 53.45 s, 3.45 tr. b., 3.5 m/s

  73. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  74. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  75. Agility I: 27/68, 62.5 s, 8.5 tr. b., 3.44 m/s

  76. Agility II: 36/66, 73.11 s, 18.11 tr. b., 3.01 m/s

  77. Jumping I: 49/69, 48.17 s, 11.17 tr. b., 3.84 m/s

  78. Jumping II: 34/64, 77.61 s, 27.61 tr. b., 2.64 m/s

  79. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  80. Agility Trial I: 1/4, 59.0 s, 3.0 tr. b., 3.56 m/s

  81. Agility Trial II: 1/4, 63.07 s, 5.07 tr. b., 3.25 m/s

  82. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  83. Agility Trial I: 5/5, 61.66 s, 9.66 tr. b., 3.19 m/s

  84. Agility Trial II: 4/5, 70.43 s, 20.43 tr. b., 2.94 m/s

  85. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  86. 1. Zkouška A2 S: 1/3, 60.02 s, 14.02 tr. b., 3.33 m/s

  87. 2. Zkouška A2 S: 1/3, 60.99 s, 15.99 tr. b., 3.21 m/s

  88. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  89. Agility Trial I: Diskvalifikován

  90. Agility Trial II: 2/3, 65.39 s, 11.39 tr. b., 3.32 m/s

  91. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  92. 1. Zkouška SA2: 3/7, 51.87 s, 1.87 tr. b., 3.76 m/s

  93. 2. Zkouška SA2: 4/7, 55.1 s, 14.1 tr. b., 3.43 m/s

  94. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  95. II. Zkouška A2 S: 3/5, 53.61 s, 5.61 tr. b., 3.19 m/s

  96. I. Zkouška A2 S: 2/5, 58.87 s, 5.87 tr. b., 3.41 m/s

  97. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  98. zkouška SA2 1: 2/7, 60.24 s, 10.24 tr. b., 3.09 m/s

  99. zkouška SA2 2: 4/7, 71.99 s, 31.99 tr. b., 2.51 m/s

  100. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  101. SA2 I.: 2/3, 49.81 s, 1.81 tr. b., 3.61 m/s

  102. SA2 II.: 2/3, 57.05 s, 7.05 tr. b., 3.37 m/s

  103. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  104. 1. Zkouška SA2: 1/10, 49.57 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  105. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  107. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  108. ZkA I: Diskvalifikován

  109. ZkA II: Diskvalifikován

  110. ZkA III: Diskvalifikován

  111. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  112. Agility Trial I: Diskvalifikován

  113. Agility Trial II: 2/7, 47.18 s, 5.18 tr. b., 3.43 m/s

  114. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  115. 1. zkouška SA2: 3/4, 55.31 s, 6.31 tr. b., 3.38 m/s

  116. 2. zkouška SA2: 2/4, 53.89 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  117. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  118. 1. Zkouška LA2: 5/24, 59.7 s, 12.7 tr. b., 3.35 m/s

  119. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška SA2: 5/7, 59.7 s, 12.7 tr. b., 3.18 m/s

  121. 3. Zkouška SA2: 4/7, 57.42 s, 5.42 tr. b., 3.31 m/s

  122. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  123. II zkouška A2 S: Diskvalifikován

  124. I zkouška A2 S: 3/5, 58.27 s, 10.27 tr. b., 3.47 m/s

  125. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  126. Trial I.: 4/8, 47.19 s, 6.19 tr. b., 3.22 m/s

  127. Trial II.: Diskvalifikován

  128. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  129. Zkouška I.: 3/6, 52.44 s, 9.44 tr. b., 3.24 m/s

  130. Zkouška II.: 1/6, 45.76 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  131. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  132. Zk Agility I: 2/4, 44.6 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  133. Zk Agility II: Diskvalifikován

  134. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  135. ZkA I: 2/3, 44.61 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  136. ZkA II: 2/3, 43.37 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  137. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  138. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  139. Zkouška I. SA1: 3/7, 45.12 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  140. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  141. Agility S: 11/31, 52.18 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  142. Jumping S: Diskvalifikován

  143. Zkouška SA1: 2/9, 52.31 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  144. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  145. Agility Zk I: 1/3, 49.41 s, 3.41 tr. b., 3.24 m/s

  146. Agility Zk II: 1/3, 42.43 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  147. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  148. 1. Zkouška SA1: 1/2, 49.83 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  149. 2. Zkouška SA1: 1/2, 56.29 s, 15.0 tr. b., 3.06 m/s

  150. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  151. Jumping open SA: 2/14, 42.59 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  152. Jumping tunel SA: 10/14, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  153. Zkouška SA1: 1/3, 47.78 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  154. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  155. 1. zkouška SA1: 4/6, 46.29 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  156. 2. zkouška SA1: 4/6, 40.73 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  157. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  158. Jumping open S: Diskvalifikován

  159. Zkouška SA1: 2/4, 57.33 s, 7.33 tr. b., 2.83 m/s

  160. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  161. 1. Jumping S: 10/16, 45.37 s, 3.37 tr. b., 3.7 m/s

  162. 2. Jumping S: 11/16, 53.93 s, 10.93 tr. b., 3.21 m/s

  163. 3. Jumping S: 9/16, 53.87 s, 13.87 tr. b., 2.93 m/s

  164. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  165. Agility: Diskvalifikován

  166. Jumping: 7/21, 50.53 s, 4.53 tr. b., 3.66 m/s

  167. SA 1: Diskvalifikován

  168. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  169. Agility Trial I: 1/4, 50.0 s, 6.0 tr. b., 3.38 m/s

  170. Agility Trial II: Diskvalifikován

  171. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  172. Zkouška SA1 1 SA1: 2/7, 52.38 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  173. Zkouška SA1 2 SA1: 2/7, 46.54 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  174. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  175. Agility Open: 13/23, 62.24 s, 22.24 tr. b., 3.05 m/s

  176. Agility Trial: 5/7, 50.93 s, 9.93 tr. b., 3.18 m/s

  177. Jumping Open: 11/23, 54.8 s, 7.8 tr. b., 3.39 m/s

  178. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  179. Agility Trial I: Diskvalifikován

  180. Agility Trial II: Diskvalifikován

  181. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  182. Zkouška č.1 SA1: Diskvalifikován

  183. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  184. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  185. Trial I: 2/10, 52.23 s, 1.23 tr. b., 3.03 m/s

  186. Trial II: 7/10, 59.42 s, 12.42 tr. b., 2.74 m/s

  187. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  188. Agility Trial I: Diskvalifikován

  189. Agility Trial II: 5/8, 50.77 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  190. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  191. Agility Trial I: 5/6, 39.01 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  192. Agility Trial II: 3/6, 55.12 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  193. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  194. Agility Trial I: 3/7, 55.13 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  195. Agility Trial II: 2/7, 51.99 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s