Cz En

058918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Brokešová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Tobby, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  2. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Vitar Agility Trial II: 6/8, 68.86 s, 12.86 tr. b., 3.01 m/s

  4. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  5. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. JK Animals Agility Trial II: 5/8, 57.92 s, 15.92 tr. b., 3.11 m/s

  7. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  8. VITAR Agility Trial I: 2/5, 65.68 s, 12.68 tr. b., 3.29 m/s

  9. VITAR Agility Trial II: 2/5, 66.34 s, 13.34 tr. b., 3.24 m/s

  10. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  11. Agility Trial I: 2/7, 52.43 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  12. Agility Trial II: 4/7, 63.21 s, 12.21 tr. b., 3.29 m/s

  13. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  14. Agility S: Diskvalifikován

  15. Jumping S: 6/19, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  16. Zkouška SA2: 3/6, 49.6 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  17. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  18. 1. Zkouška A2 S: 5/6, 55.36 s, 9.36 tr. b., 3.22 m/s

  19. 2. zkouška A2 S: 3/6, 74.46 s, 24.46 tr. b., 2.82 m/s

  20. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  21. zkouška SA2 1: 3/6, 52.06 s, 4.06 tr. b., 3.3 m/s

  22. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  23. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  24. Agility Trial I: 1/4, 56.11 s, 2.11 tr. b., 3.74 m/s

  25. Agility Trial II: 3/4, 64.04 s, 8.04 tr. b., 3.44 m/s

  26. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  27. Agility S: 9/18, 64.35 s, 5.35 tr. b., 3.4 m/s

  28. Jumping S: 9/18, 50.73 s, 6.73 tr. b., 3.73 m/s

  29. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  30. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  31. TRIAL I.: 2/3, 67.65 s, 32.65 tr. b., 2.54 m/s

  32. TRIAL II.: Diskvalifikován

  33. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  34. TRIAL I.: 1/3, 76.08 s, 23.08 tr. b., 2.66 m/s

  35. TRIAL II.: 1/3, 59.09 s, 7.09 tr. b., 3.38 m/s

  36. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  37. zkouška SA2 1: 1/8, 53.45 s, 3.45 tr. b., 3.5 m/s

  38. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  39. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  40. Agility I: 27/68, 62.5 s, 8.5 tr. b., 3.44 m/s

  41. Agility II: 36/66, 73.11 s, 18.11 tr. b., 3.01 m/s

  42. Jumping I: 49/69, 48.17 s, 11.17 tr. b., 3.84 m/s

  43. Jumping II: 34/64, 77.61 s, 27.61 tr. b., 2.64 m/s

  44. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  45. Agility Trial I: 1/4, 59.0 s, 3.0 tr. b., 3.56 m/s

  46. Agility Trial II: 1/4, 63.07 s, 5.07 tr. b., 3.25 m/s

  47. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  48. Agility Trial I: 5/5, 61.66 s, 9.66 tr. b., 3.19 m/s

  49. Agility Trial II: 4/5, 70.43 s, 20.43 tr. b., 2.94 m/s

  50. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  51. 1. Zkouška A2 S: 1/3, 60.02 s, 14.02 tr. b., 3.33 m/s

  52. 2. Zkouška A2 S: 1/3, 60.99 s, 15.99 tr. b., 3.21 m/s

  53. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  54. Agility Trial I: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II: 2/3, 65.39 s, 11.39 tr. b., 3.32 m/s

  56. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  57. 1. Zkouška SA2: 3/7, 51.87 s, 1.87 tr. b., 3.76 m/s

  58. 2. Zkouška SA2: 4/7, 55.1 s, 14.1 tr. b., 3.43 m/s

  59. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  60. II. Zkouška A2 S: 3/5, 53.61 s, 5.61 tr. b., 3.19 m/s

  61. I. Zkouška A2 S: 2/5, 58.87 s, 5.87 tr. b., 3.41 m/s

  62. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  63. zkouška SA2 1: 2/7, 60.24 s, 10.24 tr. b., 3.09 m/s

  64. zkouška SA2 2: 4/7, 71.99 s, 31.99 tr. b., 2.51 m/s

  65. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  66. SA2 I.: 2/3, 49.81 s, 1.81 tr. b., 3.61 m/s

  67. SA2 II.: 2/3, 57.05 s, 7.05 tr. b., 3.37 m/s

  68. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  69. 1. Zkouška SA2: 1/10, 49.57 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  70. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  73. ZkA I: Diskvalifikován

  74. ZkA II: Diskvalifikován

  75. ZkA III: Diskvalifikován

  76. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: 2/7, 47.18 s, 5.18 tr. b., 3.43 m/s

  79. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  80. 1. zkouška SA2: 3/4, 55.31 s, 6.31 tr. b., 3.38 m/s

  81. 2. zkouška SA2: 2/4, 53.89 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  82. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  83. 1. Zkouška LA2: 5/24, 59.7 s, 12.7 tr. b., 3.35 m/s

  84. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška SA2: 5/7, 59.7 s, 12.7 tr. b., 3.18 m/s

  86. 3. Zkouška SA2: 4/7, 57.42 s, 5.42 tr. b., 3.31 m/s

  87. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  88. II zkouška A2 S: Diskvalifikován

  89. I zkouška A2 S: 3/5, 58.27 s, 10.27 tr. b., 3.47 m/s

  90. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  91. Trial I.: 4/8, 47.19 s, 6.19 tr. b., 3.22 m/s

  92. Trial II.: Diskvalifikován

  93. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  94. Zkouška I.: 3/6, 52.44 s, 9.44 tr. b., 3.24 m/s

  95. Zkouška II.: 1/6, 45.76 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  96. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  97. Zk Agility I: 2/4, 44.6 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  98. Zk Agility II: Diskvalifikován

  99. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  100. ZkA I: 2/3, 44.61 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  101. ZkA II: 2/3, 43.37 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  102. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  103. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  104. Zkouška I. SA1: 3/7, 45.12 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  105. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  106. Agility S: 11/31, 52.18 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  107. Jumping S: Diskvalifikován

  108. Zkouška SA1: 2/9, 52.31 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  109. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  110. Agility Zk I: 1/3, 49.41 s, 3.41 tr. b., 3.24 m/s

  111. Agility Zk II: 1/3, 42.43 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  112. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  113. 1. Zkouška SA1: 1/2, 49.83 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  114. 2. Zkouška SA1: 1/2, 56.29 s, 15.0 tr. b., 3.06 m/s

  115. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  116. Jumping open SA: 2/14, 42.59 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  117. Jumping tunel SA: 10/14, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  118. Zkouška SA1: 1/3, 47.78 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  119. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  120. 1. zkouška SA1: 4/6, 46.29 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  121. 2. zkouška SA1: 4/6, 40.73 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  122. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  123. Jumping open S: Diskvalifikován

  124. Zkouška SA1: 2/4, 57.33 s, 7.33 tr. b., 2.83 m/s

  125. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  126. 1. Jumping S: 10/16, 45.37 s, 3.37 tr. b., 3.7 m/s

  127. 2. Jumping S: 11/16, 53.93 s, 10.93 tr. b., 3.21 m/s

  128. 3. Jumping S: 9/16, 53.87 s, 13.87 tr. b., 2.93 m/s

  129. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  130. Agility: Diskvalifikován

  131. Jumping: 7/21, 50.53 s, 4.53 tr. b., 3.66 m/s

  132. SA 1: Diskvalifikován

  133. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  134. Agility Trial I: 1/4, 50.0 s, 6.0 tr. b., 3.38 m/s

  135. Agility Trial II: Diskvalifikován

  136. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  137. Zkouška SA1 1 SA1: 2/7, 52.38 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  138. Zkouška SA1 2 SA1: 2/7, 46.54 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  139. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  140. Agility Open: 13/23, 62.24 s, 22.24 tr. b., 3.05 m/s

  141. Agility Trial: 5/7, 50.93 s, 9.93 tr. b., 3.18 m/s

  142. Jumping Open: 11/23, 54.8 s, 7.8 tr. b., 3.39 m/s

  143. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  144. Agility Trial I: Diskvalifikován

  145. Agility Trial II: Diskvalifikován

  146. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  147. Zkouška č.1 SA1: Diskvalifikován

  148. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  149. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  150. Trial I: 2/10, 52.23 s, 1.23 tr. b., 3.03 m/s

  151. Trial II: 7/10, 59.42 s, 12.42 tr. b., 2.74 m/s

  152. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  153. Agility Trial I: Diskvalifikován

  154. Agility Trial II: 5/8, 50.77 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  155. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  156. Agility Trial I: 5/6, 39.01 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  157. Agility Trial II: 3/6, 55.12 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  158. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  159. Agility Trial I: 3/7, 55.13 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  160. Agility Trial II: 2/7, 51.99 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s