Cz En

Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 22246
  2. Datum: 26. 03. 2022
  3. Terén: písek + geotextilie
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Jumping, Agility, Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Obrusníková, Aneta (CZ)
    Virtanen, Anders (FI)
    Vyplelová, Petra (CZ)
  7. Stránky: http://www.klubagility.cz
  8. Propozice: https://klubagility.cz/site/assets/files/1045/2022_otevrene_souteze_kz_2_joawc.pdf
  9. Zodpovědná osoba: Stanislav Mašek
  10. Specifikace: sobota 2x Agility + 1 Jumping, neděle 2x A1, 2x A2, 2x A3
  11. Upřesnění místa: Horse Ranch Čeladná
  12. GPS: 49.5313225, 18.3256016666667

Kontakt

Stanislav Mašek předseda Výkonného výboru KAČR kacr.masek@seznam.cz

Poznámka

neděle PLNO, neposílejte další platby

PREZENCE neděle:

A1 11:45 - 11:55 hod., 12:00 h. prohlídka první A1

A2 13:00 - 13:10 hod., prohlídka první A2 13:15 h.

A3 14:20 - 14:30 hod., prohlídka první A3 14:35 h.

Závod probíhá jako 1. kvalifikace na JOAWC, v sobotu v otevřených soutěžích i pro ostatní týmy (nejen děti a juniory) budete tedy závodit na parkurech pro juniory v rámci kvalifikačního závodu, v neděli po skončení kvalifikačního závodu proběhnou Dvojzkoušky agility. Jednu posoudí Anders Virtanen a druhou Aneta Obrusníková.

Slávka Podmolová, kontakt: podmolova@klubagility.cz - rozpisy plateb, potvrzování přihlášek v kacr.info

Výsledky

Agility I L 26. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility II L 26. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Jumping I L 26. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility I M 26. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility II M 26. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Jumping I M 26. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility I S 26. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility II S 26. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Jumping I S 26. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial I L A1 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial II L A1 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial I L A2 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial II L A2 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial I L A3 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial II L A3 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial I M A1 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial II M A1 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial I M A2 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial II M A2 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial I S A1 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial II S A1 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial I S A2 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)
Agility Trial II S A2 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial I S A3 27. 03. 2022 Obrusníková, Aneta (CZ)
Agility Trial II S A3 27. 03. 2022 Virtanen, Anders (FI)