Cz En

072918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Palacká, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Blue Batik Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  2. 1. Zkouška SA3: 2/7, 53.68 s, 11.68 tr. b., 3.84 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: 5/7, 51.06 s, 9.06 tr. b., 3.72 m/s

  4. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  5. Zk. 1: 1/2, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  6. Zk. 2: 1/2, 44.7 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  7. Zk. 3: 1/2, 48.98 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  8. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  9. Agility Open: Diskvalifikován

  10. Agility Trial: 8/9, 48.26 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  11. Jumping Open: 2/21, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  12. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  13. ZkA I: 5/8, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  14. ZkA II: Diskvalifikován

  15. ZkA III: Diskvalifikován

  16. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  17. Agility I: 7/40, 54.32 s, 3.32 tr. b., 4.05 m/s

  18. Agility II: Diskvalifikován

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  22. 1. zkouška: 2/6, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  23. 2. zkouška: 2/6, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  24. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  25. TRIAL I.: Diskvalifikován

  26. TRIAL II.: Diskvalifikován

  27. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  28. Agility Zk I: 1/6, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  29. Agility Zk II: 1/6, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  30. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  31. Agility Open: 17/30, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  32. Agility Zk: 1/9, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  33. Jumping Open: 6/30, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  34. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  35. Agility Open: Diskvalifikován

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Open: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  39. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  40. Agility Open: 4/28, 46.48 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. Agility Zk: 5/9, 61.98 s, 16.98 tr. b., 3.37 m/s

  42. Jumping Open: Diskvalifikován

  43. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  44. Agility I: 20/40, 63.75 s, 19.75 tr. b., 3.22 m/s

  45. Agility II: 10/38, 49.36 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  46. Jumping I: 15/40, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  47. Jumping II: Diskvalifikován

  48. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  49. Agility S: Diskvalifikován

  50. Jumping special S: 2/16, 24.1 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  51. Zkouška SA2: 2/6, 46.79 s, 10.79 tr. b., 3.38 m/s

  52. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  53. Agility Trial I: Diskvalifikován

  54. Agility Trial II: 1/11, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  55. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  56. druhá zkouška SA2: 4/5, 47.47 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  57. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  58. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  60. Zkouška č.1 SA1: 2/6, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  61. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  62. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  63. Trial I: 3/10, 41.17 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  64. Trial II: 2/10, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  65. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  66. Zkouška 1 SA1: 3/6, 43.73 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  67. Zkouška 2 SA1: 1/6, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  68. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  69. Agility Trial I: 2/8, 43.65 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  70. Agility Trial II: 6/8, 44.35 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s