067119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Klásková

    Arrow_down

Pes

  1. Shaggy Porubský Květ, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  2. zkouška SA3 1: 3/6, 62.53 s, 18.53 tr. b., 3.49 m/s

  3. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  4. Hulín - Trojzkoušky + 2x jumping A0, 12. 05. 2024

  5. 1. Zkouška agility: 7/10, 45.06 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  6. 2. Zkouška agility: 5/10, 39.79 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  7. 3. Zkouška agility: Diskvalifikován

  8. Bílany u Kroměříže - A3 x 3 zkouška A2 x 2 zkouška A1 x 2 zkouška chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 11. 05. 2024

  9. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. A3 S 2.zkouška: 2/3, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  11. A3 S 3.zkouška: 3/3, 45.61 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  12. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  13. Agility II S: 13/29, 46.83 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  14. Agility I. S: Diskvalifikován

  15. Jumping III S: Diskvalifikován

  16. Jumping II. S: Diskvalifikován

  17. Jumping I. S: Diskvalifikován

  18. Jumping IV S - papillonů: 1/3, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  20. 1. zkouška: 4/8, 56.63 s, 18.63 tr. b., 3.43 m/s

  21. 2. zkouška: Diskvalifikován

  22. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  23. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  25. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  26. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  29. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  30. A3 S 2.zkouška: 2/12, 50.41 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  31. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  32. 1. zkouška SA3: 1/5, 46.09 s, 11.09 tr. b., 3.91 m/s

  33. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  35. 1. zkouška SA3: 2/5, 41.81 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  36. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  38. Agility S: 16/27, 45.79 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  39. Jumping S: Diskvalifikován

  40. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  41. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  42. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  44. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  45. 1. zkouška S A3: 5/8, 57.18 s, 14.18 tr. b., 3.67 m/s

  46. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  47. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  48. Zkouška I.: Diskvalifikován

  49. Zkouška II.: Diskvalifikován

  50. Zkouška III.: Diskvalifikován

  51. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  52. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  53. Zkouška 1: Diskvalifikován

  54. Zkouška 2: 2/5, 56.45 s, 11.45 tr. b., 3.9 m/s

  55. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  56. Agility S: Diskvalifikován

  57. Jumping S: 7/20, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  58. Zkouška SA3: 1/7, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  59. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  60. Zkouška I.: 1/1, 51.84 s, 17.84 tr. b., 3.38 m/s

  61. Zkouška II.: 1/1, 49.97 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  62. Zkouška III.: 1/1, 53.95 s, 10.95 tr. b., 3.54 m/s

  63. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  64. Agility 1 S: 27/63, 50.9 s, 15.9 tr. b., 4.15 m/s

  65. Agility 2 S: Diskvalifikován

  66. Agility 3 S: Diskvalifikován

  67. Agility 4 S: 11/60, 54.6 s, 2.6 tr. b., 4.03 m/s

  68. Exam SA3: 14/46, 47.32 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  69. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  70. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  71. jumping SA3: 7/10, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  72. zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  74. Agility II S: 18/28, 50.04 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  75. Agility I S: 21/29, 51.36 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  76. Jumping II S: Diskvalifikován

  77. Jumping I S: Diskvalifikován

  78. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  79. Agility 1: 18/43, 47.99 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  80. Agility 2: Diskvalifikován

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  84. Agility II S: 17/32, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  85. Agility I. S: Diskvalifikován

  86. Jumping III S: Diskvalifikován

  87. Jumping II. S: 14/33, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  88. Jumping I. S: Diskvalifikován

  89. Jumping IV S - papillonů: 6/8, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  90. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  91. Agility Trial I: Diskvalifikován

  92. Agility Trial II: 2/7, 50.29 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  93. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 02. 04. 2023

  94. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  97. 1. zkouška A3: 1/5, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  98. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  99. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  100. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  101. Agility Trial Natures Wolf II: 5/7, 50.25 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  102. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  103. 1. zkouška: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška: 1/6, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  105. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  106. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  108. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  109. Agility Trial II s JK Animals: 1/10, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  110. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  111. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  112. Agility Trial Louie I: Diskvalifikován

  113. Agility Trial Louie II: 1/4, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  114. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  115. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  118. Agility Trial Dogplace I: 4/8, 50.79 s, 10.79 tr. b., 3.41 m/s

  119. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  120. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  121. 1. zkouška S A2: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška S A2: 3/5, 50.3 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  123. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  124. 1. zkouška A2: 4/9, 49.08 s, 15.58 tr. b., 3.36 m/s

  125. 2. zkouška A2: 1/9, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  126. 3. zkouška A2: Diskvalifikován

  127. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  128. zkouška SA2 1: 1/5, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  129. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  130. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  131. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  132. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  133. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  134. Frizzante SA2: 3/6, 43.96 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  135. Spumante SA2: 2/6, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  136. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  137. Agility EXTRA DRY S: 9/17, 54.74 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  138. Jumping DRY S: 7/17, 41.71 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  139. Jumping ZERO BRUT S: Diskvalifikován

  140. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  141. Agility Trial I: 2/4, 49.45 s, 1.45 tr. b., 3.84 m/s

  142. Agility Trial II: 2/4, 64.61 s, 24.61 tr. b., 3.02 m/s

  143. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  144. Jumping II S: Diskvalifikován

  145. Jumping S: 6/17, 36.27 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  146. Zkouška SA2: 1/6, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  147. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  148. SA Agility 1: Diskvalifikován

  149. SA Agility 2: 32/63, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  150. SA Agility 3: 38/64, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  151. SA Agility 4: 29/59, 55.1 s, 15.1 tr. b., 3.96 m/s

  152. SA Jumping 1: 14/71, 45.08 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  153. SA Jumping 2: 12/52, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  154. Zkouška Exam S A2: 4/12, 46.98 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  155. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  156. zkouška SA2 1: 2/5, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  157. zkouška SA2 2: 1/5, 53.0 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  158. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  159. Agility Trial I: Diskvalifikován

  160. Agility Trial II: 3/6, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  161. Agility Trial III: Diskvalifikován

  162. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  163. Dogplace Agility Trial I: 3/6, 46.35 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  164. Dogplace Agility Trial II: 5/6, 57.84 s, 24.84 tr. b., 3.46 m/s

  165. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  166. Agility II S: Diskvalifikován

  167. Agility I S: Diskvalifikován

  168. Agility lepší běh S: Diskvalifikován

  169. Jumping II S: Diskvalifikován

  170. Jumping I S: Diskvalifikován

  171. Jumping lepší běh S: Diskvalifikován

  172. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  173. Agility I: Diskvalifikován

  174. Agility II: Diskvalifikován

  175. Jumping I: Diskvalifikován

  176. Jumping II: 22/31, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  177. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  178. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  179. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  180. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  181. Agility Trial I: Diskvalifikován

  182. Agility Trial II: 1/2, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  183. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  184. 1. Zkouška SA2: 1/5, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  185. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  186. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  187. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  188. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  189. 2. Zkouška A2 S: 4/6, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  190. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  191. Agility Trial I: 1/3, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  192. Agility Trial II: 1/3, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  193. Agility Trial III: 1/3, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  194. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  195. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  196. Vitar Agility Trial II: 2/7, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  197. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  198. VITAR Agility Trial I: 3/7, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  199. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  200. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  201. Agility Trial I: Diskvalifikován

  202. Agility Trial II: Diskvalifikován

  203. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  204. Agility 1: Diskvalifikován

  205. Agility 2: Diskvalifikován

  206. Jumping: 7/10, 42.21 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  207. Jumping 1: 4/10, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  208. Jumping 2: 7/10, 42.21 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  209. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  210. Agility Trial I: Diskvalifikován

  211. Agility Trial II: 1/5, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  212. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  213. Agility S: 5/18, 48.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  214. Jumping S: Diskvalifikován

  215. Zkouška SA1: 1/6, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  216. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  217. Zkouška 1: 1/2, 38.34 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  218. Zkouška 2: 1/2, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  219. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  220. Agility Trial I: 1/4, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  221. Agility Trial II: 1/4, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  222. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  223. Agility Trial I: 1/4, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  224. Agility Trial II: Diskvalifikován

  225. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  226. JUMPING ORIGINAL II S: Diskvalifikován

  227. JUMPING ORIGINAL I S: 6/11, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  228. ZKOUŠKA SA1: 2/2, 33.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  229. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  230. zkouška SA1 1: 5/7, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  231. zkouška SA1 2: 4/7, 35.31 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  232. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  233. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  234. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  235. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  236. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  237. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 1/23, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  238. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  239. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  240. Jumping I: 5/10, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  241. Jumping II: 5/10, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  242. Jumping III: 5/10, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  243. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  244. TRIAL I.: 1/1, 45.46 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  245. TRIAL II. : Diskvalifikován

  246. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  247. Agility I: Diskvalifikován

  248. Agility II: Diskvalifikován

  249. Jumping I: Diskvalifikován

  250. Jumping II: Diskvalifikován

  251. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  252. Agility S: Diskvalifikován

  253. Jumping S: Diskvalifikován

  254. ZkouškaSA1: Diskvalifikován

  255. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  256. II zkouška A1 S: Diskvalifikován

  257. I zkouška A1 S: Diskvalifikován

  258. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  259. II Jumping A0: 1/4, 21.81 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  260. I Jumping A0: Diskvalifikován