001823

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Marešová, ZKO Nymburk

    Arrow_down

Pes

  1. Atyr Hyena's Dream, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Liberec - Odpolední 2x zkoušky, 15. 07. 2024

  2. 1. Zkouška A2 M: 1/3, 45.65 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  3. 2. Zkouška A2 M: 1/3, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  4. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  5. Agility 1 M: Diskvalifikován

  6. Agility 2 M: Diskvalifikován

  7. Agility 3 M: Diskvalifikován

  8. Agility 4 M: Diskvalifikován

  9. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  11. Warm Up M: 18/84, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  12. Ratenice - Letní párty 2024, 29. 06. 2024 - 30. 06. 2024

  13. ZkA. II. MA2: 3/4, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  14. ZkA. I. MA2: 1/4, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  15. Čerčany - ZKOUŠKY ROZHODČÍCH pro kat. A2/A3, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  16. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA2: 3/6, 46.0 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  18. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  19. 1. Zkouška MA2: 3/5, 37.21 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  20. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  22. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  23. QA4 Agility: Diskvalifikován

  24. QA5 Agility: Diskvalifikován

  25. QA6 Agility: Diskvalifikován

  26. QJ4 Jumping: 59/90, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  28. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  29. Pňov - Předhradí - 11. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 20. 04. 2024

  30. Zkouška č. 1 - MA2: Diskvalifikován

  31. Zkouška č. 2 - MA2: Diskvalifikován

  32. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  33. QA1 Agility: Diskvalifikován

  34. QA2 Agility: Diskvalifikován

  35. QA3 Agility: Diskvalifikován

  36. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  37. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  39. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  40. 1. zkouška A2 M: 3/4, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  41. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  42. 3. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  43. 4 zkouška A2 M: Diskvalifikován

  44. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  45. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  46. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 - Medium: 12/23, 22.64 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  49. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  50. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška A2 M: 1/4, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  52. 3. zkouška A2 M: 2/4, 37.64 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  53. Studenec u Trutnova - OPSION 091, 02. 03. 2024

  54. 1.zkouška: 1/6, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  55. 2.zkouška: Diskvalifikován

  56. 3.zkouška: Diskvalifikován

  57. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  58. 1. Zkouška MA1: 1/5, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  59. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  60. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  61. 1. zkouška A1 M: 1/2, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  62. 2. zkouška A1 M: 1/2, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  63. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  64. Czech Imp Jump Medium: 19/26, 24.72 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  65. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  68. 1. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška A1 M: 1/1, 29.55 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  70. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 03. 02. 2024

  71. Zkouška M A1 - I.: 2/6, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  72. Zkouška M A1 - II.: 1/6, 28.29 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  73. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  74. 1. zkouška A1 M: 1/3, 32.79 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  75. 2. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  76. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  77. Czech Imp Jump Medium: 17/30, 28.23 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  78. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  80. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  81. ZkA. II. MA1: 1/5, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  82. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  83. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  84. 1. A1 M: Diskvalifikován

  85. 2. A1 M: Diskvalifikován

  86. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  87. Czech Imp Jump Medium: 16/27, 27.65 s, 11.65 tr. b., 4.09 m/s

  88. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 - Medium: 5/26, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  90. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  91. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 - Medium: 16/27, 45.75 s, 13.75 tr. b., 4.13 m/s

  94. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 10. 11. 2023

  95. 1.Běh MA0: Diskvalifikován

  96. 2.Běh MA0: Diskvalifikován

  97. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  98. Agility I M: Diskvalifikován

  99. Finále M: 9/12, 54.06 s, 19.06 tr. b., 3.66 m/s

  100. Jumping II Special M: 3/23, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  101. Jumping I M: Diskvalifikován

  102. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  103. Jumping II MA0: 3/7, 20.1 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  104. Jumping I MA0: Diskvalifikován

  105. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  106. 1. jumping MA0: 1/5, 16.09 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  107. 2. jumping MA0: Diskvalifikován

  108. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  109. Agility M: Diskvalifikován

  110. Jumping M: Diskvalifikován

  111. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  112. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  113. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  114. Jumping 2 M: 6/10, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  115. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  116. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  117. Jump III. MA1: Diskvalifikován

  118. Jump II. MA1: 6/12, 40.02 s, 10.02 tr. b., 4.25 m/s

  119. Jump I. MA1: 3/12, 35.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  120. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  121. 1. jumping MA0: 2/5, 24.23 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  122. 2. jumping MA0: 4/5, 16.88 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  123. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  124. 1. běh Jumping 0 M: 2/6, 18.16 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  125. 2. běh Jumping 0 M: Diskvalifikován

  126. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  127. 1. jumping MA0: Diskvalifikován

  128. 2. jumping MA0: 3/3, 24.1 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  129. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  130. 1. Jumping MA0: Diskvalifikován

  131. 2. Jumping MA0: Diskvalifikován

  132. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  133. 1. jumping MA0: 2/5, 30.5 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  134. 2. jumping MA0: 2/5, 26.3 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s