Cz En

046016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alice Půčková

    Člen KA

Pes

  1. Ela z Jalovcové louky, Foxterier hladkosrstý

Výsledky

  1. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  2. 1. Zkouška MA3: 2/10, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  6. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  10. Canviťácký jumping M: Diskvalifikován

  11. Husse jumping M: Diskvalifikován

  12. Stávečkovo jumping M: 8/18, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  13. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  14. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  17. Zk. 1: Diskvalifikován

  18. Zk. 2: Diskvalifikován

  19. Zk. 3: 4/9, 49.16 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  20. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  21. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  24. Agility Medium: Diskvalifikován

  25. Jumping Medium: 2/15, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  26. Zkouška MA3: 3/8, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  27. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  28. Agility M: Diskvalifikován

  29. Jumping M: 6/12, 43.89 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  30. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  32. 1. Zkouška M A3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška M A3: Diskvalifikován

  34. 3. Zkouška M A3: Diskvalifikován

  35. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  36. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška MA3: 3/4, 46.56 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  38. 3. Zkouška MA3: 3/4, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  39. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  40. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA3: 1/7, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  42. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  44. Agility Medium So: 6/15, 51.7 s, 10.7 tr. b., 3.98 m/s

  45. Jumping Medium Ne: Diskvalifikován

  46. Jumping Medium So: 9/15, 53.5 s, 39.5 tr. b., 3.85 m/s

  47. MA3 Ne: 5/6, 59.78 s, 25.78 tr. b., 3.61 m/s

  48. MA3 So: 5/10, 50.87 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  49. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  50. MA3 I.: Diskvalifikován

  51. MA3 II.: Diskvalifikován

  52. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  53. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  56. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  57. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška MA3: 4/10, 57.8 s, 21.8 tr. b., 3.51 m/s

  59. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  60. Agility M: 13/27, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  61. Jumping M: 7/27, 38.78 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  62. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  64. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  68. Agility Trial I: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II: Diskvalifikován

  70. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  71. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MA3: 6/6, 49.21 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  73. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  74. Canviťácký Jumping M: Diskvalifikován

  75. Husse Jumping M: Diskvalifikován

  76. Stávečkovo jumping M: 5/15, 27.52 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  77. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  78. 1. Jumping M: 19/30, 28.24 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  79. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  80. 3. Jumping M: 9/27, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  81. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  82. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  85. ZkA I: Diskvalifikován

  86. ZkA II: 1/4, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  87. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  88. 1. Zkouška M A2: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška M A2: Diskvalifikován

  90. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  91. Agility M: Diskvalifikován

  92. Finále M Jump.: 9/10, 54.09 s, 25.09 tr. b., 3.27 m/s

  93. Jumping M: Diskvalifikován

  94. Zkouška MA2: 1/9, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  95. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  96. 1. Zkouška MA2: 1/5, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  97. 2. Zkouška MA2: 2/5, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  98. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  99. A2 Medium: Diskvalifikován

  100. A2 Medium: Diskvalifikován

  101. Agility Open Medium: Diskvalifikován

  102. Agility Open Medium: Diskvalifikován

  103. Jumping Open Medium: Diskvalifikován

  104. Jumping Open Medium: Diskvalifikován

  105. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  106. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  108. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  109. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška MA2: 3/8, 46.53 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  111. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  112. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška MA2: 5/7, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  114. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  115. e - 1. Zkouška MA2 MA2: 4/6, 43.12 s, 10.12 tr. b., 3.62 m/s

  116. JUMPING M M: 4/12, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  117. k - 2. Zkouška MA2 MA2: 6/6, 41.11 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  118. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  119. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška MA2: 2/6, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  121. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  122. druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  123. první zkouška MA2: Diskvalifikován

  124. třetí zkouška MA2: Diskvalifikován

  125. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  126. 1. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška MA2 MA2: 2/5, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  128. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  129. druhá zkouška MA2: 4/4, 37.19 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  130. první zkouška MA2: Diskvalifikován

  131. třetí zkouška MA2: 2/4, 43.62 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  132. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  133. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  136. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  137. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  138. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  139. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  140. 1. zkouška MA2: 1/4, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  141. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  142. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  143. 1. zkouška MA2: 5/10, 46.31 s, 12.31 tr. b., 3.39 m/s

  144. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  145. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  146. Agility Trial I: 5/8, 48.68 s, 18.68 tr. b., 2.94 m/s

  147. Agility Trial II: Diskvalifikován

  148. Agility Trial III: Diskvalifikován

  149. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  150. Agility Trial I: Diskvalifikován

  151. Agility Trial II: Diskvalifikován

  152. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  153. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  156. Agility M: Diskvalifikován

  157. Jumping M: Diskvalifikován

  158. Zkouška MA2: 4/8, 40.27 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  159. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  160. Agility Medium: Diskvalifikován

  161. Jumping Medium: Diskvalifikován

  162. Zkouška MA2: 1/5, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  163. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  164. 1.Zkouška MA2: 2/5, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  165. 2.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  166. 3.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  167. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  168. 1. Jumping M: 11/16, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  169. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  170. 3. Jumping M: 9/16, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  171. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  172. druhá zkouška MA2: 5/7, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  173. první zkouška MA2: Diskvalifikován

  174. třetí zkouška MA2: Diskvalifikován

  175. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  176. druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  177. první zkouška MA2: 3/7, 59.13 s, 34.13 tr. b., 3.38 m/s

  178. třetí zkouška MA2: Diskvalifikován

  179. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  180. Zkouška MA2 1.běh: Diskvalifikován

  181. Zkouška MA2 2.běh: 4/13, 43.06 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  182. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  183. Agility Trial I: Diskvalifikován

  184. Agility Trial II: Diskvalifikován

  185. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  186. 1. Zk MA2: 2/3, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  187. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  188. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  189. 1. Zk MA2: Diskvalifikován

  190. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  191. 3. Zk MA2: Diskvalifikován

  192. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  193. Agility Open Medium: Diskvalifikován

  194. Agility Open Medium: Diskvalifikován

  195. Jumping Open Medium: Diskvalifikován

  196. Jumping Open Medium: Diskvalifikován

  197. Zkouška MA2: 1/3, 47.38 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  198. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  199. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  200. 1. Zk MA2: 6/6, 39.03 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  201. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  202. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  203. Agility Trial I: 2/7, 40.86 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  204. Agility Trial II: Diskvalifikován

  205. Agility Trial III: Diskvalifikován

  206. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  207. Zkouška: Diskvalifikován

  208. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  209. 1. Agility: 1/5, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  210. 2. Agility: Diskvalifikován

  211. 3. Agility: Diskvalifikován

  212. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  213. III. Zk MA2: 4/7, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  214. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  215. I. Zk MA2: 3/7, 47.56 s, 25.0 tr. b., 3.64 m/s

  216. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  217. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  218. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  219. Zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  220. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 08. 04. 2017

  221. Zk Medium A2: Diskvalifikován

  222. Zk Medium J2: 1/3, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  223. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  224. 1. zkouška MA1: 2/8, 40.51 s, 11.51 tr. b., 3.06 m/s

  225. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  226. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  227. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška MA1: 1/5, 29.26 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  229. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  230. Agility Trial I: 1/11, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  231. Agility Trial II: Diskvalifikován

  232. Agility Trial III: Diskvalifikován

  233. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  234. Agility Trial 1: Diskvalifikován

  235. Agility Trial 2: Diskvalifikován

  236. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  237. Agility M: Diskvalifikován

  238. Jumping M: 4/11, 40.05 s, 23.05 tr. b., 3.6 m/s

  239. Zkouška MA1: 1/4, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s