092922

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Nosková, Complex dog Třebíč

    Arrow_down

Pes

  1. Aywa Hyena’s dream, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rohatec - Rohatecké jumpingy + A0, 11. 05. 2024

  2. jumping doplněk M: 6/6, 15.61 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  3. 1. jumping open M: Diskvalifikován

  4. 2. jumping open M: 2/6, 32.22 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  5. 3. jumping open M: 4/6, 28.94 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  6. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  7. 1. Zkouška MA2: 1/5, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  8. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  9. 3. Zkouška MA2: 2/5, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  10. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  11. QA1 Agility: 41/99, 52.39 s, 32.39 tr. b., 3.99 m/s

  12. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ2 Jumping: 39/97, 40.05 s, 0.05 tr. b., 4.62 m/s

  14. QJ3 Jumping: 56/97, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  16. A2 M 1.zkouška: Diskvalifikován

  17. A2 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  19. 4. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  20. 5. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  21. 6. zkouška A2 M: 1/6, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  22. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  23. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška MA2: 4/6, 37.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  25. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  26. Czech Imp Jump Medium: 13/27, 26.97 s, 5.97 tr. b., 4.19 m/s

  27. Jumping 1 - Medium: 11/27, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  28. Jumping 2 - Medium: 19/26, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  29. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  30. 1. zkouška A2 M: 3/5, 49.45 s, 15.45 tr. b., 3.34 m/s

  31. 2. zkouška A2 M: 2/5, 50.47 s, 18.47 tr. b., 3.47 m/s

  32. 3. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  33. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  34. Czech Imp Jump Medium: 20/27, 26.66 s, 5.66 tr. b., 4.43 m/s

  35. Jumping 1 - Medium: 12/27, 40.46 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  36. Jumping 2 - Medium: 9/27, 42.46 s, 0.46 tr. b., 4.45 m/s

  37. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín I., 11. 11. 2023

  38. 1. Zkouška MA2: 4/8, 46.06 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  39. 2. Zkouška MA2: 2/8, 41.22 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  40. Třebíč - Roki dvojzkoušky II, 21. 10. 2023

  41. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  43. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  44. Agility I M: Diskvalifikován

  45. Finále M: 3/12, 50.13 s, 0.13 tr. b., 3.95 m/s

  46. Jumping II Special M: 5/23, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  47. Jumping I M: Diskvalifikován

  48. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  49. Jumping III. M: Diskvalifikován

  50. Jumping II. M: 10/20, 45.49 s, 18.49 tr. b., 3.76 m/s

  51. Jumping I. M: 15/20, 42.49 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  52. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  53. Agility M: Diskvalifikován

  54. Jumping M: 17/67, 50.66 s, 10.66 tr. b., 4.28 m/s

  55. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  56. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  57. Jumping 1 M: 3/10, 40.35 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  58. Jumping 2 M: 8/10, 44.99 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  59. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  60. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  61. Zkouška I. A1 M: 5/6, 39.63 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  62. Zkouška II. A1 M: 2/6, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  63. Zkouška III. A1 M: 2/6, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  64. Brno - Dvojzkoušky agility, 05. 08. 2023

  65. II. Zkouška M A1: 2/8, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  66. I. Zkouška M A1: 3/9, 40.83 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  67. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 02. 08. 2023

  68. zkouška II / M / A1: 6/7, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  69. zkouška I / M / A1: 6/7, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  70. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  71. Zkouška 1 - MA1: 2/4, 45.49 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  72. Zkouška 2 - MA1: Diskvalifikován

  73. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  74. Jumping I A0 M: 1/1, 24.19 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  75. Jumping II A0 M: 1/1, 25.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  76. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  77. Jumping 1 M: 7/11, 37.96 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  78. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  79. Jumping 3 M: 6/11, 45.79 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  80. Třebíč - Dubnové dvojzkoušky + A0, 23. 04. 2023

  81. 1. běh A0 M: 2/4, 26.3 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  82. 2. běh A0 M: 2/4, 22.35 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  83. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  84. 1. Jumping MA0: 1/3, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  85. 2. Jumping MA0: 1/3, 24.87 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  86. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  87. 2.jumping MA0: 7/10, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  88. 2.jumping MA0: 9/11, 29.23 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s