028521

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Smrčková, Run as one

    Arrow_down

Pes

  1. Acme of Joy Koryfej, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 73 s Calibrou - A3 speciál - 4 x zkouška, 04. 07. 2024

  2. Zkouška I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška II.: 5/11, 52.0 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  4. Zkouška III.: 6/11, 58.93 s, 14.43 tr. b., 3.36 m/s

  5. Zkouška IV.: 6/10, 59.32 s, 15.32 tr. b., 3.27 m/s

  6. Bílany u Kroměříže - 3 x zkouška A1,A3,A2 chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 29. 06. 2024

  7. A3 M 1.zkouška: Diskvalifikován

  8. A3 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  9. A3 M 3.zkouška: Diskvalifikován

  10. Přerov - Dvojzkoušky, 23. 06. 2024

  11. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška agility: 6/7, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  13. Mladeč - Nové Zámky - VIII. Agility Cup Nové Zámky, 16. 06. 2024

  14. Agility open M: 10/16, 56.77 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  15. Jumping open M: Diskvalifikován

  16. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  17. Ostrava - Agility Movie cup, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  18. Finále O ohnivý pohár M: 4/8, 54.05 s, 11.05 tr. b., 3.55 m/s

  19. Open agility M: Diskvalifikován

  20. Open jumping M: 4/8, 48.38 s, 8.38 tr. b., 3.72 m/s

  21. Přerov - Přerovem letem skokem posedmé, 25. 05. 2024

  22. Agility: Diskvalifikován

  23. Jumping: 3/13, 40.05 s, 2.05 tr. b., 4.54 m/s

  24. Zkoušky Agility: Diskvalifikován

  25. Šumperk - Havliczech 70 s Calibrou - 3 x jumping A0 + 3 x A3, 17. 05. 2024

  26. Zkouška I.: 4/6, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  27. Zkouška II.: Diskvalifikován

  28. Zkouška III.: Diskvalifikován

  29. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN III. + A0, 11. 05. 2024

  30. Agility A2 + A3 M: 5/13, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  31. Jumping A2 + A3 M: 3/13, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  32. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  33. Starý Jičín - Podhradní zkoušky 1, 01. 05. 2024

  34. 1. Zkouška Agility: 2/7, 52.4 s, 8.4 tr. b., 3.36 m/s

  35. 2. Zkouška Agility: 3/7, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.72 m/s

  36. Nové Zámky - Litovel Spring Cup, 27. 04. 2024

  37. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  38. Zkouška I. MA3: 8/14, 59.24 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  39. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  40. 1. zkouška: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška: Diskvalifikován

  42. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  43. Zkouška I. A3 M: Diskvalifikován

  44. Zkouška II. A3 M: Diskvalifikován

  45. Zkouška III. A3 M: 4/9, 52.74 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  46. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  47. 1. zkouška MA2: 1/4, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  48. 2. zkouška MA2: 1/3, 48.36 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  49. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  50. A2 M 1.zkouška: Diskvalifikován

  51. A2 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  52. Jumping M: Diskvalifikován

  53. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  54. 1. zkouška M A2: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška M A2: 1/8, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  56. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  57. A2 M 1.zkouška: 1/7, 47.8 s, 7.8 tr. b., 3.7 m/s

  58. A2 M 2.zkouška: 2/7, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  59. Prostějov - Prostějovský trojboj A2 + A3, 26. 08. 2023

  60. III. Zkouška A2 M: 2/3, 48.79 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  61. II. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  62. I. Zkouška A2 M: 1/3, 47.52 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  63. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  64. Zkouška Agility 1: 1/8, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  65. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  66. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  67. Zkouška I.: 1/4, 40.85 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  68. Zkouška II.: Diskvalifikován

  69. Zkouška III.: 1/4, 40.95 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  70. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  71. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  73. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  74. Agility M: Diskvalifikován

  75. Jumping III. M: Diskvalifikován

  76. Jumping II. M: Diskvalifikován

  77. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  78. Zkouška Agility 1: 2/3, 49.78 s, 10.0 tr. b., 3.15 m/s

  79. Zkouška Agility 2: 3/3, 57.87 s, 11.87 tr. b., 2.89 m/s

  80. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  81. Agility Trial: Diskvalifikován

  82. Jumping Norníkovo bludiště: 16/24, 63.53 s, 13.53 tr. b., 4.27 m/s

  83. Jumping Žabákova cesta: 11/24, 36.81 s, 6.81 tr. b., 3.86 m/s

  84. Nedvězí - Olomoucký dvojskok II. + A0, 14. 05. 2023

  85. Jumping MA0 I.: 1/5, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  86. Jumping MA0 II.: 3/5, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  87. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  88. Tuneliáda A0: 5/9, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  89. 1. Jumping A0: 2/9, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  90. 2. Jumping A0: 4/9, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  91. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  92. 1. jumping MA0: 5/11, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  93. 2. jumping MA0: 3/11, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  94. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  95. 2.jumping MA0: 2/10, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  96. 2.jumping MA0: 4/11, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  97. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  98. A0 M I.: 3/7, 29.35 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  99. A0 M II.: Diskvalifikován

  100. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  101. A0 M I.: 3/8, 22.42 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  102. A0 M II.: Diskvalifikován

  103. Brno - Dogfitness.cz lednové jumpingy + A0, 22. 01. 2023

  104. 1. Zkouška A0 M: 2/8, 22.17 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  105. 2. Zkouška A0 M: 3/8, 23.23 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  106. Brno - Dogfitness.cz jumpingy + A0, 26. 11. 2022

  107. 1. běh A0 M: 1/4, 22.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  108. 2. běh A0 M: Diskvalifikován

  109. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  110. Stars of the Future - Sheltie: Diskvalifikován

  111. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  112. Agility M: Diskvalifikován

  113. Jumping M: Diskvalifikován

  114. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  115. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  116. 1. MA0: 3/4, 39.59 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  117. 2. MA0: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  119. Běh Jump A0 II. M: Diskvalifikován

  120. Běh Jump A0 I. M: 2/3, 25.62 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  121. Šumperk - Havliczech 45/1 Jumping A0, 09. 07. 2022

  122. Jumping I.: 2/2, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  123. Jumping II.: Diskvalifikován

  124. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  125. jumping 1 M: 7/16, 26.0 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  126. jumping 2 M: 10/16, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  127. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  128. Stars of the Future - Sheltie: 1/3, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  129. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  130. II. Jumping A0: 3/4, 21.16 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  131. I. Jumping A0: 3/4, 22.53 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s