Cz En

064119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Tesáková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Ladybird Big Scotty´s Dream, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  2. 2.Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  4. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  5. AGILITY XS: 3/12, 51.6 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  6. JUMPING XS: Diskvalifikován

  7. Zkoušky XSA2: Diskvalifikován

  8. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  9. Agility Open: 7/16, 53.2 s, 25.2 tr. b., 3.67 m/s

  10. Jumping Open: Diskvalifikován

  11. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  12. II. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. I. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  15. Agility Open S: 7/14, 52.21 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  16. Jumping Open S: Diskvalifikován

  17. Zkouška S A1: 1/6, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  18. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  19. Agility 1 S: Diskvalifikován

  20. Agility 2 S: 27/47, 62.3 s, 36.3 tr. b., 3.5 m/s

  21. Jumping 1 S: 33/48, 42.35 s, 13.35 tr. b., 4.13 m/s

  22. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  23. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  24. 1.zkouška SA1 NE: 3/6, 36.97 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  25. 1. zkouška SA1 SO: 3/7, 37.14 s, 25.0 tr. b., 4.01 m/s

  26. 2. zkouška SA1 NE: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška SA1 SO: Diskvalifikován

  28. 3. zkouška SA1 SO: 5/7, 43.28 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  29. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  30. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  31. ZkA. SA1 II.: 2/5, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  32. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  33. Agility small: 12/19, 53.44 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  34. Jumping small: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  36. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  37. Agility S: 14/26, 49.66 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  38. Jumping S: 18/26, 45.5 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  39. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  40. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  41. 1. zkouška: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška: 5/9, 40.44 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  43. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  44. Agility S neděle : Diskvalifikován

  45. Agility S sobota: 12/21, 50.99 s, 25.0 tr. b., 3.49 m/s

  46. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  47. Jumping S sobota: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA1 neděle: 1/8, 38.6 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  49. Zkouška SA1 sobota: Diskvalifikován

  50. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  51. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  53. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  54. 1. Zkouška SA1: 3/5, 44.06 s, 15.06 tr. b., 3.54 m/s

  55. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován