Cz En

039518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Klepalová, Agi Klub Hopík

    Člen KA

Pes

  1. Glamour Giselle Black Bubble, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Nedele Jumping small: Diskvalifikován

  3. Nedele zkouska SA1: Diskvalifikován

  4. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  5. Jumping II. small: Diskvalifikován

  6. Jumping I. small: Diskvalifikován

  7. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  8. 1.Zkouška SA1: 6/7, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  9. 2.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  10. 3.Zkouška SA1: 3/7, 27.8 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  11. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  12. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  13. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  14. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  15. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  16. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  18. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  19. 2. Zka - SA1: 5/7, 31.06 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  20. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  21. II.zkouška SA1: Diskvalifikován

  22. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  23. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  24. Agility S: Diskvalifikován

  25. Jumping S: Diskvalifikován

  26. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  27. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  28. 1. zkouška SA1: 1/1, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  29. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  31. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  33. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  34. 1. Zka - SA1: 2/8, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  35. 2. Zka - SA1: 6/8, 30.75 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  36. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  37. Zkouška II. SA1: 2/7, 35.21 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  38. Zkouška I. SA1: 4/7, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  39. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  40. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  41. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  42. jumping SA1: Diskvalifikován

  43. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  44. Zkouška SA1: 2/4, 33.47 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  45. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  46. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  47. I. zkouška SA1: 3/4, 28.77 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  49. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  50. 2. Zk SA1: Diskvalifikován

  51. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  52. A1 - 1. SA1: Diskvalifikován

  53. A1 - 2. SA1: Diskvalifikován

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  55. SA1 - 1. SA1: Diskvalifikován

  56. SA1 - 2. SA1: Diskvalifikován

  57. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  58. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  59. Tunelovo-barelový běh S: 2/18, 27.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  60. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  61. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  62. Sobota SA1 1: 2/5, 27.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  63. Sobota SA1 2: Diskvalifikován

  64. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  65. Agility 1: Diskvalifikován

  66. Agility 2: Diskvalifikován

  67. Agility 3: Diskvalifikován

  68. Agility 4: Diskvalifikován

  69. Agility Trial: Diskvalifikován

  70. Jumping 1: Diskvalifikován

  71. Jumping 2: Diskvalifikován

  72. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  73. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  74. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  75. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  76. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  77. Tunelovo-barelový běh S: 1/14, 27.35 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  78. Zkouška SA1: Diskvalifikován