039518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Klepalová, Agi Klub Hopík

    Arrow_down

Pes

  1. Glamour Giselle Black Bubble, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Hrádek u Pardubic - Pohodové jumpy vol.2 - A0 , open A1/2/3, 26. 05. 2024

  2. 1. JUMP OPEN S: Diskvalifikován

  3. 2. JUMP OPEN S: 3/4, 37.55 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  4. 3. JUMP OPEN S: 2/4, 29.77 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Květnové jumpingy + 3x jumping A0, 05. 05. 2024

  6. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  7. 2. Jumping S: 2/2, 32.5 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  8. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  9. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  10. Agility J: Diskvalifikován

  11. Agility Squads as Individual: 38/51, 45.36 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  12. Jumping J: 20/36, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  13. Jumping Squads as Individual: 32/52, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  14. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  15. Zkouška SA1: 1/1, 48.03 s, 21.03 tr. b., 3.06 m/s

  16. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  17. Jumping Open S I.: Diskvalifikován

  18. Jumping Open S II.: Diskvalifikován

  19. ZkA. SA1 I.: 2/3, 46.11 s, 21.11 tr. b., 3.54 m/s

  20. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  21. Zkouška SA1 I: 3/11, 30.8 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  22. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  23. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  24. 2. Jumping S: 4/10, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  25. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  26. Nedele Jumping small: Diskvalifikován

  27. Nedele zkouska SA1: Diskvalifikován

  28. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  29. Jumping II. small: Diskvalifikován

  30. Jumping I. small: Diskvalifikován

  31. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  32. 1.Zkouška SA1: 6/7, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  33. 2.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  34. 3.Zkouška SA1: 3/7, 27.8 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  35. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  36. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  37. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  38. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  39. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  40. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  42. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  43. 2. Zka - SA1: 5/7, 31.06 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  44. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  45. II.zkouška SA1: Diskvalifikován

  46. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  47. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  48. Agility S: Diskvalifikován

  49. Jumping S: Diskvalifikován

  50. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  51. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  52. 1. zkouška SA1: 1/1, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  53. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  55. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  57. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  58. 1. Zka - SA1: 2/8, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  59. 2. Zka - SA1: 6/8, 30.75 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  60. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  61. Zkouška II. SA1: 2/7, 35.21 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  62. Zkouška I. SA1: 4/7, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  63. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  64. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  65. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  66. jumping SA1: Diskvalifikován

  67. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  68. Zkouška SA1: 2/4, 33.47 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  69. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  70. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. I. zkouška SA1: 3/4, 28.77 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  72. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  73. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  74. 2. Zk SA1: Diskvalifikován

  75. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  76. A1 - 1. SA1: Diskvalifikován

  77. A1 - 2. SA1: Diskvalifikován

  78. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  79. SA1 - 1. SA1: Diskvalifikován

  80. SA1 - 2. SA1: Diskvalifikován

  81. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  82. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  83. Tunelovo-barelový běh S: 2/18, 27.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  84. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  85. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  86. Sobota SA1 1: 2/5, 27.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  87. Sobota SA1 2: Diskvalifikován

  88. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Agility 2: Diskvalifikován

  92. Agility 3: Diskvalifikován

  93. Agility 4: Diskvalifikován

  94. Jumping 1: Diskvalifikován

  95. Jumping 2: Diskvalifikován

  96. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  97. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  98. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  99. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  100. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  101. Tunelovo-barelový běh S: 1/14, 27.35 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  102. Zkouška SA1: Diskvalifikován