Cz En

003818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Storchová

    Člen KA

Pes

  1. Akima Belami-Feebee, Malý kontinentální španěl

Výsledky

  1. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  2. 1. zkouška A3 XS: 1/2, 50.97 s, 5.97 tr. b., 4.14 m/s

  3. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  4. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  5. Agility "Aquapark Děčín" XS: Diskvalifikován

  6. Jumping A2,A3 "Grešík" XS: Diskvalifikován

  7. Zkouška "CareMedica" XSA3: 2/3, 48.78 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  8. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  9. Agility: 1/2, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  10. Jumping: 1/2, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  11. Zkouška sobota: 1/1, 50.99 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  12. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  13. ČT - 1. zkouška A3 XS: 1/1, 68.92 s, 31.92 tr. b., 3.19 m/s

  14. ČT - 2. zkouška A3 XS: 1/1, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  15. NE - 1. jumping XS: Diskvalifikován

  16. PÁ - 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  17. PÁ - 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  18. SO - 1. zkouška A3 XS: 1/1, 60.59 s, 8.59 tr. b., 3.63 m/s

  19. SO - 2. zkoušku A3 XS: 1/1, 50.16 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  21. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  24. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  25. Jumping OPEN I. XS: Diskvalifikován

  26. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  27. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  28. 1.zkouška: 1/1, 50.63 s, 4.63 tr. b., 3.63 m/s

  29. 2.zkouška: 1/1, 62.82 s, 13.82 tr. b., 3.12 m/s

  30. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  31. 1. zkouška XSA3: 2/5, 62.67 s, 19.67 tr. b., 3.43 m/s

  32. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  33. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  34. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška XSA3: 2/3, 60.47 s, 17.47 tr. b., 3.36 m/s

  37. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  38. 1.zkouška: Diskvalifikován

  39. 2.zkouška: Diskvalifikován

  40. Jumping: Diskvalifikován

  41. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  42. I. agility XS: Diskvalifikován

  43. II. agility XS: Diskvalifikován

  44. II. jumping XS: Diskvalifikován

  45. I. jumping XS: Diskvalifikován

  46. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  47. II. zkouška A2 XS: 1/1, 48.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  48. I. zkouška A2 XS: 1/1, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  49. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  50. ZkA. XSA2 I.: 1/4, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  51. ZkA. XSA2 II.: Diskvalifikován

  52. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  53. Agility XS: 3/7, 47.03 s, 6.03 tr. b., 3.83 m/s

  54. Jumping XS: Diskvalifikován

  55. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  57. Czech Imp Jump: 4/6, 30.52 s, 1.52 tr. b., 3.93 m/s

  58. Jumping 1: 2/6, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  59. Jumping 2: 5/6, 46.56 s, 5.56 tr. b., 4.08 m/s

  60. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  61. Agility XS: Diskvalifikován

  62. Jumping XS: Diskvalifikován

  63. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  64. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  65. II. zkouška XSA2: 4/5, 49.18 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  66. I. zkouška XSA2: 1/5, 47.09 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  67. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  68. Agility Finále S_neděle: 4/9, 58.32 s, 11.32 tr. b., 3.26 m/s

  69. Agility Open S_sobota: 2/15, 57.19 s, 0.19 tr. b., 3.69 m/s

  70. Jumping S_neděle: Diskvalifikován

  71. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  72. SA2-neděle: Diskvalifikován

  73. SA2_sobota: Diskvalifikován

  74. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  75. ZkA. XSA2 I.: 1/3, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  76. ZkA. XSA2 II.: 1/3, 43.99 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  77. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  78. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  80. 3. Jumping XSA2: 1/1, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  81. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  82. Batmanův jumping S: 4/12, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  83. Jumping superhrdinů S: Diskvalifikován

  84. Kapitánský jumping S: 6/12, 41.86 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  85. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  86. Batmanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  87. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  89. 1.Zkouška XSA2: 2/3, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  90. 2.Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  91. 3.Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  92. Jumping XS: Diskvalifikován

  93. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  94. Jelenův Jumping XS: 2/5, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  95. PhysioDOG Agility XS: 2/5, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  96. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  97. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  98. 1.Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  99. 2.Zkouška - XSA1: 1/3, 40.31 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  100. Agility XS: 1/4, 58.58 s, 18.58 tr. b., 3.48 m/s

  101. Jumping XS: Diskvalifikován

  102. Zkouška - XSA1: 1/2, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  103. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  104. 1.zkouška: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška: 2/4, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  106. Jumping Light: 2/7, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  107. Jumping Standard: Diskvalifikován

  108. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  109. 1.Zkouška SA1: 6/7, 46.24 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  110. 2.Zkouška SA1: 4/7, 68.05 s, 25.05 tr. b., 2.42 m/s

  111. Jumping SA1: 2/7, 25.01 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  112. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  113. Jumping II. small: Diskvalifikován

  114. Jumping I. small: Diskvalifikován

  115. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  116. Agility S: Diskvalifikován

  117. Jumping S: Diskvalifikován

  118. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  119. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  120. Agility S: Diskvalifikován

  121. JUMPING S: Diskvalifikován

  122. Zkouška agility SA1: Diskvalifikován

  123. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  124. I. jumping S: Diskvalifikován