084721

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Blanka Lauterbachová

    Arrow_down

Pes

  1. Tobiáš, Jack Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  2. 1. Zkouška XSA2: 1/3, 46.04 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  3. 2. Zkouška XSA2: 2/3, 51.63 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  4. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 16. 03. 2024

  5. Zkouška XS A2 - I.: Diskvalifikován

  6. Zkouška XS A2 - II.: Diskvalifikován

  7. Zkouška XS A2 - III.: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  9. Agility 1 - XSmall: 4/15, 31.27 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  10. Agility 2 - XSmall: 8/14, 36.37 s, 13.37 tr. b., 3.41 m/s

  11. Jumping 1 - XSmall: 7/15, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  12. Jumping 2 - XSmall: 11/14, 27.33 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  13. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  14. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  16. 3. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  17. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  18. Czech Imp Jump XSmall: 17/19, 24.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. Jumping 1 - XSmall: 10/19, 43.77 s, 2.77 tr. b., 3.82 m/s

  20. Kladno - Zkoušky - únor 2024, 16. 02. 2024

  21. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška XSA2: 2/3, 44.9 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  23. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  24. Jumping 2+3 XS: 1/4, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  25. XSA2 I: Diskvalifikován

  26. XSA2 II: Diskvalifikován

  27. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  28. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  30. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  31. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška A2 XS: 1/2, 55.14 s, 3.14 tr. b., 3.52 m/s

  33. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  34. 1. Zkouška XSA2: 2/5, 49.95 s, 2.95 tr. b., 3.56 m/s

  35. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  37. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  38. První zkouška: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  40. Czech Imp Jump XSmall: 12/17, 30.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  41. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  42. Jumping 2 - XSmall: 10/17, 57.26 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  43. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  44. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška XSA2: 1/3, 56.75 s, 11.75 tr. b., 3.31 m/s

  46. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  47. XSA2 I: Diskvalifikován

  48. XSA2 II: Diskvalifikován

  49. XS Jumping I A2+A3: Diskvalifikován

  50. Kladno - Zkoušky - prosinec 2023, 01. 12. 2023

  51. 1. zkouška XSA2: 1/2, 51.74 s, 1.74 tr. b., 3.71 m/s

  52. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  53. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  54. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  55. První zkouška: Diskvalifikován

  56. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  57. Czech Imp Jump XSmall: 7/16, 25.16 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  58. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 - XSmall: 11/16, 49.98 s, 12.98 tr. b., 3.78 m/s

  60. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  61. 1. Zkouška XSA2: 3/6, 44.23 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  62. 2. Zkouška XSA2: 2/6, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  63. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  64. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  65. Agility družstev XS: Diskvalifikován

  66. Agility jednotlivců XS: 21/28, 56.76 s, 21.76 tr. b., 3.05 m/s

  67. Hra neděle XS: Diskvalifikován

  68. Hra sobota XS: 3/13, 20.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  69. Jumping družstev XS: 6/15, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  70. Jumping jednotlivců XS: Diskvalifikován

  71. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  72. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  74. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem s Calibrou, 16. 09. 2023 - 17. 09. 2023

  75. Agility Neděle XS: Diskvalifikován

  76. Agility Sobota XS: Diskvalifikován

  77. Jumping neděle XS: 5/13, 39.69 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  78. Jumping sobota XS: 6/17, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  79. Zkouška neděle XS2: Diskvalifikován

  80. Zkouška sobota XS2: 1/5, 42.25 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  81. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  82. Agility XS: 3/6, 66.64 s, 30.64 tr. b., 3.21 m/s

  83. Jumping XS: Diskvalifikován

  84. XSA2: 1/1, 50.58 s, 7.58 tr. b., 3.58 m/s

  85. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  86. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška XSA2: 1/5, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  88. 3. Zkouška XSA2: 3/5, 52.04 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  89. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  90. 1. Zkouška XSA2: 2/3, 58.88 s, 6.88 tr. b., 3.35 m/s

  91. 2. Zkouška XSA2: 2/3, 53.28 s, 15.28 tr. b., 3.45 m/s

  92. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  93. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  94. Jumping XS: 2/9, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  95. Zkouška XSA2 I: Diskvalifikován

  96. Zkouška XSA2 II: Diskvalifikován

  97. Terezín - Agility pro Ukrajinu III., 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  98. Jumping 2+3 XS: 1/1, 65.9 s, 27.9 tr. b., 3.11 m/s

  99. XSA2 I: Diskvalifikován

  100. XSA2 II: Diskvalifikován

  101. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  102. Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  103. Jumping družstev: 6/10, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  104. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  105. 1. Zkouška XSA2: 3/3, 42.01 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  106. 2. Zkouška XSA2: 3/3, 47.27 s, 24.27 tr. b., 3.38 m/s

  107. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  108. Agility Open XS: 5/8, 63.2 s, 11.2 tr. b., 3.48 m/s

  109. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  110. Zkouška A2 XS: 2/3, 48.7 s, 5.7 tr. b., 3.9 m/s

  111. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  112. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  114. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  115. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  116. První zkouška: Diskvalifikován

  117. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  118. 1. Zkouška XSA2: 1/6, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  119. 2. Zkouška XSA2: 1/6, 41.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  120. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  121. 1. Zkouška XSA2: 2/2, 48.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  122. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  123. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  124. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  125. První zkouška: 3/5, 49.41 s, 6.41 tr. b., 3.58 m/s

  126. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 02. 2023

  127. Druhá zkouška: 1/2, 51.38 s, 11.38 tr. b., 3.27 m/s

  128. První zkouška: 1/2, 46.59 s, 4.59 tr. b., 3.43 m/s

  129. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 01. 2023

  130. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  131. První zkouška: Diskvalifikován

  132. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  133. 1. Zkouška XSA2: 2/4, 42.89 s, 10.89 tr. b., 3.82 m/s

  134. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  135. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  136. 1. Zkouška XSA2: 1/3, 49.19 s, 5.19 tr. b., 3.82 m/s

  137. 2. Zkouška XSA2: 1/3, 53.1 s, 16.1 tr. b., 3.67 m/s

  138. 3. Zkouška XSA2: 3/3, 43.03 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  139. Buštěhrad - Vánoční dvojzkoušky na pohodu, 16. 12. 2022

  140. Druhá zkouška: 1/3, 45.51 s, 9.51 tr. b., 3.12 m/s

  141. První zkouška: Diskvalifikován

  142. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  143. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška XSA1: 2/5, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  145. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  146. XSA1 I: 1/1, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  147. XSA1 II: Diskvalifikován

  148. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  149. Druhá zkouška: 1/4, 42.86 s, 1.86 tr. b., 3.31 m/s

  150. První zkouška: Diskvalifikován

  151. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  152. 1. Jumping XS: 6/13, 36.2 s, 9.2 tr. b., 3.76 m/s

  153. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  154. 3. Jumping XS: 4/13, 35.54 s, 9.54 tr. b., 3.71 m/s

  155. 4. Jumping XS: 7/13, 39.18 s, 9.18 tr. b., 3.6 m/s

  156. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  157. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  159. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  160. Agility Open XS: Diskvalifikován

  161. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  162. Zkouška A1 XS: 2/3, 49.37 s, 7.37 tr. b., 3.3 m/s

  163. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  164. Zkouška XSA1 I.: 2/3, 37.75 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  165. Zkouška XSA1 II.: 2/3, 39.66 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  166. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  167. Zkouška XS A1 - I.: Diskvalifikován

  168. Zkouška XS A1 - II.: 1/3, 39.0 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  169. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  170. Agility Neděle XS: Diskvalifikován

  171. Agility XS: Diskvalifikován

  172. Jumping neděle XS: 7/15, 44.41 s, 14.41 tr. b., 4.01 m/s

  173. Jumping XS: Diskvalifikován

  174. Zkouška Neděle XS1: Diskvalifikován

  175. Zkouška XS1: 5/10, 44.02 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  176. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  177. Zkouška XS A1 - I.: 1/2, 39.28 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  178. Zkouška XS A1 - II.: 1/2, 45.53 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  179. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  180. 1. Zkouška XSA1: 1/2, 51.14 s, 17.14 tr. b., 3.3 m/s

  181. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  182. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  183. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  185. 3. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  186. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  187. Zkouška XS A1 - I.: 1/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  188. Zkouška XS A1 - II.: 1/7, 61.09 s, 33.09 tr. b., 2.78 m/s

  189. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  190. Zkouška 1 XSA1: 3/6, 42.75 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  191. Zkouška 2 XSA1: Diskvalifikován

  192. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  193. Jumping S: Diskvalifikován

  194. Neděle Jumping S: 7/20, 42.3 s, 3.3 tr. b., 3.78 m/s

  195. Neděle Zkouška SA1 : 2/8, 42.49 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  196. Neděle Zkouška2 SA1 : Diskvalifikován

  197. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  198. Zkouška2 SA1: 1/10, 41.26 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  199. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  200. Czech Imp Jump Small: 21/25, 32.31 s, 11.31 tr. b., 3.37 m/s

  201. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  202. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  203. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  204. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  206. 3. Zkouška SA1: 3/5, 41.46 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s