Cz En

003419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sabina Žáková

Pes

  1. Kim, Border kolie

Výsledky

  1. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  2. Zkouška LA2 - druhá: 2/11, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  3. Zkouška LA2 - první: 1/11, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  4. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  5. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  7. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  8. 1. Zkouška LA1: 1/12, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  9. 2. Zkouška LA1: 9/12, 38.77 s, 20.0 tr. b., 3.66 m/s

  10. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  11. ZK1: 7/10, 32.32 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  12. ZK2: 5/10, 31.39 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  13. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  14. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška LA1: 5/14, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  16. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  17. 1. Zkouška LA1: 3/12, 26.17 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  19. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  20. Agility Open: Diskvalifikován

  21. Agility Zk: 1/9, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  22. Jumping Open: 13/36, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  23. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  24. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  26. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  27. AGILITY: Diskvalifikován

  28. JUMPING: Diskvalifikován

  29. LA1: Diskvalifikován

  30. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  31. 1 .běh LA1: 1/15, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  32. 2. běh LA1: 8/15, 35.86 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  33. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  34. Zkouška: Diskvalifikován

  35. Zkouška II: Diskvalifikován

  36. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  37. Zkouška Ne-1 LA1: Diskvalifikován

  38. Zkouška Ne-2 LA1: 2/7, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  39. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  40. 1.zkouška LA1: 2/11, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  41. 2.zkouška LA1: 5/11, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  42. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  43. Zkouška 1 LA1: 5/12, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  44. Zkouška 2 LA1: 8/12, 37.26 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  45. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  46. 1. Zkouška LA1: 8/23, 40.2 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  47. 2. Zkouška LA1: 3/23, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  48. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  50. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován