063622

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Štihlová

    Arrow_down

Pes

  1. B’Yoko Never Never Land, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  2. 1. zkouška Dogplace: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška Dogplace: 3/10, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  5. 1.zkouška LA1: 4/9, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  6. 2. zkouška L A1: 2/9, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  7. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  8. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška Agility: 7/15, 42.21 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  10. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  11. 1.zkouška LA1: 2/8, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  12. 2. zkouška L A1: Diskvalifikován

  13. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  14. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška L A1: 2/12, 27.82 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  16. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  17. Agility 1 L: Diskvalifikován

  18. Agility 2 L: Diskvalifikován

  19. Agility 3 L: Diskvalifikován

  20. Exam LA1: 2/18, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  21. Jumping 1 L: 41/127, 41.12 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  22. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  23. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  24. Agility II L: Diskvalifikován

  25. Agility I L: 39/93, 41.9 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  26. Jumping II L: 3/94, 34.18 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  27. Jumping I L: Diskvalifikován

  28. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  29. Agility 1: Diskvalifikován

  30. Agility 2: Diskvalifikován

  31. Jumping 1: 36/116, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  32. Jumping 2: 2/116, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  33. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN II, 13. 05. 2023

  34. Open Agility Large: Diskvalifikován

  35. Open Jumping Large: 1/20, 38.1 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  36. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  37. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  38. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  40. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  41. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  42. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  43. Agility Trial Louie I: Diskvalifikován

  44. Agility Trial Louie II: 5/15, 32.29 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  45. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  46. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška LA1: 3/10, 31.48 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s