Cz En

Agility Open L_sobota

  1. Datum: 23. 11. 2019
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 106.0 s
  7. Délka: 211.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 38.95 5.42 V V
2 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 43.19 4.89 V V
3 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 0 0 0.0 0.0 43.63 4.84 V V
4 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 45.37 4.65 V V
5 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 48.37 4.36 V V
6 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 37.0 5.7 V V
7 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 1 2.02 7.02 59.02 3.58 VD VD
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska Mawr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064018 Martina Červenková Bauglir Dark Lavondyss Lavondyss Labradors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009219 Kateřina Szturzová Evelina Cordata DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011719 Agáta Marková Falco Compatriota di Bonfini DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska Free your MaiGirma Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Pink Panther Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Cherry Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO