Cz En

Markéta Malinčíková

  1. Číslo: 001648
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 12. 01. 2011
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 043907 (L), Beky

  2. 081513 (L), Adélka Farma Štěkot

  3. 081613 (ML), Viento

  4. 038215 (M), Gerda

  5. 035518 (M), Enzy

  6. 024421 (L), Best Spook Crazy Pack

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  2. Agility Trial I, Best Spook Crazy Pack: 2/7, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  3. Agility Trial II, Best Spook Crazy Pack: Diskvalifikován

  4. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  5. Zkouška I., Best Spook Crazy Pack: Diskvalifikován

  6. Zkouška II., Best Spook Crazy Pack: Diskvalifikován

  7. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  8. Jumping A2, Best Spook Crazy Pack: 1/4, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. Zkouška I., Best Spook Crazy Pack: Diskvalifikován

  10. Zkouška II., Best Spook Crazy Pack: 1/4, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  11. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  12. Zkouška I., Best Spook Crazy Pack: 1/5, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  13. Zkouška II., Best Spook Crazy Pack: 1/5, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  14. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  15. 1. Zkouška A1 L, Best Spook Crazy Pack: 5/17, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  16. 2. Zkouška A1 L, Best Spook Crazy Pack: 3/17, 28.15 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  17. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  18. TRIAL I., Best Spook Crazy Pack: 5/15, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  19. TRIAL II., Best Spook Crazy Pack: 9/15, 29.81 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  20. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  21. Agility LA, Best Spook Crazy Pack: Diskvalifikován

  22. Jumping LA, Best Spook Crazy Pack: 4/20, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  23. Zkouška LA1, Best Spook Crazy Pack: 3/9, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  24. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  25. Agility Trial I, Best Spook Crazy Pack: 6/12, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  26. Agility Trial II, Best Spook Crazy Pack: 5/12, 31.55 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  27. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  28. 1. Zkouška LA1, Best Spook Crazy Pack: 1/15, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  29. 2. Zkouška LA1, Best Spook Crazy Pack: Diskvalifikován

  30. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  31. Agility Trial I, Best Spook Crazy Pack: Diskvalifikován

  32. Agility Trial II, Best Spook Crazy Pack: 4/10, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  33. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  34. 1. zkouška A1 L, Best Spook Crazy Pack: 1/11, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. 2. zkouška A1 L, Best Spook Crazy Pack: 2/11, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  36. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  37. Agility Trial I, Enzy: Diskvalifikován

  38. Agility Trial II, Enzy: Diskvalifikován

  39. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  40. Agility Trial I, Enzy: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II, Enzy: Diskvalifikován

  42. Jumping Open, Enzy: Diskvalifikován

  43. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  44. Agility MA, Enzy: Diskvalifikován

  45. Jumping MA, Enzy: 13/23, 56.22 s, 22.22 tr. b., 3.29 m/s

  46. Zkouška MA1, Enzy: 2/6, 51.56 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  47. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  48. Agility Open, Enzy: 5/21, 63.09 s, 22.09 tr. b., 3.11 m/s

  49. Agility Trial, Enzy: 3/4, 45.0 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  50. Jumping Open, Enzy: 9/21, 48.38 s, 7.38 tr. b., 4.01 m/s

  51. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  52. Agility I, Gerda: 1/13, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  53. Agility II, Gerda: 1/13, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  54. Jumping 2+3, Gerda: Diskvalifikován

  55. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  56. II.zkouška MA2, Gerda: Diskvalifikován

  57. I.zkouška MA2, Gerda: 2/7, 47.63 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  58. JUMPING M, Gerda: Diskvalifikován

  59. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  60. Agility I, Gerda: 2/6, 30.12 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  61. Agility I, Viento: Diskvalifikován

  62. Agility II, Viento: Diskvalifikován

  63. Agility II, Gerda: Diskvalifikován

  64. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  65. 1. zkouška A1, Gerda: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška , Gerda: 1/8, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  67. Jumping, Gerda: Diskvalifikován

  68. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  69. 1. zkouška, Gerda: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška, Gerda: 3/7, 41.07 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  71. Jumping, Gerda: 2/7, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  72. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  73. II. LA1, Viento: Diskvalifikován

  74. I. LA1, Viento: Diskvalifikován

  75. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  76. Jumping Open, Adélka Farma Štěkot: Diskvalifikován

  77. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  78. Agility - "Zkoušky", Adélka Farma Štěkot: Diskvalifikován

  79. Jumping Open, Adélka Farma Štěkot: Diskvalifikován