Pavlína Bohunová

  1. Číslo: 002418
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 056209 (M), Melisa Od Hrubého lesa

    Arrow_down
  2. 056309 (M), Ellen Z Ráje Sidy

    Arrow_down
  3. 005112 (S), Babetka od Hrubého lesa

    Arrow_down
  4. 072613 (S), Flow od Hrubého lesa

    Arrow_down
  5. 072713, Uragan v.d. Bismarckquelle

    Arrow_down
  6. 028715 (L), Gianna El Greco Wapini von Folge

    Arrow_down
  7. 061319 (ML), New Dimenzion of Silent Storm

    Arrow_down
  8. 061419 (L), I'm New Hipolyta Wapini von Folge

    Arrow_down
  9. 070221 (L), Jumi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  2. III. zkouška, Jumi: 3/8, 38.94 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  3. II. zkouška, Jumi: Diskvalifikován

  4. I. zkouška, Jumi: Diskvalifikován

  5. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  6. II. zkouška A1 L, Jumi: 1/7, 35.27 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  7. I. zkouška A1 L, Jumi: 2/7, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  8. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  9. Druhá zkouška, Flow od Hrubého lesa: 2/7, 49.67 s, 13.67 tr. b., 3.64 m/s

  10. První zkouška, Flow od Hrubého lesa: 1/7, 52.21 s, 5.21 tr. b., 3.56 m/s

  11. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  12. II. Zk LA2, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 4/9, 46.07 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  13. I. Zk LA2, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 3/9, 45.64 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  14. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  15. II. Zk LA2, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  16. I. Zk LA2, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  18. Druhá zkouška, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 4/8, 41.14 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  19. První zkouška, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  21. II. zkouška A2 L, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  22. I. zkouška A2 L, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  23. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  24. 1. Zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 3/8, 37.77 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  25. 2. Zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 2/8, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  26. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  27. LA1 I, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 3/14, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  28. LA1 II, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  29. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  30. LA1 - I., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 1/2, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  31. LA1 - II., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  32. MLA1 - I., New Dimenzion of Silent Storm: 1/5, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  33. MLA1 - II., New Dimenzion of Silent Storm: 2/5, 40.12 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  34. SA3 - I., Flow od Hrubého lesa: 5/7, 58.35 s, 19.35 tr. b., 3.63 m/s

  35. SA3 - II., Flow od Hrubého lesa: 2/7, 58.97 s, 3.97 tr. b., 3.73 m/s

  36. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  37. ZkA. LA1 I., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 3/12, 38.11 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  38. ZkA. LA1 II., I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 1/12, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  39. ZkA. MLA1 I., New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  40. ZkA. MLA1 II., New Dimenzion of Silent Storm: 1/5, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  41. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  42. II. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 4/13, 44.41 s, 5.41 tr. b., 3.45 m/s

  43. II. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  44. I. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 1/13, 40.66 s, 5.66 tr. b., 3.42 m/s

  45. I. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: 1/2, 28.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  47. Jumping 1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  48. Jumping 1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  49. Jumping 2, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  50. Jumping 2, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  51. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  52. III. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 5/12, 35.45 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  53. III. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  54. II. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: 5/12, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  55. II. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: 2/4, 39.57 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  56. I. zkouška LA1, I'm New Hipolyta Wapini von Folge: Diskvalifikován

  57. I. zkouška MLA1, New Dimenzion of Silent Storm: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  59. SA3 - I., Flow od Hrubého lesa: 1/3, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  60. SA3 - II., Flow od Hrubého lesa: 2/3, 47.03 s, 7.03 tr. b., 3.93 m/s

  61. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  62. III. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 3/8, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  63. II. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  64. I. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 4/8, 41.79 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  65. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  66. Druhá zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 2/20, 47.5 s, 1.5 tr. b., 3.75 m/s

  67. První zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 4/20, 45.4 s, 6.4 tr. b., 3.7 m/s

  68. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  69. II. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  70. I. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: 2/2, 44.07 s, 5.07 tr. b., 3.97 m/s

  71. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  72. 1. zkouška LA1, Gianna El Greco Wapini von Folge: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška LA1, Gianna El Greco Wapini von Folge: 8/22, 35.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  74. 3. zkouška LA1, Gianna El Greco Wapini von Folge: Diskvalifikován

  75. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  76. III.zkouska SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  77. II.zkouska SA3, Flow od Hrubého lesa: 2/6, 45.0 s, 13.0 tr. b., 3.44 m/s

  78. I. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  79. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  80. Zkouska III SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  81. Zkouska II SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  82. Zkouska I SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  83. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  84. Zkouska III SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  85. Zkouska II SA3, Flow od Hrubého lesa: 3/3, 49.23 s, 7.23 tr. b., 3.9 m/s

  86. Zkouska I SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  87. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  88. 1. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  90. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  91. ZkA 1 So, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  92. ZkA 2 So, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  93. ZkA 3 So, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  94. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  95. Zkouška SA3 druhá, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  96. Zkouška SA3 první, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  97. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  98. Heroutice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 4/9, 42.41 s, 2.41 tr. b., 3.61 m/s

  99. Heroutice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  100. Heroutice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: 6/9, 39.42 s, 6.42 tr. b., 3.55 m/s

  101. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  102. 1. ZK SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  103. 2. ZK SA3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  104. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  105. Horní Počernice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 2/16, 38.26 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  106. Horní Počernice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  107. Horní Počernice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: 5/16, 47.84 s, 9.84 tr. b., 3.49 m/s

  108. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  109. ZkA I., Flow od Hrubého lesa: 2/17, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  110. ZkA I., Gianna El Greco Wapini von Folge: 6/15, 45.5 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  111. ZkA II., Flow od Hrubého lesa: 4/17, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  112. ZkA II., Gianna El Greco Wapini von Folge: Diskvalifikován

  113. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  114. ZkA 1, Flow od Hrubého lesa: 1/13, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  115. ZkA 2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  116. ZkA 3, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  117. Řitka - ZKOUŠKY - březen 2015, 13. 03. 2015

  118. 1.ZKOUSKA SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  119. 2.zkouska SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  120. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  121. 1. zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 8/15, 42.72 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  122. 2. zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/15, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  123. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  124. Zkouska1 SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/3, 42.5 s, 2.5 tr. b., 3.01 m/s

  125. zkouska2 SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/3, 50.97 s, 15.97 tr. b., 2.83 m/s

  126. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  127. Heroutice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 2/10, 42.4 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  128. Heroutice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  129. Heroutice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  130. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  131. 1.zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/5, 41.5 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  132. 2. zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: 1/5, 43.72 s, 0.0 tr. b., 3.2 m/s

  133. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  134. zkouška 1 SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  135. zkouška 2 SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  136. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  137. zkouska1 SA2, Flow od Hrubého lesa: 2/2, 46.69 s, 21.69 tr. b., 2.76 m/s

  138. zkouska2 SA2, Flow od Hrubého lesa: 2/2, 41.32 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  139. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  140. Zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  141. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  142. Zkouška SA2, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  143. Řitka - ZKOUŠKY březen 2014, 07. 03. 2014

  144. 1. zk SA1, Flow od Hrubého lesa: 1/5, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  145. 2. zk SA1, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  146. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  147. Heroutice, 1. běh, Flow od Hrubého lesa: 2/12, 41.46 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  148. Heroutice, 2. běh, Flow od Hrubého lesa: 3/12, 41.41 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  149. Heroutice, 3. běh, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  150. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  151. 1.zkouška SA1, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  152. 2.zkouška SA1, Flow od Hrubého lesa: 3/4, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.05 m/s

  153. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  154. 1. Zkouška, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  156. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  157. Jumping Open, Flow od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  158. Zkoušky, Flow od Hrubého lesa: 2/4, 38.23 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  159. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  160. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: 3/5, 36.56 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  161. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  162. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  163. SA1 SA1, Babetka od Hrubého lesa: 6/17, 39.83 s, 7.83 tr. b., 3.21 m/s

  164. SA1-2 SA1, Babetka od Hrubého lesa: 2/17, 47.33 s, 7.33 tr. b., 2.81 m/s

  165. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  166. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: 2/3, 51.81 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  167. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Melisa Od Hrubého lesa: 4/7, 41.37 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  168. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: 2/3, 47.91 s, 6.91 tr. b., 3.28 m/s

  169. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  170. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  171. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Melisa Od Hrubého lesa: 1/12, 41.15 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  172. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  173. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: 2/12, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  174. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Melisa Od Hrubého lesa: 3/12, 48.16 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  175. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  176. Zkouška A2 II MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 3/13, 44.57 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  177. Zkouška A2 I MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 3/13, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  178. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  179. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Ellen Z Ráje Sidy: 1/6, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  180. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  181. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  182. Agility MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  183. Agility MA2 - 2., Ellen Z Ráje Sidy: 3/20, 41.81 s, 2.81 tr. b., 3.71 m/s

  184. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  185. Agility MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  186. Agility MA2 - 2., Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  187. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  188. Agility MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 8/16, 48.49 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  189. Agility MA2 - 2., Melisa Od Hrubého lesa: 9/16, 44.98 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  190. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  191. Agility MA, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  192. Agility MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/8, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  193. Jumping MA, Melisa Od Hrubého lesa: 6/9, 42.15 s, 15.15 tr. b., 3.49 m/s

  194. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  195. AGILITY, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  196. JUMPING, Melisa Od Hrubého lesa: 6/13, 36.92 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  197. MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/7, 41.43 s, 9.43 tr. b., 3.72 m/s

  198. Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II., 14. 08. 2010 - 15. 08. 2010

  199. NE - Agility M, Melisa Od Hrubého lesa: 9/24, 44.96 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  200. NE - Agility M, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  201. NE - Jumping M, Melisa Od Hrubého lesa: 5/22, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  202. NE - Jumping M, Ellen Z Ráje Sidy: 17/22, 37.78 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  203. NE - Zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  204. NE - Zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  205. SO - Agility M, Melisa Od Hrubého lesa: 11/26, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  206. SO - Agility M, Ellen Z Ráje Sidy: 14/26, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  207. SO - Jumping M, Melisa Od Hrubého lesa: 10/26, 38.06 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  208. SO - Jumping M, Ellen Z Ráje Sidy: 19/26, 45.09 s, 19.09 tr. b., 3.37 m/s

  209. SO - Zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 2/14, 46.75 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  210. SO - Zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/14, 47.97 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  211. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  212. 1.zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  213. 1.zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  214. 2.zkouška MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 4/11, 49.32 s, 16.32 tr. b., 3.24 m/s

  215. 2.zkouška MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  216. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  217. AGILITY, Ellen Z Ráje Sidy: 3/17, 40.59 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  218. AGILITY, Melisa Od Hrubého lesa: 4/17, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  219. JUMPING, Melisa Od Hrubého lesa: 2/16, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  220. JUMPING, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  221. MA2, Melisa Od Hrubého lesa: 2/8, 44.43 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  222. MA2, Ellen Z Ráje Sidy: Diskvalifikován

  223. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  224. Jarní závody agility 2010, Ellen Z Ráje Sidy: 4/9, 48.73 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  225. Jarní závody agility 2010, Ellen Z Ráje Sidy: 5/20, 46.18 s, 0.18 tr. b., 3.66 m/s

  226. Jarní závody agility 2010, Melisa Od Hrubého lesa: 8/20, 36.45 s, 2.45 tr. b., 4.25 m/s

  227. Jarní závody agility 2010, Ellen Z Ráje Sidy: 9/20, 36.92 s, 2.92 tr. b., 4.2 m/s

  228. Jarní závody agility 2010, Melisa Od Hrubého lesa: 12/20, 47.96 s, 11.96 tr. b., 3.52 m/s

  229. Jarní závody agility 2010, Melisa Od Hrubého lesa: Diskvalifikován

  230. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  231. Agility MA1, Melisa Od Hrubého lesa: 3/7, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  232. Agility MA1 - 2., Melisa Od Hrubého lesa: 3/7, 39.83 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  233. Agility MA2, Ellen Z Ráje Sidy: 14/16, 48.66 s, 16.66 tr. b., 3.53 m/s

  234. Agility MA2 - 2., Ellen Z Ráje Sidy: 4/16, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s