020219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Lišková

    Arrow_down

Pes

  1. Beatle, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  2. Agility Open L: Diskvalifikován

  3. Jumping Light L: Diskvalifikován

  4. Jumping Open L: 5/18, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  5. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  6. Agility L: 15/32, 37.04 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. ZkouškaLA3: 3/17, 48.57 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  9. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  10. II. Jump 2/3 L: 4/10, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  11. I. Jump 2/3 L: 6/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  12. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  13. 1. zkouška LA3: 2/6, 48.27 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  14. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Pňov - Předhradí - 10. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 23. 09. 2023

  16. 1.Zkouška: 4/5, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  17. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  18. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  19. Zkouška LA3 I.: 9/14, 51.45 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  20. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  21. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  22. AGILITY dry L: Diskvalifikován

  23. AGILITY extra dry L: Diskvalifikován

  24. JUMPING brut L: 12/39, 41.87 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. JUMPING zero brut L: Diskvalifikován

  26. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  27. Agility 1 L: Diskvalifikován

  28. Agility 2 L: 14/109, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  29. Jumping 1 L: 15/114, 42.59 s, 0.59 tr. b., 4.37 m/s

  30. Jumping 2 L: 42/108, 34.26 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  31. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  32. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: 11/44, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  33. Mistrovství jednotlivců OPEN L: 23/51, 31.26 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  34. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  35. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 32/112, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  36. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  37. Tachyon Trophy OPEN L: 22/50, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  38. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  40. QA1 Agility: Diskvalifikován

  41. QA2 Agility: Diskvalifikován

  42. QA3 Agility: 56/114, 51.39 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  43. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ2 Jumping: 79/112, 45.85 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  45. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  46. Tuneliáda A2 + A3: Diskvalifikován

  47. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  49. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  50. 1.zkouška: 1/7, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  51. 2.zkouška: 1/7, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  52. 3.zkouška: 1/7, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  54. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  55. ZkA. I. LA3: 3/12, 47.42 s, 0.42 tr. b., 4.11 m/s

  56. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  57. 1.zkouška: 2/7, 49.8 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  58. 2.zkouška: Diskvalifikován

  59. 3.zkouška: 2/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  60. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  61. 1. zkouška A2 L: 3/8, 32.82 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  62. 2. zkouška A2 L: 1/8, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  63. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  64. III. zkouška: 3/10, 31.34 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  65. II. zkouška: 1/10, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  66. I. zkouška: 5/10, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  67. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  68. 1.zkouška: 3/7, 49.4 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  69. 2.zkouška: 2/7, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  70. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  71. Agility: Diskvalifikován

  72. Jumping L2: 3/12, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  73. Zkouška L2: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  75. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  76. ZkA. I. LA2: 1/12, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  78. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  79. I. zkouška A2 L: 2/6, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  80. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  81. Zkouška 1: 1/6, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  82. Zkouška 2: 2/6, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  83. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  84. II. Zkouška LA1: 4/17, 31.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  85. I. Zkouška LA1: 1/17, 34.72 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  86. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  87. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  88. Zkouška I. LA1: 5/15, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  89. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  90. Jumping II. large: Diskvalifikován

  91. Jumping I. large: Diskvalifikován

  92. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  93. AGILITY L: Diskvalifikován

  94. JUMPING L: 24/41, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  95. ZKOUŠKA LA1: 5/14, 36.15 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s