Cz En

Power & speed A2/A3

  1. Datum: 02. 06. 2017
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií
  3. Rozhodčí: Pires, Jorge (PT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 43.0 s
  7. Délka: 113.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 19.56 5.78 V V
2 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 19.79 5.71 V V
3 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 19.93 5.67 V V
4 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 20.05 5.64 V V
4 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 20.05 5.64 V V
5 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 20.48 5.52 V V
6 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 21.09 5.36 V V
7 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 21.24 5.32 V V
8 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 0 0 0.0 0.0 21.9 5.16 V V
9 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 21.99 5.14 V V
10 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 22.13 5.11 V V
11 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 22.39 5.05 V V
12 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 23.13 4.89 V V
13 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 23.16 4.88 V V
14 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 19.14 5.9 V V
15 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 19.5 5.79 V V
16 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 1 0.0 5.0 20.3 5.57 V V
17 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 23.64 4.78 V V
18 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 1 0 0.0 5.0 23.81 4.75 V V
19 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 0 0.0 5.0 25.5 4.43 V V
20 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 20.54 5.5 VD VD
21 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 21.21 5.33 VD VD
22 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 21.3 5.31 VD VD
23 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 1 0.0 10.0 24.11 4.69 VD VD
24 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 2 0.0 15.0 25.97 4.35 VD VD
DIS 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Monika Marciniak AWESOME WILD ONE Mystique Regni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdaléna Kasprzyk Yoda Ears Master Jah Jah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037717 Martina Vaškebová Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049410 Kateřina Jírová Rebecca Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS