Cz En

1.zkouška LA2

  1. Datum: 14. 10. 2017
  2. Závod: Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 17
  11. Postupová rychlost: 3.63 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040716 Jana Šmídová Amazing Flynn od Zrzavé tlapky 0 0 0.0 0.0 40.65 3.84 V V
2 095415 Miluše Heryšerová Kalla Delleware 1 0 0.0 5.0 35.78 4.36 V V
3 030117 Markéta Šafránková C´est La Vie z Konické skály 0 1 1.13 6.13 44.13 3.54 VD VD
4 037615 Eliška Němečková Aktiv Bohemia Max 2 0 0.0 10.0 36.53 4.27 VD VD
5 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 2 0 0.0 10.0 41.4 3.77 VD VD
6 020416 Veronika Huková Jamie 1 1 0.0 10.0 41.41 3.77 VD VD
7 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa 1 1 1.84 11.84 44.84 3.48 VD VD
8 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 3 0 0.0 15.0 33.18 4.7 VD VD
9 059415 Veronika Grešáková Ambiente 3 0 0.0 15.0 33.35 4.68 VD VD
10 061415 Marie - Anna Kociánová Lina Silber 1 0 12.44 17.44 55.44 2.81 D D
11 030316 Kateřina Marešová Claremon Clyde Aratinga 1 1 9.84 19.84 52.84 2.95 D D
12 010214 Pavla Šteflová Dasty 2 2 2.37 22.37 45.37 3.44 D D
DIS 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083612 Soňa Hejcmanová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026616 Jana Pešková Viktorka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072314 Marie Skalická Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024714 Barbora Šonová Dzifo Daniel Wallachian Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078316 Šimon Tejkal Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072315 Šárka Valášková Betty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO