Cz En

091712

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Baborovská

Pes

  1. Cyrus Hamyfa, Border kolie

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  2. A2 II L: Diskvalifikován

  3. A2 I L: Diskvalifikován

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  5. LA2 I: Diskvalifikován

  6. LA2 II: Diskvalifikován

  7. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  8. 1. zkouška LA2: 3/6, 41.72 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  9. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  11. ZK1: 3/5, 56.14 s, 34.14 tr. b., 3.21 m/s

  12. Zk2: Diskvalifikován

  13. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  14. LA2_1: Diskvalifikován

  15. LA2_2: 3/9, 65.39 s, 21.39 tr. b., 2.98 m/s

  16. LA2_3: Diskvalifikován

  17. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  18. 1. zkouška LA2: 7/13, 48.22 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  19. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  20. 1. Zkouška LA2: 6/10, 49.63 s, 19.63 tr. b., 3.53 m/s

  21. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  23. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška LA2: 7/9, 45.64 s, 25.0 tr. b., 3.72 m/s

  25. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  26. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  27. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  28. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  29. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  30. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  32. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  33. Tuneliada L: 7/15, 38.59 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  34. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  36. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  39. 1. běh LA2: 3/9, 45.19 s, 21.19 tr. b., 3.25 m/s

  40. 2. běh LA2: 1/9, 40.63 s, 7.63 tr. b., 3.52 m/s

  41. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  42. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  43. Jumping L: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  46. 1.ZK LA2: 3/17, 49.17 s, 18.17 tr. b., 3.56 m/s

  47. 2.ZK LA2: Diskvalifikován

  48. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  49. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  50. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  51. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  52. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  53. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  54. První běh LA2: 7/9, 45.63 s, 25.0 tr. b., 3.35 m/s

  55. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  56. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  57. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  58. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  59. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  62. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška LA2: 10/17, 43.94 s, 11.94 tr. b., 3.64 m/s

  64. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  65. Zkouška nedělle LA2: Diskvalifikován

  66. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  67. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  68. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  69. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  70. III. zkouška LA2: 10/20, 45.57 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  71. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  74. LA2-1 LA2: 6/10, 42.29 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  75. LA2-2 LA2: 2/10, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  77. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška LA2: 14/21, 50.16 s, 32.16 tr. b., 3.21 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  83. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  84. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  85. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  86. Agility: Diskvalifikován

  87. Jumping: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  90. Barelový a tunelový běh L: 14/35, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  91. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  93. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  96. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  99. 1. zkouška LA2: 9/24, 33.91 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  100. 2. zkouška LA2: 15/24, 38.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  101. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  102. 1.zkouška LA2: 7/26, 44.84 s, 11.84 tr. b., 3.48 m/s

  103. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  105. Zkouška 1 - LA2: 13/22, 56.58 s, 26.58 tr. b., 3.09 m/s

  106. Zkouška 2 - LA2: Diskvalifikován

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  108. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  109. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  110. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  111. Jumping: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  114. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška LA2: 16/28, 48.11 s, 32.11 tr. b., 3.33 m/s

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  117. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  118. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  119. Junioři L: Diskvalifikován

  120. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  121. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  122. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  123. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  124. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  128. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  131. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  132. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  134. 1. ZK LA2: 8/18, 46.75 s, 10.75 tr. b., 3.7 m/s

  135. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  136. Junioři L: Diskvalifikován

  137. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  138. Agility: 26/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  139. Agility 2: 34/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  140. Jumping: 40/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  141. Jumping 2: 23/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  142. Zkouška: 6/16, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  144. 1. ZK LA1: 11/26, 48.6 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  145. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  146. Junioři L: Diskvalifikován

  147. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  148. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška LA1: 1/9, 32.02 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  150. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  151. Agility: Diskvalifikován

  152. Jumping: 27/55, 38.04 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  153. Zkouška: Diskvalifikován

  154. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  155. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  156. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  158. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  159. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  160. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  161. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  162. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  163. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  165. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  166. 2. ZK LA1: 1/21, 36.73 s, 6.73 tr. b., 3.62 m/s

  167. JUNIOŘI L: Diskvalifikován

  168. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  169. A1 (Top Cup) Large: Diskvalifikován

  170. Agility Open (TopCup) Large: Diskvalifikován

  171. Zkouška LA1: 3/8, 28.98 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  172. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  173. Jumping LA1: 10/14, 19.81 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  174. Zkouška A1 - 1 LA1: 6/15, 29.58 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  175. Zkouška A1 - 2 LA1: Diskvalifikován

  176. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  177. 27.9.2015 agility L: Diskvalifikován

  178. 27.9.2015 jumping L: Diskvalifikován

  179. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové L: Diskvalifikován

  180. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  181. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  184. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  185. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  186. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  187. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  188. Agility I: 6/10, 35.64 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  189. Agility II: Diskvalifikován

  190. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  191. 1.zkouška LA1: 7/18, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  192. 2.zkouška LA1: 7/18, 43.04 s, 25.0 tr. b., 3.39 m/s

  193. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  194. 1. Zka: 9/13, 39.0 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  195. 2. Zka: Diskvalifikován

  196. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  197. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  198. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  199. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  200. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  201. 1. zkouška LA1: 12/20, 29.44 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  202. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  203. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  204. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška LA1: 6/13, 47.7 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  206. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  207. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  208. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  209. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  210. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška LA1: 9/13, 37.38 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  212. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  213. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  214. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  215. ZkA 1: Diskvalifikován

  216. ZkA 2: Diskvalifikován

  217. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  218. Agility: Diskvalifikován

  219. Jumping: Diskvalifikován

  220. LA1: Diskvalifikován