Cz En

040716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Šmídová, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Flynn od Zrzavé tlapky, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Výsledky

  1. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  2. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 64.87 s, 17.87 tr. b., 3.39 m/s

  4. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  5. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  6. Jumping OPEN ML: Diskvalifikován

  7. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  8. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  9. 1. zkouška A3 ML: 4/5, 63.14 s, 19.14 tr. b., 3.45 m/s

  10. 2. zkouška A3 ML: 5/5, 59.36 s, 17.36 tr. b., 3.54 m/s

  11. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  12. 1. zkouška MLA3: 3/4, 57.74 s, 4.74 tr. b., 3.64 m/s

  13. 2. zkouška MLA3: 2/4, 52.46 s, 2.46 tr. b., 3.81 m/s

  14. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  15. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MLA3: 2/5, 59.48 s, 8.48 tr. b., 3.56 m/s

  17. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  18. Zkouška ML A3 - I.: 2/6, 58.54 s, 8.54 tr. b., 3.43 m/s

  19. Zkouška ML A3 - II. : Diskvalifikován

  20. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  21. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 61.86 s, 12.86 tr. b., 3.54 m/s

  22. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 58.47 s, 4.47 tr. b., 3.76 m/s

  23. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  24. 1 Zkouška MLA3: 3/4, 54.76 s, 0.76 tr. b., 3.69 m/s

  25. 2 Zkouška MLA3: 1/4, 55.06 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  26. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  27. 1. Zkouška MLA3: 4/5, 51.66 s, 6.66 tr. b., 3.68 m/s

  28. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  29. 3. Zkouška MLA3: 3/4, 55.55 s, 8.55 tr. b., 3.55 m/s

  30. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  31. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  32. ZkA. MLA3 II.: 5/10, 52.84 s, 3.84 tr. b., 3.69 m/s

  33. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  34. 1. zkouška: 1/3, 44.98 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  35. 2. zkouška: 1/3, 48.59 s, 0.59 tr. b., 3.64 m/s

  36. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  37. agility open ML: 2/8, 62.01 s, 2.01 tr. b., 3.39 m/s

  38. Jumping open ML: 4/8, 52.53 s, 8.53 tr. b., 3.56 m/s

  39. Zkouška A3 ML: 2/5, 54.49 s, 8.49 tr. b., 3.36 m/s

  40. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  41. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  42. I. zkouška A3 ML: 2/5, 48.52 s, 2.52 tr. b., 3.92 m/s

  43. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  44. Jumping Open ML: 5/12, 45.58 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  45. ZkA. MLA3 I.: 3/5, 58.67 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  46. ZkA. MLA3 II.: 2/5, 59.11 s, 9.11 tr. b., 3.35 m/s

  47. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  48. MLA3 - I.: 3/4, 49.06 s, 14.06 tr. b., 3.79 m/s

  49. MLA3 - II.: 1/4, 45.82 s, 0.82 tr. b., 3.95 m/s

  50. MLA3 - III.: 2/4, 46.22 s, 1.22 tr. b., 4.02 m/s

  51. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  52. II. zkouška A3 ML: 1/4, 47.93 s, 6.93 tr. b., 3.55 m/s

  53. I. zkouška A3 ML: 2/4, 49.46 s, 7.46 tr. b., 3.96 m/s

  54. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  55. 1. zkouška: 1/2, 56.75 s, 0.75 tr. b., 3.75 m/s

  56. 2. zkouška: 1/2, 49.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  57. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  58. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  59. 2.Zkouška: 1/6, 52.58 s, 1.58 tr. b., 3.78 m/s

  60. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  61. ZkA. MLA3 I.: 3/7, 55.14 s, 9.14 tr. b., 3.72 m/s

  62. ZkA. MLA3 II.: 5/7, 54.02 s, 9.02 tr. b., 3.7 m/s

  63. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  64. ZkA. MLA3 I.: 1/3, 45.38 s, 3.38 tr. b., 3.72 m/s

  65. ZkA. MLA3 II.: 2/3, 54.31 s, 5.31 tr. b., 3.7 m/s

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  67. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  68. První zkouška: 2/3, 54.33 s, 0.33 tr. b., 3.88 m/s

  69. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  70. Zk MLA3 I.: 2/5, 51.09 s, 5.09 tr. b., 3.56 m/s

  71. ZK MLA3 II.: 2/5, 49.61 s, 2.61 tr. b., 3.73 m/s

  72. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  73. 1. zkouška ML3: 1/2, 52.34 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  74. 2. zkouška ML3 : Diskvalifikován

  75. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  76. II. zkouška LA3: 3/9, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  77. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  79. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. 2.Zkouška LA3: 2/9, 46.48 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  81. Jumping LA2+LA3: 4/15, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  82. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  83. 1. běh LA3: 3/18, 50.54 s, 2.54 tr. b., 3.8 m/s

  84. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  85. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  86. LA3 I.: 7/19, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  87. LA3 II.: 13/18, 49.55 s, 11.55 tr. b., 3.43 m/s

  88. LA3 III.: Diskvalifikován

  89. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  90. LA3 1. LA3: 8/20, 56.25 s, 6.25 tr. b., 3.88 m/s

  91. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  93. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška LA3: 2/11, 54.87 s, 7.87 tr. b., 3.3 m/s

  95. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  96. Jumping: 16/24, 58.7 s, 24.7 tr. b., 3.12 m/s

  97. Zkouška 1.: 6/9, 57.47 s, 16.47 tr. b., 3.46 m/s

  98. Zkouška 2.: 4/9, 55.8 s, 14.8 tr. b., 3.15 m/s

  99. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  100. 1. Zka - LA3: 3/15, 56.85 s, 2.85 tr. b., 3.73 m/s

  101. 2. Zka - LA3: 12/15, 55.94 s, 5.94 tr. b., 3.5 m/s

  102. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  103. 1. Zka - LA3: 7/13, 52.69 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  104. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  105. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  106. Nedele LA2 1: 3/8, 48.77 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  107. Nedele LA2 2: 2/8, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  108. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  109. 1.běh LA2: 6/16, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  110. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  111. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  112. 1.zkouška LA2: 5/17, 47.23 s, 7.23 tr. b., 3.24 m/s

  113. 2.zkouška LA2: 4/17, 41.96 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  114. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  115. 1. běh LA2: 3/8, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  116. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  117. 3. běh LA2: 4/8, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  118. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  119. I. Batmanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. II. Supermanova zkouška LA2: 1/13, 41.48 s, 8.48 tr. b., 3.45 m/s

  121. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  122. II. zkouška LA2: 2/16, 39.93 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  123. I. zkouška LA2: 3/16, 39.22 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  124. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  125. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  126. ZkA I. LA2: 8/24, 41.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  127. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  128. Agility_: Diskvalifikován

  129. Jumping_: Diskvalifikován

  130. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  131. Agility - hra Large: 11/24, 44.31 s, 10.31 tr. b., 3.29 m/s

  132. Agility SuperG - Basic Large: 2/10, 41.47 s, 0.47 tr. b., 3.52 m/s

  133. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  134. Jumping SuperG - Basic Large: Diskvalifikován

  135. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  136. 1.zkouška LA2: 1/26, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  137. 2.zkouška LA2: 7/26, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  138. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  139. 1. zkouška LA2: 5/14, 37.38 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  140. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  142. 1. Zka - LA1: 2/10, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  143. 2. Zka - LA1: 4/10, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  144. 3. Zka - LA1: Diskvalifikován

  145. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  146. 1.zkouška LA1: 6/10, 53.45 s, 21.45 tr. b., 2.75 m/s

  147. 2.zkouška LA1: 3/10, 39.8 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  148. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  149. ZkA II. LA1: 7/10, 43.53 s, 17.53 tr. b., 2.87 m/s

  150. ZkA I. LA1: 2/10, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  151. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  152. ZkA II. LA1: 9/18, 35.97 s, 11.97 tr. b., 3.39 m/s

  153. ZkA I. LA1: 5/18, 34.49 s, 5.49 tr. b., 3.42 m/s

  154. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  155. Agility L: 8/30, 57.04 s, 18.04 tr. b., 3.21 m/s

  156. Jumping L: Diskvalifikován

  157. Zkouška LA1: 1/5, 39.37 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s