Cz En

040716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Šmídová, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Flynn od Zrzavé tlapky, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  2. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. MLA3 II.: 5/10, 52.84 s, 3.84 tr. b., 3.69 m/s

  4. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  5. 1. zkouška: 1/3, 44.98 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  6. 2. zkouška: 1/3, 48.59 s, 0.59 tr. b., 3.64 m/s

  7. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  8. agility open ML: 2/8, 62.01 s, 2.01 tr. b., 3.39 m/s

  9. Jumping open ML: 4/8, 52.53 s, 8.53 tr. b., 3.56 m/s

  10. Zkouška A3 ML: 2/5, 54.49 s, 8.49 tr. b., 3.36 m/s

  11. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  12. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  13. I. zkouška A3 ML: 2/5, 48.52 s, 2.52 tr. b., 3.92 m/s

  14. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  15. Jumping Open ML: 5/12, 45.58 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  16. ZkA. MLA3 I.: 3/5, 58.67 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  17. ZkA. MLA3 II.: 2/5, 59.11 s, 9.11 tr. b., 3.35 m/s

  18. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  19. MLA3 - I.: 3/4, 49.06 s, 14.06 tr. b., 3.79 m/s

  20. MLA3 - II.: 1/4, 45.82 s, 0.82 tr. b., 3.95 m/s

  21. MLA3 - III.: 2/4, 46.22 s, 1.22 tr. b., 4.02 m/s

  22. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  23. II. zkouška A3 ML: 1/4, 47.93 s, 6.93 tr. b., 3.55 m/s

  24. I. zkouška A3 ML: 2/4, 49.46 s, 7.46 tr. b., 3.96 m/s

  25. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  26. 1. zkouška: 1/2, 56.75 s, 0.75 tr. b., 3.75 m/s

  27. 2. zkouška: 1/2, 49.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  28. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  29. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  30. 2.Zkouška: 1/6, 52.58 s, 1.58 tr. b., 3.78 m/s

  31. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  32. ZkA. MLA3 I.: 3/7, 55.14 s, 9.14 tr. b., 3.72 m/s

  33. ZkA. MLA3 II.: 5/7, 54.02 s, 9.02 tr. b., 3.7 m/s

  34. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  35. ZkA. MLA3 I.: 1/3, 45.38 s, 3.38 tr. b., 3.72 m/s

  36. ZkA. MLA3 II.: 2/3, 54.31 s, 5.31 tr. b., 3.7 m/s

  37. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  38. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  39. První zkouška: 2/3, 54.33 s, 0.33 tr. b., 3.88 m/s

  40. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  41. Zk MLA3 I.: 2/5, 51.09 s, 5.09 tr. b., 3.56 m/s

  42. ZK MLA3 II.: 2/5, 49.61 s, 2.61 tr. b., 3.73 m/s

  43. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  44. 1. zkouška ML3: 1/2, 52.34 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  45. 2. zkouška ML3 : Diskvalifikován

  46. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  47. II. zkouška LA3: 3/9, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  48. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  50. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. 2.Zkouška LA3: 2/9, 46.48 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  52. Jumping LA2+LA3: 4/15, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  53. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  54. 1. běh LA3: 3/18, 50.54 s, 2.54 tr. b., 3.8 m/s

  55. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  56. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  57. LA3 I.: 7/19, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  58. LA3 II.: 13/18, 49.55 s, 11.55 tr. b., 3.43 m/s

  59. LA3 III.: Diskvalifikován

  60. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  61. LA3 1. LA3: 8/20, 56.25 s, 6.25 tr. b., 3.88 m/s

  62. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  64. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA3: 2/11, 54.87 s, 7.87 tr. b., 3.3 m/s

  66. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  67. Jumping: 16/24, 58.7 s, 24.7 tr. b., 3.12 m/s

  68. Zkouška 1.: 6/9, 57.47 s, 16.47 tr. b., 3.46 m/s

  69. Zkouška 2.: 4/9, 55.8 s, 14.8 tr. b., 3.15 m/s

  70. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  71. 1. Zka - LA3: 3/15, 56.85 s, 2.85 tr. b., 3.73 m/s

  72. 2. Zka - LA3: 12/15, 55.94 s, 5.94 tr. b., 3.5 m/s

  73. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  74. 1. Zka - LA3: 7/13, 52.69 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  75. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  76. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  77. Nedele LA2 1: 3/8, 48.77 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  78. Nedele LA2 2: 2/8, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  79. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  80. 1.běh LA2: 6/16, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  81. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  82. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  83. 1.zkouška LA2: 5/17, 47.23 s, 7.23 tr. b., 3.24 m/s

  84. 2.zkouška LA2: 4/17, 41.96 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  85. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  86. 1. běh LA2: 3/8, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  87. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  88. 3. běh LA2: 4/8, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  89. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  90. I. Batmanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. II. Supermanova zkouška LA2: 1/13, 41.48 s, 8.48 tr. b., 3.45 m/s

  92. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  93. II. zkouška LA2: 2/16, 39.93 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  94. I. zkouška LA2: 3/16, 39.22 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  95. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  96. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  97. ZkA I. LA2: 8/24, 41.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  98. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  99. Agility_: Diskvalifikován

  100. Jumping_: Diskvalifikován

  101. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  102. Agility - hra Large: 11/24, 44.31 s, 10.31 tr. b., 3.29 m/s

  103. Agility SuperG - Basic Large: 2/10, 41.47 s, 0.47 tr. b., 3.52 m/s

  104. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  105. Jumping SuperG - Basic Large: Diskvalifikován

  106. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  107. 1.zkouška LA2: 1/26, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  108. 2.zkouška LA2: 7/26, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  109. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  110. 1. zkouška LA2: 5/14, 37.38 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  111. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  113. 1. Zka - LA1: 2/10, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  114. 2. Zka - LA1: 4/10, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  115. 3. Zka - LA1: Diskvalifikován

  116. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  117. 1.zkouška LA1: 6/10, 53.45 s, 21.45 tr. b., 2.75 m/s

  118. 2.zkouška LA1: 3/10, 39.8 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  119. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  120. ZkA II. LA1: 7/10, 43.53 s, 17.53 tr. b., 2.87 m/s

  121. ZkA I. LA1: 2/10, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  122. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  123. ZkA II. LA1: 9/18, 35.97 s, 11.97 tr. b., 3.39 m/s

  124. ZkA I. LA1: 5/18, 34.49 s, 5.49 tr. b., 3.42 m/s

  125. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  126. Agility L: 8/30, 57.04 s, 18.04 tr. b., 3.21 m/s

  127. Jumping L: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA1: 1/5, 39.37 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s