Cz En

089515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Julie Krátká, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Eysha Bestiolina, Beagle

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  2. Agility: 9/17, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  3. Agility - bígl: 4/10, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  4. Jumping: 3/18, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  5. Jumping - bígl: 1/10, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  6. Jumping light: 5/18, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  8. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  9. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  10. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  11. Agility open M: 7/19, 52.55 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  12. Jumping open M: 8/19, 46.83 s, 5.83 tr. b., 3.82 m/s

  13. Zkouška MA2: 1/2, 42.03 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  14. Zkouška MA2 2: Diskvalifikován

  15. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  16. Zkouška MA2 1 MA2: 4/9, 48.82 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  17. Zkouška MA2 2 MA2: 5/8, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  18. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  19. Agility I: Diskvalifikován

  20. Jumping I: 46/87, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  23. Agility M: 9/37, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  24. Jumping M: Diskvalifikován

  25. Zkouška MA2: 2/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  26. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  27. Jumping MA M: 17/29, 42.26 s, 12.26 tr. b., 3.69 m/s

  28. Jumping special MA M: 13/29, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  29. Zkouška MA2 MA2: 3/11, 50.04 s, 11.04 tr. b., 3.3 m/s

  30. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  31. Agility M M: Diskvalifikován

  32. Jumping M M: Diskvalifikován

  33. Zkouška MA2 MA2: 1/5, 42.19 s, 1.19 tr. b., 3.67 m/s

  34. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  35. Agility MA: Diskvalifikován

  36. Jumping MA: 11/22, 45.14 s, 6.14 tr. b., 3.83 m/s

  37. Zkouška MA2: 5/9, 53.86 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  38. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  39. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  40. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  41. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  42. Agility MA: Diskvalifikován

  43. Jumping MA: 12/27, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  44. Zkouška MA2: 3/9, 51.04 s, 8.04 tr. b., 3.45 m/s

  45. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  46. Jumping A2 + A3 M: Diskvalifikován

  47. Trial II. MA2: Diskvalifikován

  48. Trial I. MA2: Diskvalifikován

  49. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  50. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  51. Agility special M: Diskvalifikován

  52. Jumping special M: 1/23, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  53. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  54. Agility I: Diskvalifikován

  55. Agility II: Diskvalifikován

  56. Agility III: Diskvalifikován

  57. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  58. Agility Trial I: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II: 4/10, 51.73 s, 6.73 tr. b., 2.96 m/s

  60. Jumping 2+3: 8/20, 52.08 s, 23.08 tr. b., 3.03 m/s

  61. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  62. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  63. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  64. Zkoušky MA2: 2/7, 48.88 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  65. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  66. 1. MA2: Diskvalifikován

  67. 2. MA2: Diskvalifikován

  68. 3. MA2: Diskvalifikován

  69. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  70. Agility 1: 1/3, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  71. Agility 2: Diskvalifikován

  72. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  73. 1. zkouška MA2: 2/9, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  74. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  76. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  77. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  78. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  79. 3.běh MA2: Diskvalifikován

  80. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  81. Agility MA: 16/30, 49.96 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  82. Jumping MA: Diskvalifikován

  83. Zkouška MA2: 5/11, 53.5 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  84. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  85. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška MA2: 2/7, 41.56 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  87. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  88. Jumping I: 7/12, 41.01 s, 9.01 tr. b., 3.27 m/s

  89. Jumping II: 9/12, 39.9 s, 2.9 tr. b., 3.38 m/s

  90. Jumping III: 5/12, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  91. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  92. Agility družstva: Diskvalifikován

  93. Agility - junioři: Diskvalifikován

  94. Jumping družstva: Diskvalifikován

  95. Jumping - junioři: 10/25, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  96. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  97. Agility Open: 4/18, 47.5 s, 4.5 tr. b., 3.43 m/s

  98. Agility Trial: 2/4, 47.87 s, 0.87 tr. b., 3.49 m/s

  99. Jumping Open: 6/18, 33.63 s, 1.63 tr. b., 3.81 m/s

  100. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  101. 1. Zkouška MA2: 1/5, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  102. 2. Zkouška MA2: 4/5, 52.55 s, 14.55 tr. b., 3.44 m/s

  103. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  104. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  105. Agility 1 M: Diskvalifikován

  106. Agility 2 M: 13/16, 66.89 s, 25.89 tr. b., 2.9 m/s

  107. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  108. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  109. Jumping M: 5/9, 59.04 s, 29.04 tr. b., 2.44 m/s

  110. Zkouška MA1: 2/5, 58.0 s, 14.0 tr. b., 2.53 m/s

  111. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  112. Agility I: 4/5, 60.85 s, 10.85 tr. b., 2.66 m/s

  113. Agility II: 2/5, 51.11 s, 5.11 tr. b., 3.19 m/s

  114. HCV Jumping: 3/22, 49.69 s, 3.69 tr. b., 3.62 m/s

  115. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  116. Agility M: Diskvalifikován

  117. Jumping M: Diskvalifikován

  118. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  119. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  120. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  122. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  123. I agility: 3/6, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  124. II agility: 2/6, 48.95 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  125. III agility: 5/6, 60.76 s, 14.76 tr. b., 2.86 m/s

  126. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  127. Jumping II M: 14/19, 57.3 s, 27.3 tr. b., 3.05 m/s

  128. Jumping I. M: Diskvalifikován

  129. Zkouška MA1: 3/6, 39.7 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  130. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  131. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška MA1: 1/7, 44.34 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  133. 3. zkouška MA1: 1/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  134. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  135. J Agility 1: 9/20, 53.91 s, 13.22 tr. b., 3.38 m/s

  136. J Agility 2: 6/19, 42.11 s, 8.64 tr. b., 3.59 m/s

  137. J Agility 3: Diskvalifikován

  138. J Agility 4: Diskvalifikován

  139. J Jumping 1: 16/19, 52.18 s, 21.33 tr. b., 3.3 m/s

  140. J Jumping 2: 9/18, 40.43 s, 11.55 tr. b., 3.59 m/s

  141. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  142. Agility I: 2/5, 41.83 s, 1.83 tr. b., 3.18 m/s

  143. Agility II: 2/5, 45.8 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  144. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  145. Agility: 2/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  146. Agility Open: 10/18, 55.94 s, 8.94 tr. b., 3.25 m/s

  147. Jumping Open: 11/18, 53.84 s, 22.84 tr. b., 2.95 m/s