Cz En

Agility M

  1. Datum: 20. 11. 2018
  2. Závod: Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 33.43 4.88
2 018916 Eva Haroníková Abee 0 0 0.0 0.0 35.15 4.64
3 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.19 4.5
4 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 36.48 4.47
5 067011 Zuzana Dvořáková Fab Fleece z Vrbové Lhoty 0 0 0.0 0.0 38.99 4.18
6 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 0.0 0.0 39.12 4.17
7 007914 Barbora Šejvlová Betka 0 0 0.0 0.0 40.53 4.02
8 054517 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima 0 0 0.0 0.0 41.1 3.97
9 089515 Julie Krátká Eysha Bestiolina 0 0 0.0 0.0 41.12 3.96
10 019413 Lenka Varhaníčková Grand Champion Z Vrbové Lhoty 0 0 1.48 1.48 45.48 3.58
11 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina 1 0 0.0 5.0 38.36 4.25
12 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda 0 1 0.0 5.0 38.39 4.25
13 005816 Veronika Tobolková Dream Come True Z Vejřího hnízda 0 1 0.0 5.0 41.77 3.9
14 069813 Andrea Kolmanová Faia Chaverim 1 0 0.0 5.0 42.8 3.81
15 001415 Jana Vodvárková Yonson from the House of Gipsy life 1 0 0.83 5.83 44.83 3.64
16 090815 Šárka Dyntarová Beany 1 1 0.0 10.0 40.41 4.03
17 058410 Petra Hamtilová Agile Ashley Foxy Dreamer 2 0 0.0 10.0 42.06 3.88
18 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 1 1 0.0 10.0 43.52 3.75
19 070114 Ivana Tichánková Joanna Skansehoj's 1 1 6.17 16.17 50.17 3.25
20 054712 Andrea Kolmanová Carrie Chaverim 1 0 11.9 16.9 55.9 2.92
21 073217 Ondřej Plašek Anabelle Glass Bead 1 0 12.08 17.08 56.08 2.91
22 074317 Věra Otevřelová Branwen Cernunnos Mawr 3 0 6.72 21.72 50.72 3.21
23 052014 Radka Dostálová Athos Z Remízky 0 2 14.1 24.1 58.1 2.81
DIS 069518 Anežka Kolmanová Gypsy Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056216 Markéta Koloničná Xia-Mia Sunny Side DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047617 Tereza Kopejsková Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074217 Věra Otevřelová Elvis Darest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063818 Štěpánka Živčáková Kongo Natty Z Vrbové lhoty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071715 Dagmar Bašusová Saimi Be Batman Rubyel's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046211 Martina Imlaufová Aurelia Minora Per Eleganter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023717 Markéta Rozumová Be Blonde Rubyel's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014109 Pavlína Courtonová Mikey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065117 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025411 Zuzana Dvořáková Ruby Rosse Rapa-Nui DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063317 Iva Cibulková Eddie Darest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081515 Zuzana Dvořáková Be Beautiful Rubyel's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075918 Šárka Klatková Yukon z Vejminku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS