Cz En

071715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Bašusová

    Člen KA

Pes

  1. Saimi Be Batman Rubyel's, Beagle

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  2. Druhá zkouška MA2: 3/6, 55.13 s, 7.13 tr. b., 3.46 m/s

  3. První zkouška MA2: 3/6, 51.03 s, 11.03 tr. b., 3.55 m/s

  4. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  5. Agility M: 9/15, 59.2 s, 9.2 tr. b., 3.38 m/s

  6. Jumping M: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA2: 1/1, 54.77 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  8. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  9. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  10. První zkouška MA2: 1/1, 44.4 s, 15.4 tr. b., 3.49 m/s

  11. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  12. Zkouška II. MA2: 3/6, 60.2 s, 21.2 tr. b., 3.34 m/s

  13. Zkouška I. MA2: 4/6, 56.8 s, 13.8 tr. b., 3.42 m/s

  14. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  15. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  16. ZkA. MA2 II.: 4/5, 55.94 s, 23.94 tr. b., 3.15 m/s

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  18. Druhá zkouška MA2: 3/6, 51.02 s, 10.02 tr. b., 3.7 m/s

  19. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  21. ZkA. II. MA2: 3/9, 54.31 s, 15.31 tr. b., 3.06 m/s

  22. ZkA. I. MA2: 4/9, 54.81 s, 10.81 tr. b., 3.34 m/s

  23. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  24. Druhá zkouška MA2: 4/5, 46.5 s, 23.5 tr. b., 3.44 m/s

  25. První zkouška MA2: 1/5, 49.09 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  26. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  27. Druhá zkouška MA2: 6/9, 48.34 s, 12.34 tr. b., 3.81 m/s

  28. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  30. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  31. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  33. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  36. Agility M: Diskvalifikován

  37. Jumping M: 6/37, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  38. Zkouška MA2: 8/10, 51.39 s, 22.39 tr. b., 2.98 m/s

  39. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  40. Druhá zkouška neděle MA2: 2/4, 48.16 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  41. Druhá zkouška sobota MA2: 1/2, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  42. První zkouška neděle MA2: 2/4, 49.5 s, 17.5 tr. b., 3.39 m/s

  43. První zkouška sobota MA2: 1/2, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  44. SuperG Basic agility M: Diskvalifikován

  45. SuperG Basic jumping M: Diskvalifikován

  46. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  47. Druhá zkouška MA2: 2/3, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  48. První zkouška MA2: 1/3, 38.91 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  49. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  50. AGILITY M: 10/22, 52.47 s, 10.47 tr. b., 3.47 m/s

  51. JUMPING M: Diskvalifikován

  52. ZKOUŠKA MA2: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  54. A2 zkouška MA2: Diskvalifikován

  55. Agility M M: 6/14, 69.85 s, 26.85 tr. b., 2.86 m/s

  56. Jumping M M: Diskvalifikován

  57. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  58. 1.zkouška MA2: 2/8, 48.08 s, 18.08 tr. b., 3.18 m/s

  59. 2.zkouška MA2: 5/8, 50.6 s, 13.6 tr. b., 3.16 m/s

  60. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  61. MA2-Zk1 MA2: 1/7, 45.66 s, 2.66 tr. b., 3.59 m/s

  62. MA2-Zk2 MA2: 1/7, 64.87 s, 24.87 tr. b., 2.59 m/s

  63. MA2-Zk3 MA2: 4/7, 78.95 s, 51.95 tr. b., 2.04 m/s

  64. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  65. 1. zkouška MA2: 2/9, 41.26 s, 16.26 tr. b., 3.3 m/s

  66. 2. zkouška MA2: 2/9, 42.41 s, 3.41 tr. b., 3.51 m/s

  67. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  68. Druhá zkouška MA2: 1/5, 42.0 s, 1.0 tr. b., 3.31 m/s

  69. První zkouška MA2: 3/5, 56.54 s, 14.54 tr. b., 3.18 m/s

  70. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  71. Zk.A II. MA2: 3/11, 52.1 s, 9.1 tr. b., 3.21 m/s

  72. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  73. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  74. II. Packa MA2: Diskvalifikován

  75. I. Packa MA2: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  77. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  78. ZkA I. MA1: 2/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  79. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  80. Agility special M: 3/23, 42.62 s, 0.62 tr. b., 3.45 m/s

  81. Jumping special M: 7/23, 40.24 s, 2.24 tr. b., 3.28 m/s

  82. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  83. Agility - 1. kolo Medium: Diskvalifikován

  84. Jumping - 2. kolo Medium: Diskvalifikován

  85. Jumping - hra Medium: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  87. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  88. Jumping MA1: 2/5, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  89. Zkouška první MA1: 1/5, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  90. Zkouška VIP MA1: 1/5, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  91. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  92. Jumping MA1: 2/5, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  93. Zkouška první MA1: 1/5, 41.12 s, 6.12 tr. b., 3.4 m/s

  94. Zkouška VIP MA1: 2/5, 45.32 s, 2.32 tr. b., 3.38 m/s

  95. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  96. Agility MA: Diskvalifikován

  97. Jumping MA: 8/14, 44.4 s, 17.4 tr. b., 3.4 m/s

  98. ZkA - MA1: 3/4, 43.91 s, 0.91 tr. b., 3.17 m/s

  99. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  100. 1. Zka - MA1: 5/7, 50.77 s, 23.77 tr. b., 2.97 m/s

  101. 2. Zka - MA1: 2/6, 48.36 s, 17.36 tr. b., 3.04 m/s

  102. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  103. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  104. Horní Počernice, 2. běh: 4/5, 50.35 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  105. Horní Počernice, 3. běh: 1/5, 50.97 s, 3.97 tr. b., 3.08 m/s

  106. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  107. 1. zkouška MA1: 2/8, 42.78 s, 10.0 tr. b., 3.04 m/s

  108. 2. zkouška MA1: 3/8, 54.74 s, 7.74 tr. b., 2.67 m/s

  109. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  110. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  111. Horní Počernice, 2. běh: 4/9, 55.61 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  112. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  113. ZkA. II. MA1: 2/4, 47.54 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  114. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  115. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  116. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  118. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  119. Agility M: Diskvalifikován

  120. Jumping Large M: 10/18, 54.74 s, 24.74 tr. b., 2.67 m/s

  121. zkoušky MA1: Diskvalifikován

  122. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  123. 1. Zka - MA1: 1/5, 53.82 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  124. 2. Zka - MA1: 4/5, 53.76 s, 18.76 tr. b., 2.77 m/s

  125. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  126. 1.zkouška: 2/4, 48.12 s, 6.12 tr. b., 2.76 m/s

  127. 2.zkouška: Diskvalifikován

  128. Jumping1: Diskvalifikován

  129. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  130. Agility: Diskvalifikován

  131. Jumping: 13/26, 64.09 s, 42.09 tr. b., 2.7 m/s